Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zámek kláves při volání

Bassik (12)|21.5.2010 21:07
Dobrý den,
prosím Vás, můžete mi někdo kdo jste přešel na novou ROM 2.53.479.3 s HTC Sense, říct zda při volání máte taky nezamčený celý displej? Mám na mysli šedou transparentní lištu, která byla u WM6.1, zakrývala spodní část SW kláves a celá horní lišta byla neaktivní . Aktivní byli pouze tlačítka "klávesnice" a "ukončit". S novým WM6.5, resp. Sense je aktivní celý displej a problém mám hlavně s nabídkou "start" kterou zmáčknu snad u každého druhého hovoru uchem. Všechno bych ještě překousl, ale dneska jsem uchem vymačkal během důležitého hovoru "režim letadlo" a to už mi došla trpělivost. Celé dopoledne hledám řešení a zatím bezúspěšně.

Prosím poraďte, alespoň zda máte u nového SENSE stejný nezamknutý displej. Nejsem si totiž jistý zda jsem to nezpůsobil sám nějakou tweakovací aplikací, hned po flashy ROM.
sikula05 (272)|21.5.2010 23:25
Já ti poradím, ale možná se ti ta rada bude zdát směšná...nauč se jako já, při každém přijatém hovoru-jde to i ještě při vyzvánění, lehce zmáčknout vypínací tlačítko.
Bassik (12)|22.5.2010 21:24
O této možnosti jsem četl a asi mi nezbude než se naučit tuhle metodu používat. Jsem ale dost sklamanej, nová ROM se Sense se mi líbí, ale nechápu proč takhle základní věc nemají ošetřenou. Obvzlášť když u původní ROM s WM6.1 to měli dobře ošetřené. Děkuju ti za tvůj příspěvek, alespoň vím že to je opravdu už takhle nastavené v nové ROM a že jsem si to nezpůsobil sám krátce po flashnutí.
pavbures (12)|22.5.2010 23:20
Zkus použít Touch InCall Screen Tweak viz tady : [url=]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32751[/url]
t.dudis (5)|23.5.2010 10:18
Nebo zkus Inesoft phone. Je to výbornej program, jsou v tom i kontakty, historie volání ,profily atd. a nabízí i zámek displaye při volání.
fretak (265)|24.5.2010 13:18
To mně ta transparentní lišta zase rozčilovala. Vždy, když jsem chtěl hlasitý odposlech, musel jsem ji jako blbec táhnout dolů. A dost blbé to bylo třeba v autě.