Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasitost Headsetu

scheescha_ce4you (9)|17.5.2010 21:10
V prvé řadě se omlouvám, pokud se to tu někde řešilo a já spamuji.
Mám HTC Touch Diamond II topaz s původním firewarem a originální verzí ROM (nijak jsem do mobilu po této stránce nezasahoval)
Mám problém s hlasitostí originálního Headsetu.I když mám hlasitost mobilu na maximu přesto je v sluchátkách hlasitot tak malá že je to téměř nepoužitelné.Kablíky to asi není jelikož když při přehrávání třeba filmu (nebo i hovoru) jimi kroutím hlasitost je stále stejná.Tak nevím, kde je chyba a moc děkuji za jakoukoli smysluplnou odpověď.
Baristom (12)|18.5.2010 20:20
Čau řešil jsem problém s nízkou hlasitostí sluchátka v telefonu a pomohl mě soubor "AudioPara3.csv" nakopírovat přímo do složky windows.
Mám rom energy, ale kolega v práci má originál českou rom a taky mu to pomohlo. Původní zálohuj!!! Pohledej na netu popř. pošlu na email.
scheescha_ce4you (9)|20.5.2010 15:10
Moc děkuji za ochotu pomoci ale nepomohlo to :-( vše je při starém.Asi mě odešel headset a já bohužel z okolí nevím o nikom kdo má HTC abych to ozkoušel.
Díky
Bassik (12)|21.5.2010 09:06
Zdravím,
tahle nízká hlasitost se projevuje jen u hovorů, nebo i u přehrávání hudby apod? Někde ve fóru jsem četl o problémech s headsetem, který je tragický jen při volání. Pokud si dobře vzpomínám byla to softwarová chyba, která byla vyřešena aktualizací nové ROM. Pokud ti to slabě přehrává při všech činnostech a tato závada se objevila po nějakém čase, tak jsou na vině asi ty sluchadla.
Jinak zesílení zvuku lze řešit taky aplikací "zesílení zvuku", která se nachází někde v nabídce "start", ale to jsi už pravděpodobně zkoušel. V několika tweakovacích aplikacích jsem taky narazil na možnosti zesílení zvuku pro sluchátka.
scheescha_ce4you (9)|1.6.2010 07:37
Nízká hlasitost je v headsetu je stále jak při hovoru tak i při přehrávání čehokoli.
Ze začátku vše fungovalo v pořádku.
ROM mám původní 2.16.479.1 (67041)
Nevím jestli je novější a jestli do ní jít??
Díky za pomoc
DD_ (331)|1.6.2010 10:06
Novejsi ROM je urcite.
Posledni officialni ROM je: 2.53.479.3 (76952).
Stahonout se da zde: http://www.sunnysoft.cz/htc/
Jestli do ni jit, to uz je na zvazeni kazdeho, ma spoustu novych features, ale zase na 2. stranu si spousta lidi stezuje na novej soft na SMSky, kterej je znacne pomalej.