Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Total kolaps HTC touch pro

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

zdravim, pri preflasovani ROM, ktere se v pulce zastavilo nebo zamrzlo ci ja vim, mi totalne zkolabovala masina. Nejde vubec rozjet ;-((
    zkousel jsem soft reset i hard reset ( i kdyz nevim zda jsem to delal uplne spravne - drzim tlacitko snizeni hlasitosti a pri otevrene klavesnici tlacitko ENTER a pote stylusem zamacknu soft reset, pak se ma soft reset pustit a cekat na text, jenze mi to text nikdy nezobrazi. Delam neco spatne???)

masina zrejme nejak bezi ale nic nevidim mam jen mirne promodraly display a na zadne tlacitko nic nereaguje. Kdyz dam soft reset zavibruje a blika stredni tlacitko ale nic vic na nic nereaguje.

pls nevite nekdo co stim??

diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Skús ho preflashovať priamo z bootloaderu a za pomoci pamäťovej karty, pričom si vezmi nejakú inú ROMku ako pri ktorej sa Ti tento problém stal... Návod ako flashovať priamo z karty nájdeš samozrejme tu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Kolaps IPAQ 6915
    Od cibule_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 13:45
  2. Totální kolaps S 710 VOX
    Od Cochran v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-06-2008, 10:13
  3. Total Input
    Od Marek Madaj v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 23:06
  4. City Total
    Od VILIAM_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 12-03-2005, 11:44
  5. GPRS Připojení+Odpojení+Opětovné připojení=kolaps...
    Od danieldavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 09:04