Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Změna jazykové verze XPERIE X2

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=684323

Na XDA developers se objevil návod na změnu výchozí verze jazyka zařízení XPERIA X2. Ten potěší především ty uživatele, kteří si v ČR koupili zařízení s českou verzí systému a chtěli by anglickou. Mimo jiné i proto, že pro ní je k dispozici novější aktualizace MR2. Stačí stáhnout z webu XDA developers vhodný instalační soubor a postupovat podle instrukcí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ahoj, měl bych pár dotazů.
    1) Angklickou ROM myslíš UK nebo EN?
    2) V čem je rozdíl? Nikde jsem nenašel seznam aktuálních ROM. SE jsou dost ignoranti.
    3) Pokud máš zkušenost s novější anglickou ROM, zajímalo by mě zda v ní lze upravit HW klávesnici pomocí SYM.405.txt. To je věc, která mě na poslední české ROM dost tíží, nelze ji upravit a já dost píšu maily.

Registrace
    Aug 2000

Oficiální český upgrade MR1 je zde, MR1 a MR2 pro anglickou verzi je tady. Změny tam jsou popsaný v tom pravym sloupečku, ale nezkoušel jsem tu MR2, mám zařízení jen na recenzi, tak to neriskuju. Takže bohužel...

Ale teoreticky by to mělo jít bez problémů změnit na EN i zpátky, akorát já zítra to zařízení vracím a tak to vážně nehodlám nějak dodrbat, X2 mě neoslovila natolik, abych si jí koupil

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tak to si mě trošku popletl. Českou MR2 mám už dávno. Myslel jsem, že anglická verze je o něco dál. Je třeba hledat. Jak jsem napsal SE jsou ignoranti a za měsíc nebyli schopni na svých stránkách napsat, že je upgrade. Dokonce byla česká ROM o několik dní dřív na xda než na oficiálních stránkách xda. Je to fakt strašný. Kdyby to nebyl nejmenší mobil s HW klávesnicí a WM, tak bych s ním už dávno seknul o zem.

Registrace
    Aug 2000

Možná jsem to spletl já, ono to jejich značení není úplně jasné. Každopádně na webu SE je pro anglickou verzi víc upgradů než pro českou verzi... Ale s poslední větou souhlasím na 100%...

Podobná témata

1. Hard reset XPERIE X2
    Od Pavel Koza v sekci SE XPERIA X2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-08-2011, 03:10
  2. Změna jazykové verze ROM u X500
    Od rbenos v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:44
  3. Zakladni programy do xperie
    Od akikaze v sekci SE XPERIA X1