Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha sms případně SW na to???

null (0)|16.8.2004 13:24
Chtel bych se zeptat uz to bylo v nekolika diskuzich ale nic moc jsem nanasel .Ma nekdo zkusenosti s nejakym SW na zalohu sms - procitani i v PC !U nokie je to jednoduche ale tady si nejak nevim rady uz jsem zkousel plug in do outlooku ale ten najak nechodi :(
Poradi mi nekdo?Za informace predem diky ;)
null (0)|16.8.2004 13:25
PS Mam MDA II
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 13:36
Už se to tu, jak říkáš, řešilo několikrát ... JirkaP to zkoušel pomocí Database Exploreru - vše bylo OK do doby, než to chceš smazat - prostě to nesmažeš :? Nejlepší by bylo MDA na půjčení do ruky - večer testů - a pak by to snad chodilo ...
null (0)|16.8.2004 17:10
Dik za odpoved,koukal jsem na to nainstaloval ten SW-Database Explorer dobry,ale ja myslel spis neco jako kdyz synchronizujes pres activ sync emaily neco na ten spusob nebo aspon neco co by ty sms vyexportovalo do nejakeho csv nebo .msg formatu citelneho v PC ..... nebo jsem se prehlidl a Database Explorer od tebe to umi ??predem dik za odpoved :cool:
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 20:20
Neumí - bohužel. Pod tíhou okolností (a částečně i pro vlastní potřebu) asi budu muset něco časem zkusit udělat...
ipf (2136)|16.8.2004 20:25
[QUOTE="eXEden"]......[/QUOTE]

Ta fotka ve Tvém profilu byla větší a stálo by za to ji použít v necenzurovaném stavu.
Apropó, co na to mapo a autorská práva? :D :D :D
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 23:05
[QUOTE="ipf"]Ta fotka ve Tvém profilu byla větší a stálo by za to ji použít v necenzurovaném stavu.
Apropó, co na to mapo a autorská práva? :D :D :D[/QUOTE]
Zbytek ať si každý domyslí...MaPo říkal: zátiší s pivem...já říkám: zátiší s eXEdenem :D
Seff (73)|21.8.2004 09:20
SMS Cool od AIM Productions umí načíst SMS zprávy a exportovat souboru.
H.
dyndy (159)|21.8.2004 13:17
Narazil sem na tohle http://www.yorch.net/ -> software -> SMS Export tool. Nezkoušel sem to, paač nic takovýho zatím nepotřebuju.
null (0)|21.8.2004 15:46
[QUOTE="Seff"]SMS Cool od AIM Productions umí načíst SMS zprávy a exportovat souboru.
H.
[/QUOTE]
Diky moc tenhle programek funguje tak jak ma a tak jak jsem chtel DIKEC ;)
Bud_Bundy (116)|9.2.2005 23:17
Já jsem dlouhou dobu používal úplně první řešení, které se tu ukázalo a tím bylo SmartPhone Studio. Pak jsem vyzkoušel i jeho nástupce Jeyo Mobile Companion 1.0, ale nechodil mi úplně korektně. Vyzkoušel jsem také plug-in do Outlooku Jeyo Mobile Extender for Outlook 1.0, ale jak už tu bylo řečeno chodil, resp. nechodil naprosto šíleně.

Dnes jsem ke své obrovské nelibosti a velké kopy hodně ostrých slov na svou vlastní osobu po dlouhé době používání SPS zjistil, že neumí zálohovat odeslané zprávy delší než 160 znaků. Prostě je jednoduše ořízne a basta. Nikdy mě to ani ve snu nenapadlo, takže jsem to prostě nezkoumal a neověřoval. Nedá se nic dělat, holt jsem o pár důležitých zpráv přišel.

Tento stav mě ale donutil se poohlédnout po něčem novém. První cesta vedla na starou známou stránku Jeyo Mobile Extender for Outlook, kde jsem zjistil, že existuje již verze 1.1. Možná to je stará zpráva, kterou už všichni víte, ale pro mne je nová. A jestli se to řešilo někde jinde, tak se přiznám nečetl jsem to. V poslední době bohužel na Ce4you.cz nezbývá čas. Neodolal jsem a i přes nedobré vzpomínky s bojem s verzí 1.0 jsem verzi 1.1 vyzkoušel. Běhá naprosto bezvadně. Přesně to co jsem potřeboval.