Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Ohlašovací tón SMS zprávy v pohotovostním režimu občas nezazní...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Dobrý den,
    prosím Vás o radu. Už to zde někdo psal, ale bohužel bez odpovědi. U nové oficiální verze ROM s HTC Sense ( ROM 2.53.479.3 ), se mi občas neozve zvuk příchozí SMS zprávy, pokud je telefon v pohotovostním režimu, místo toho telefon 1/2 minuty intenzivně vibruje. Stává se to sice jen občas a není to pravidlem, ale docela to rozčiluje.
    Na stránkách podpory HTC je opravný patch, který tento problém odstraňuje na předešlých oficiálních ROMkách. Bohužel na tuto zatím opravný patch/hotfix nevyšel a starý nelze použít.

Prosím Vás tedy o radu, zda někdo tento problém vyřešil. Jinak se obavám se, že nezbývá než čekat až HTC uvolní opravný patch.

Mám HTC TD2 CZ se Sunnysoft InterWrite 10.0
    ROM 2.53.479.3 (76952) WWE; Radio 4.49.25.91
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

tak potom HD TWEAK

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Možná je to už v pohodě. Převedl jsem vyzváněcí tón SMS do .WAV-ka. Twekovacích aplikací už jsem vyzkoušel mnoho a žádná tenhle problém neřeší. Uvidíme. Možná to bylo opravdu tou hloupou MP3-kou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

Ahoj, mám naprosto stejný problém, akorát mi to můj Diamond dělá na můj v kus docela často... cca 2x-5x do týdny, ale je pravda že mi dojde těch smsek hoooooodně... Taky mám zvuk v MP3

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ja mam vyzvánění ve WAVce a dělá to stejně. Občas i u hovoru (zatim asi 1-2x).. zkusil sem HR tak uvidim. Celkově už mi nová ROM začíná lézt dost na nervy..

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

Fakt? tak to je průser ovšem... Doufal jsem, že to vyřeší ta WAVka... Mi se ta nová ROM docela líbí, ale tu to mě sere... u hovoru se mi to tuším *klep klep* nestalo...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

HR nepomoh... dělal jsem teda pak komplet obnovu ze zálohy.. možná je to nějakym programem, napadá mi SmartLock.. nemáte ho tam nekdo taky ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

čauky, smartlock nepoužívám a problém mám stejný...

Podobná témata

1. GPS na D2 občas zlobí a vypadává
    Od Petrzet v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-06-2010, 22:12
  2. HTC Wizard a wifi v promiskuitním režimu
    Od count v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 13:40
  3. unlock varia z bootloader režimu
    Od stajgrpavel v sekci Zbývající PPC