Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Zámek kláves při volání

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Dobrý den,
    prosím Vás, můžete mi někdo kdo jste přešel na novou ROM 2.53.479.3 s HTC Sense, říct zda při volání máte taky nezamčený celý displej? Mám na mysli šedou transparentní lištu, která byla u WM6.1, zakrývala spodní část SW kláves a celá horní lišta byla neaktivní . Aktivní byli pouze tlačítka "klávesnice" a "ukončit". S novým WM6.5, resp. Sense je aktivní celý displej a problém mám hlavně s nabídkou "start" kterou zmáčknu snad u každého druhého hovoru uchem. Všechno bych ještě překousl, ale dneska jsem uchem vymačkal během důležitého hovoru "režim letadlo" a to už mi došla trpělivost. Celé dopoledne hledám řešení a zatím bezúspěšně.

Prosím poraďte, alespoň zda máte u nového SENSE stejný nezamknutý displej. Nejsem si totiž jistý zda jsem to nezpůsobil sám nějakou tweakovací aplikací, hned po flashy ROM.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Já ti poradím, ale možná se ti ta rada bude zdát směšná...nauč se jako já, při každém přijatém hovoru-jde to i ještě při vyzvánění, lehce zmáčknout vypínací tlačítko.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

O této možnosti jsem četl a asi mi nezbude než se naučit tuhle metodu používat. Jsem ale dost sklamanej, nová ROM se Sense se mi líbí, ale nechápu proč takhle základní věc nemají ošetřenou. Obvzlášť když u původní ROM s WM6.1 to měli dobře ošetřené. Děkuju ti za tvůj příspěvek, alespoň vím že to je opravdu už takhle nastavené v nové ROM a že jsem si to nezpůsobil sám krátce po flashnutí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zkus použít Touch InCall Screen Tweak viz tady : http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32751

Nováček
    Registrace
    May 2010

Nebo zkus Inesoft phone. Je to výbornej program, jsou v tom i kontakty, historie volání ,profily atd. a nabízí i zámek displaye při volání.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

To mně ta transparentní lišta zase rozčilovala. Vždy, když jsem chtěl hlasitý odposlech, musel jsem ji jako blbec táhnout dolů. A dost blbé to bylo třeba v autě.

Podobná témata

1. Zámek kláves (displeje)
    Od Míla_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 23:07
  2. Zamek klaves - oznameni
    Od lukasz v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-09-2006, 01:13
  3. Zamek klaves - oznameni
    Od lukasz v sekci Obecné problémy