Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychlost přenosu dat na MDA II

paveluh_ce4you (300)|16.8.2004 19:44
Můžete mi někdo říct, jaké máte zkušenosti s rychlostí připojení MDA II jako modemu k PC? Zdá se mi to čím dál pomalejší a jak nas bude přibývat, tak pak se to snad zastaví uplně:(( Jakou rychlostí se vám přenášejí data?
Miloš Strouhal (3997)|18.8.2004 00:53
..s rychlostí problém nemám,v klidu mohu poslochat internetová rádia 4+1 32kb/s a bez nějakého častého přerušování..jsem u T-debilu,data unlimited..
..problém mam s tím,že přes den vše funguje jak má,ale jakmile nastane cca 23 hodin,T-debile mne každé cca 4 minuty odpojí od internetu!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :!:
..zrestartuji MDA,dám znovu "připojit",a celý proces se opakuje stále dokola..
..už to trvá 2 měsíce,přes den surfuji pomocí MDA II a bluetooth jak na PC,tak na notebooku naprosto bez problémů,ale jakmile nastane noc,jsem v čoudu..
..tento stav trvá zhruba do osmé až deváté hodiny raní..:evil: :no:
null (0)|18.8.2004 01:08
s tim tipanim je to duvod proti stahovacum pravdepodobne i kdyz s takovou rychlosti toho moc nenastahujes ;)
pockej si na podzim EDGE 120Kb-220Kb to bude pila az na to ze to zvladji zatim jen nektere MT 5140,7200,6230 :cool: tomu se pak da ŕict rychli a hlavne Mobilni internet oproti CDMA(errortel :D )
Miloš Strouhal (3997)|18.8.2004 01:15
..jo,jo,to máš recht,CDMA fakt nemusim,jen mi není jasný princip EDGE,je to něco jako GPRS,ale rychlejší? Tzn. že pro připojení budu potřebovat zase mobilní telefon? MDA II to nezvládne?,když koukám že jmenuješ jen nějaké ty Nokie..?..
A MDA III?:D
A co na to Jan Tleskač?..
null (0)|18.8.2004 03:10
No zatim vim jen o MT hlavne nokie dokonce i siemens nejakej to uz umi ale to je nezajimavy protoze ma jen 2+1 slot coz je o nicem a nokie uz maji 4+2 coz je dost dobry MDAIII vubec nevim spis pocitam ze bude umet MDA 4 ne li rychlejsi zalezitosti co v te budou na svete :D kazdopadne pro MDA mozna bude nejaka nahrada v podobe bluetoth ci neco do SIDO slotu mozna ............vse ve hvezdach :cool:
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 06:11
No mě to nijak nevypadává, aspoň jsem si toho nevšiml.Radia taky v pohodě poslouchám, mám to samé co xp, tzn T Mobile a data unlimited.
Jen se mi stává že nemůžu občas napoprvé načíst nějakou stránku a podaří se to třeba až na po 3 nebo po 4.
No asi s tím nic nenaděláme a budeme muset čekat na rychlejší připojení.Ach jo:sarcastic:
PavelR. (2184)|24.8.2004 20:35
[QUOTE="xp"]...jen mi není jasný princip EDGE,je to něco jako GPRS,ale rychlejší?[/QUOTE]

... ano, používá efektivnější modulaci (8-PSK), viz
zde.

[QUOTE]
Tzn. že pro připojení budu potřebovat zase mobilní telefon? MDA II to nezvládne?,když koukám že jmenuješ jen nějaké ty Nokie..?..
A MDA III?:D [/QUOTE]

... MDA2 ani MDA3 EDGE neumí a žádný SW je to nenaučí, jedná se o HW záležitost.

PavelR.