Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 39

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - Ochranné fólie na displej

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Takže objednáno a to takto :

5x Ultra screen 1ks za 12dolarů ( sninq,mouka,zap.ka,qq9,permar)
    3x Screen Protector 1ks za 8dolarů (permar)
    2x pouzdro typ 3BASM1V01 1ks za 28 dolarů ( permar,mouka)

Celková cena činí 140dolarů viz přiložené screeny z objednávky. Přepočet na Kč je v objednávce č.4 - 1Kč vs Dolar....takže kalkulačky do ruky a každý si svoji cenu může spočítat,ta cena je konečná i s dopravou do ČR.
    Jakmile zásilka dorazí ,budu každého kontaktovat zvlášť,proto mi vaše iniciály,adresy atd. zašlete přes SZ,díky .

Jenom pro info celková cena za objednávku je 2927.39,- Kč ( 140dolarů) tzn 1dolar = cca 20,90Kč
    1 fólie Ultra Screen = 250,80Kč
    1 fólie Screen protector = 167,20Kč
    1 pouzdro typ 3BASM1V01 = 585,20Kč

Doručení z Honk Kongu cca do 10-13 dní .....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Aha ja jsme take objednaval:-) ale na prvni strane:-) no co se da delat, pokud by nekdo jeste pozdeji objednaval tak bych se rad pridal:-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Zde máte ,pro ty co mají objednáno, přepis emailu z dnešního dne......

"Hi,
    Thank you for your order. We are glad to inform you that your shipment has been processed and send out by Speed Post on 26 May 2010. Your Mail Tracking number is EA042943748HK. Tracking Information at http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp
    Normally, the delivery time for speed post via Hong Kong Post Office is around 3 to 5 days (exclude posting date). And the delivery standard excluding the time for customs clearance.
    In order to improve our services to our customers, your feedback to us is very valuable. We would like to check whether our delivery is on time or not. Thanks in advance for your feedback."

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Zásilka dorazila,včera,dnes mi byla předána.........těm co mi zaslali kontakt začnu průběžně odesílat,počítejte s tím ,že odesílat budu až v úterý,pokud to stihnu tak v pondělí odpoledne.

Dnes 31.5.2010 po 15hod bylo všem zájemcům objednané zboží odesláno ...........

Peníze za zboží jsem obdržel od všech ,díky.

ufhas
    Guest

Zdrvím všechny co si objednali tyto folie, můžete napsat zkušenosti s těmito foliemi, přemýšlím o tom že bych si ji taky objednal, ale zatím sháním jen názory .

Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Fólie jsou ,dle mého názoru, perfektní,sedí na milimetr přesně ,neodírají se atd. Dodací lhůta s Hong Kongu do deseti dní, rekord jsem měl do pěti dní ) ,prostě za sebe můžu říct ,že vše v pohodě............objednáváno zde

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Jo, souhlasím a mám stejné zkušenosti. Objednal jsem si tu Clear fólii a je super. Sedí oprvadu na mm přesně.
    Co mě zklamalo, byla fólie AntiReflex, která oproti stejnému typu antireflexní fólie co jsem měl na HD, je o kus slabší,
    resp. silnější (asi moc anti-reflex)
    Ta Clear fólie je OK.

capellen_ce4you
    Guest

folie sedí přesně, ale aby vše "klaplo" bez chybičky, chtělo by to aplikovat v cleanroomu... A doporučuju sundat i horní krycí folii před aplikací na displej, jinak to neuhladíš. Dobré rovněž je, že se dá bez opotřebení opakovaně prát.

Co mě ale zklamalo je cena. Ta je z mého pohledu docela vysoká, byť zahrnuje dopravu. Dát 250CZK za jednu folii mi přijde docela dost.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

zdravim, shanim tu ochrannou folii na M10 s antireflexem..nezbyla vam jedna? pripadne netusite, kde by se dala sehnat? diky

Registrace
    Apr 2008

Mě nezbyla
    A kde ji jinak zakoupit? Třeba zde

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

skoda jj, na ty stranky jsem koukal ale nevim jak na to..u nas o necem nevite?

Registrace
    Apr 2008

Bohužel u nás jsem nic co je přesně na M10 nenašel....
    Pokud bych něco já nebo někdo jiný, objednával z toho shopu, tak bych se ozval, ale momentálně bohužel.
    Dá se koupit folie i u nás, ale nejsou to přesně na M10, ale jen na univerzální velikost displeje 3,5", který je hranatá a musí se upravovat. To ale není ono
    Teď jsem se nijak nedíval, ale třeba už to nějaký český e-shop má v nabídce, možná :?:

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

diky, kdyztak se ozvete taky jsem u nas narazil jenom na folie podle displeje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

To vlcek : Mám jednu fólii na M10 Anti Glare ,přesně tu co jsem zde všem zájemcům objednával ze stránek Pdair.com , pokud máš zájem tak ti ji prodám.... stála mě 8 dolarů,přepočti si to a je tvoje
    Zjistil jsem ,že to co nabízí na stránkách pdair.com nikde jinou alternativu neseženeš,mám na mysli hlavně fólie a pouzdra, jsou přesně dělané na dané zařízení.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

No taky jsem sháněl a když jsem manželce objednával na její mobil,zjistil jsem že za dobré peníze dobrá fólie i na M10 na aukru

//upraven link

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - Vlastní POI-kešky pro Garmin navigaci
    Od nefrit_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 18:21
  2. Garmin-Asus nüvifone M10 – Přizpůsobení integrované Garmin navigace.
    Od nefrit_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-02-2011, 00:02
  3. Garmin-Asus nüvifone M10 - Vlastní POI pro Garmin navigaci
    Od Pavel.ct v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-12-2010, 23:56
  4. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58