Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc tytn ii micro sd

matiisek (11)|1.6.2010 18:36
zdravím, mám kaiser-a a kúpil som ho bez pamäťovej karty tak si chcem dáku kúpiť. skúsil som kamarátovu micro sd z nokie, dal som start - settings -karta system - memory - a tam su karty main, storage card a running programs. main mi ukazuje pamäť v telefóne a storage card by mala byť pamäťovka. s kamošovou kartou v telefóne som klikol na kartu storage card ale vôbec ju nedetekovalo. total storage card memory: 0.00 MB píše teraz keď tam nemám žiadnu kartu a to isté písalo, keď tam karta bola. a kamarátovi ta sd-čka ide v pohode v jeho nokii.
baron_cz (74)|1.6.2010 20:59
U karet Nokia bývají problémy s kompatibilitou, prostě některé zařízení je neviděj. Chtělo by to vyzkoušet z nějakou jinou kartu.
matiisek (11)|2.6.2010 17:29
dnes som to skúsil s tou istou kartou, ale tentoraz bola flashnutá ROMka tak som bol zvedavý čo to spraví a v storage card píše--> total storage card memory: Not installed. Pozrel som niečo v googli ale boli tam len samé anglické stránky a to mi moc nepomohlo
baron_cz (74)|2.6.2010 18:07
Jestli máš možnost, tak si půjč a vyzkoušej jinou kartu, né od Nokie a uvidíš.
matiisek (11)|2.6.2010 20:30
aha, no díky môže sa to zamknúť. normálne sa hanbím teraz :oops: pomýlil som sa: tá karta čo som ju najprv skúšal nebola od nokie, tá ani nemá žiadnu značku (made in Taiwan tam je), tak skúsil som 2GB kingstone a nokia 512MB a v pohode išli. díky za pomoc