Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nova rom

Wakku (1)|2.6.2010 02:18
zdravim neostejchal jsem a prubnul Flash ROM .. vse problehlo vcelku hladce ale uz je tu prvni problem a to barvy ..
Flashl jsem Energy rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952
ok cajcek . .zapl jsem stroj a najednou barvy byly uplne rozdrbane vsude takova ta divna zelenomodra barva ale tak text jsem tak tak lustil stroj sem nastavil a pak stacilo jen vypnout a zapnout display .. vse ok .. ale proc to tak je .. je to pokazdem startu stroje .
dalsi vec je ze toto me udelalo i u Lite od onkologa June 3 presne - navic jsem stroj poradne ani nerozchodil a ani bych ho nerozchodil nemit mp3 prehravac a pomoci nej dat na kartu Energy rom a preflashovat
nevim cim to muze byt .. nahral jsem i Radio 1.17.25.09 ale to az pak

vse jsem udelal podle navodu .. HSPL , SR,HR ..

jeste jedna vec ze me nejak nechce jet Wifinka .. zkusim se jeste pohrabat tady v routeru a nebo zkusim u znameho ale drive sla . .ted to asi bere jinou ip ... ale nechtela se me puvodne ani pripojit ... dal jsem wifi on a nic ...

dik za kazdy pripominky jestly teda byjste nevedely co s tim .. HSPL jsem udelal pomoci unsigned_hardspl_for_blackstone_olinex


thx vm . a sry for mistakes
Pavel Koza (4761)|9.6.2010 23:44
POkud jde o ROM, tak bych zkusil nahrát oficiální z webu HTC. Možná je to jen shoda náhod a je to HW problém. Já mám Energy ROM (ale pro Pro2) a nic podobného jsem nikdy nepozoroval.
bjirka (380)|10.6.2010 08:22
Známá věc. Milionkrát řešena. Máš staré HSPL - pro staré verze ROM. Nahraj novější verzi a vše bude OK. Hledej tento výraz: HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.