Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení GPRS/EDGE připojení

pompo362 (2)|16.5.2010 16:23
Ahoj,

tak jsem si poridil telefon HTC TP2. Tesil jsem se, ze budu online i mimo domov. Ze zacatku to slo v pohode, ale najednou mi to znicehonic prestalo fungovat. Ikonka s G,E,H je zasedla. Zkousel jsem smazat profil a nastavit ho uplne od znova podle navodu, ale nepomohlo. Nechal jsem si poslat nastavovaci smsku od Vodafonu, ale to taky nepomohlo. Při jakémkoli pokusu o připojení se mi zobrazí hláška: "Při připojení ke službě GPRS v zaregistrované domácí síti došlo k potížím". A občas vyskočí ještě tahle: "Volané: internet; Volaný modem se odpojil. Chcete-li zkontrolovat nastavení připojení a v případě potřeby je změnit, klepněte na položku Nastavení." Mám studentský Internet v mobilo od Vodafonu.

Už mě to moc nebaví. Proto Vás prosím o rady. Jak by se to dalo zprovoznit?

Díky
zuzkys (356)|16.5.2010 17:26
Automatické nastavení nefunguje? Mám též studentský vodafone a funguje mi to.
Nastavení - připojení - connection setup a tam vybrat czech republic a vodafone post-paid a dát OK, nechat až se nakonfiguruje a pak udělat soft reset. Takhle to funguje mě na všech telefonech vždycky.
pompo362 (2)|16.5.2010 22:55
"Have you tried turning it off and on again?" :-) . I kdyz jsem to vypinal, zkusil jsem to znova podle toho jak jsi rikal a funguje to.

Diky, hned je den veselejsi :-)