Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

S2U2

lukbe (73)|25.5.2010 19:15
Dobrý den používám tento prográmek na zamikání a chci se zeptat, kdyz zhasnu displej tlacitkem nahore tak se mi to zamkne a pochvili ho rozsvitim tlacitkem nahore a chvili trvá nez se cas zmeni presne na aktuální... je to normální..,?
Pavel Koza (4761)|27.5.2010 10:49
Co znamená "chvíli"? Určitá prodleva je normální, po probuzení zařízení ze spánku chvilku trvá, než všechno uvede do aktuálního stavu, ale samozřejmě by to nemělo trvat půl minuty.
kwaso12 (98)|1.6.2010 20:50
Ja by som sa chcel opytat kd ev programe sa da nastavit cas po akom sa mi S2U2 spusti resp cas po ktorom zamkne telefon. Pretoze cas sa mi zda celkom kratky a est eby som sa opytal ci to robi aj niekomu inemu ked spustim navigaciu tak sa mi S2U2 proste spusti navigacia bezi a S2U2 sa zamkne da sa to nejako nastavit. Nikde som to v programe nastaveninenasiel. Dakujem mam verziu programu 2.30
tomsoft (2734)|1.6.2010 22:19
Manuál je na webu autora nebo ZDE není to manuál v pravém slova smyslu, ale je tam pospáno, kde co je.
Čas zamknutí se dá samozřejmě nastavit a to v třetí volbě s názvem "Stav při napájení".
A to, že se ti to zamkne při navigaci se dá nastavit také.
V sekci "Pokročiléá nastavení" je tzv. seznam Výjimek" kde se dá přidat libovolny EXE soubor, který pak S2U2 ignoruje a pokud je spuštěn, nic se nezamyká.
Ale proč to hledat a bádat, když ti to tady někdo napíše co?
kwaso12 (98)|2.6.2010 12:47
No Dakujem. A tak zoznam vynimiek ma napadol ale nebol som si isty ci sa jedna o tento moj problem a to prve som vobec nevedel ani netusil ze to je tato volba resp. sa skor aj v tomto pripade jednalo o moznost nastavenia tych vynimiek alebo to uplne vypnut a riadi sa to podla vypnutia displeja. Priznam sa navod ma nenapadlo hladat ale s programom som skusal nastavit si to sam ale ked som bol uz v uzkych tak som napisal sem. este raz dakujem..