Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: HW Bluetooth klavesnica pre HD2

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj,

natrafil som na zaujimavuHW BT klavesnicu. Zatial nie je u nas na trhu, ale urcite dorazi. Vyzera velmi dobre, velkost cca ako HD2. Cena cca 20 EUR absolutne neskutocna. Da sa vyuzit aj napr. na PS3 a podobne zariadenia s BT, ktore nemaju svoju klavesnicu.
    Kvalita zatial nepreukazatelna. Cakam na prveho, kto najde nejakeho predajcu z nasich koncin.

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/mini-bluetooth-keyboard-for-smartphones/
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

cauky,to vypada super ........tak jsem hledal po netu jine prodejce a docela to maji predrazeny,tudiz jsem ji objednal z Chinavasion a s postovnym vyjde na asi 979 kc,dorazi za 7 az 15dni. jak ji otestuju hned sem pisnu jak to slape

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

přesně tuhle klávesnici jsem viděl na Aukru a byla myslim za 2000,-
    Vypadá hodně dobře..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Chcem sa opytat ako si objednaval. Staci platba vopred cez eb alebo chcu cislo kreditnej karty.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tak to mě taky zajímá, vypadá dost dobře a za 1000 Kč super příslušenství

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

objednal jsem to pres kamarada,registrace na chinavasion jde v pohode ,a myslim ze tam je moznost platby i pres visu,ale nevim to urcite,platba samozrejme predem .........tak tam je asi jen paypal

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tak PayPal je v pohode. Mam PayPal ucet nalinkovanej primo na kreditku a vali to v pohode. Myslim ze rozumnejsi reseni nez davat cislo karty nejakemu neznamemu prodejci nekde v Cine.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nu, tahle klávesnička vypadá zatraceně dobře. Jen nezávislé recenze nějak chybí. Ale už mi to hodně vrtá v hlavě, za ty peníze. Že by konec tahání notebooku kvůli e-mailům a webu a konečně plnohodnotné HD2 v jeho roli?

PS: Už někomu došla?! Zkušenosti jsou..?

EDIT: Takže, cena při platbě via PayPal a s leteckou poštou naskočí na (stále zajímavých) 25,06 eur (tj. 668 kačenek při dnešním kurzu).
    EDIT 2: Objednáno, riskneme a uvidíme.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

cauky,behem pristiho tydne mi ma dorazit:-) stala v prepoctu i s postovnym asi 980 kc. jak ji otestuju hned sem pisnu,zatim cauky:-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Takze po 8 dnoch od platby ju mam cez DHL uz doma. Prve dojmy - velkost podla predstavy, prekvapila ma lahkost klavesnice. Prevedenie zodpoveda cene, ziadny kusok nejakeho drahsieho materialu nevidim. Pribalene CD obsahuje cab pre rozne platformy - WM, Android... Okrem toho je tu este kabel - USB-microUSB, po zapojeni do slotu v notebooku sa klavesnica nabila cca za 40 minut.
    Spolahlivost - na zaklade kratkeho pouzivania mozem povedat, ze klavesnica je spolahliva, reakcia s HD 2 presna a odozva rychla.
    Plusom je jednoduchy vypinac, ktory setri energiu a nervy. Pri zapnuti sa klavesnica s HD2 spoji takmer okamzite.
    Vrele odporucam.
    :yes:
    Dnes ju skusim pripojit este k PS3.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Díky za odezvu - než mi dojde: Dají se nějak emulovat systémová softwarová tlačítka WinMo? (Levé/pravé tlačítko nabídky, ať člověk nemusím matlat z klávesnice na displej.)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Jedna otázečka: Je funkční diakritika?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zatím pouze rychlé info (práce nepočká ) – klávesnička dorazila za 10 dnů i s nejlevnějším poštovným, provedení ucházející, jen mezerník a ON/OFF jdou řádně ztuha (možná se rozchodí). Velikost dokonce malinko menší než HD2 (všemi směry), BT spárování bez problémů.

EDIT: Tak první potěcha byla vystřídána zklamáním - jako klasické HID zařízení lze klávesnici připojit v pohodě. Dodaný driver (po dohledání TekSoft BlueInput) na HD2 nic nenajde a skončí hláškou o nenavázání spojení. Takže o softwarových tlačítkách a dalších věcech navíc si můžeme nechat zatím zdát…

EDIT2: Zkusil jsem dotaz i na XDA. Co jsem tak četl, nefunguje jejich driver ani lidem na Androidech. Soudruzi zjevně někde udělali chybu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Tak jestli se jedná o stejný produkt, tak zde: forum.xda-developers.com je varování!
    Určitě dobré prostudovat.

Winnie the Pooh_ce4you
    Guest

Ja pouzivam moju Apple wireless keyboard co som si kupil k Macbooku a funguje uzasne, pripoji sa skoro okamzite, parada. Pisat sms, email a nejaku poznamku do wordu je jedna radost.
    http://www.apple.com/keyboard

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TyTnII HW Klavesnica
    Od djkmito v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-08-2008, 08:43
  2. Premietacia klavesnica
    Od Dexter_svk v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 14:35
  3. Klavesnica ?
    Od Alo_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 03-09-2004, 18:22