Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Java hry

midiborec_ce4you (0)|28.5.2010 23:46
Ahoj mam takovej dotaz. Mam pár oblibenych her v Jave v rozliseni 240x320 jenze kdyz si to chci pustit na HTC D2 tak je to jen takove male okynko a ani ovladat se to neda :( :( chci se zeptat jestli neexistuje nejaka aplikace ktera by to zvetsila a popripade i kdyzby tam byli sipky na ovladani pro dotikoví displej. Moc by me ta hra chybela v praci ji rad hraju kdyz se nudim. Diky moc vsem
NaTuRaL_ce4you (170)|29.5.2010 00:45
nic stim nenadelas hry jsou tvoreny pro danny tip rozliseni - jsem zvedav jak bys hral hru s rozliseni 800*480 na na rozliseni 320*240 asi by sis nezhral - jedine si tu hru predelej na svoje rozliseni pokud vis jak na to
midiborec_ce4you (0)|29.5.2010 00:55
No to prave potrebuju jestli se to da nejak zvetsit ? videl jsem nejakou aplikaci na zmenu rozliseni WM her ale na javu to asi nebylo jinak nevis jde nejak zmenit qwerty klavesnice na normalni ciselnou jak to ma normalni telefon ? kamarad ma omniu a tam si to normalne muze prepinat . Jsem novacek tak se omlouvam za takove otazky :)
Pavel Koza (4761)|31.5.2010 00:57
Co tohle, nepomůže to alespoň trochu? Na WVGA to nezvětší, ale na dvojnásobek ano...