Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Presny meric hovoru

TomBiker (51)|1.6.2010 15:55
Uz me pomerne prestava bavit se hadat s O2 ohledne vyuctovani, potrebuju do svyho arsenalu presnejsi a ucinejsi zbran, ktera me doda jistotu v techto hadkach.

Do teto doby pouzivam CALL STAT 2, jenze problem je v presnosti mereni, nebot meri po sekundach, ne jako mobilni operatori- kazda zapocata minuta je jiz zpoplatnena, tudiz vysledna delka za zuctovaci obdobi je o neco v CALL STAT 2 jina nez od O2.

Proto se chci zeptat, neexituje nejaky lepsi, presnejsi soft, ktery pocita se zpoplatnenim kazde zapocate minuty?

:arrow: Vlastnim HTC TOUCH DIAMOND 2 (WM 6.5)

predem diky
DD_ (331)|2.6.2010 10:02
Tady uz se to resilo:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=35498
Nabizi se tam 2 ruzna reseni, akorat tato vec jde mimo mne takze jsem to netestoval.
TomBiker (51)|2.6.2010 11:29
jenze opet pocitadlo funguje na bazi pocitani dle sekund. Jenze u me se zpoplanuje kazda zapocata minuta, tudiz koncovy vysledek za mesic, je zkreslujici vzhledem k vyuctovani od operatora. Ja shanim PRESNY POCITAC VZTAHUJICI SE KE ZPOPLTANENI KAZDE ZAPOCATE MINUTY. Vyse uvedene softy, jsou naprosto stejny jako dosud mnou pouzivany CALL STAT 2

:arrow: Asi jsem zapomnel dodat ze mam wm 6.5 (Sense)
HOME SCREEN PLUS PLUS mi na tom jaksi logicky nejede

Proste mi nerikejte, ze neexistuje nejaky schopny soft, ktery kdyz spustim, bude na pozadi pocitat provolane minuty, tim zpusobem, napr:

Zacnu hovor, ktery bude trvat presne 1:45, soft si zapise CELE CISLO, tedy 2, Zahajim druhy hovor v delce 2:30, soft si zapise 3

2 + 3= 5min= v mem pripade 23Korun

V pripade CALL STAT a dalsich podobnych bych dostal cislo temer o minutu mensi, a kdyz clovek provola za mesic cca 70min, je to rozdil uz znatelnej a smysl cele veci je pryc.

Lidi po celym svete pouzivaj tarify, opravdu se mi nechce verit ze tak jednoducha utilitka neexistuje, kdybych umel programovat musim to mit za par hodin hotovy, skoda ze neumim:(
spigot_ce4you (130)|2.6.2010 15:51
My Call Logs
Ak som spravne pochopil changelog tak by mal pocitat po minutach:
"- added minimum time for each call (ie: any call < 60 secs shall count as 60 secs)."
zivan (615)|2.6.2010 15:52
Existuje, ale nebude se ti to libit :)
Calls Control v0.1.4 - pocitanie prevolanych minut
TomBiker (51)|2.6.2010 15:59
[quote=Zivan]Existuje, ale nebude se ti to libit :)
Calls Control v0.1.4 - pocitanie prevolanych minut[/quote]

znam, a mas pravdu, nelibi a je i slozita instalace, vim ze se mi ani nepovedlo nainstalovat

sikula05 (272)|2.6.2010 16:40
Já teda hlavně nechápu cíl tvého počínání...až ten soft najdeš...tak log z něho přiložíš jako reklamační důkaz operátorovi?:-))))))))))))))))))
TomBiker (51)|2.6.2010 18:21
ze by pro kontrolu? abych nbapr. v pulce mesice vedel jak jsem na tom? mysli;)))))))))))))))))))
TomBiker (51)|2.6.2010 18:25
[quote=spigot]My Call Logs
Ak som spravne pochopil changelog tak by mal pocitat po minutach:
"- added minimum time for each call (ie: any call < 60 secs shall count as 60 secs)."[/quote]

nelze stahnout
pet22 (2)|2.6.2010 20:28
http://handheld.softpedia.com/get/System-Utilities/Communications/My-Call-Logs-74706.shtml
TomBiker (51)|2.6.2010 21:00
stazeno, nainstalovano a nefunkcni:P Nebot opet nepocita s uctovanim kazde zapocate minuty, pouze klasicky meric:(
sikula05 (272)|3.6.2010 01:04
Nechci flaim, ale pokud bych měl myslet jako ty...tak když zjistím, že sem na tom v půlce měsíce špatně...tak co?Vypnu telefon a budu vyčkávat začátek dalšího kalendářního měsíce?Spíš bych se poohlédnul po lepším tarifu...
DD_ (331)|3.6.2010 10:11
[quote=TomBiker]stazeno, nainstalovano a nefunkcni:P Nebot opet nepocita s uctovanim kazde zapocate minuty, pouze klasicky meric:([/quote]
No mozna nez byt takhle arogantni, tak by se to chtelo snazit.
My Call Logs 1.1 funguje, dam si obdobi za ktere to ma vyjet, v Rnd (zaokrouhleni) si dam 1, ze ma kazdy hovor zaokrouhlit na cele minuty a voala .. mam vysledek.

Mel jsem jeden den tyto hovory: 0:27, 1:50, 0:36, 1:39, 0:13 - coz pri cistem vterinovem souctu dela 4:45 (My Call Logs to ukazuje jako minuty s desetinou carkou takze 4,75). Dam si Rnd 1 - a vysledkem je 7 minut (prvni hovor 1+2+1+2+1).

Dela to pouze u Outgoing hovoru, ale predpokladam ze incoming te toto zaokrouhlovani nezajima kdyz je neplatis.

TomBiker (51)|3.6.2010 11:08
[quote=sikula05]Nechci flaim, ale pokud bych měl myslet jako ty...tak když zjistím, že sem na tom v půlce měsíce špatně...tak co?Vypnu telefon a budu vyčkávat začátek dalšího kalendářního měsíce?Spíš bych se poohlédnul po lepším tarifu...[/quote]

nebo prestat volat jako doposud? Tarif jiny nechci, pro stavajici jsem se z nejakeho duvodu rozhodl a menit to nehodlam. Platim 250Kc/ mesic. Me to vyhovuje, nekdy je treba zaridit vice veci a nekdy mene, proto potrebuju mit presny prehled, boze co je na tom tak tezkyho k pochopeni? Spis nechapu ze by neexistoval nejaky soft, co by to resil.. V DNESNI DOBE

TomBiker (51)|3.6.2010 11:22
[quote=DD]My Call Logs 1.1 funguje, dam si obdobi za ktere to ma vyjet, v Rnd (zaokrouhleni) si dam 1, ze ma kazdy hovor zaokrouhlit na cele minuty a voala .. mam vysledek.

Mel jsem jeden den tyto hovory: 0:27, 1:50, 0:36, 1:39, 0:13 - coz pri cistem vterinovem souctu dela 4:45 (My Call Logs to ukazuje jako minuty s desetinou carkou takze 4,75). Dam si Rnd 1 - a vysledkem je 7 minut (prvni hovor 1+2+1+2+1).

Dela to pouze u Outgoing hovoru, ale predpokladam ze incoming te toto zaokrouhlovani nezajima kdyz je neplatis.[/quote]

wau, to me nenapadlo, nebot trvalo asi pul hodiny, nez jsem dostal na displej vubec nejakou hodnotu za mesic, potom jsem to hned vzdal, omluva a moje chyba. Diky za upresneni. Konecne nekdo :yes: :yes: