Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD mini nebo Legend

sawy (2)|16.5.2010 01:20
Dobrý den, rád bych si chtěl nechat poradit jaký přístroj zakoupit, jestli HTC HD mini a nebo HTC Legend. Do dnešního dne jsem byl rozhodnut, že to bude HD mini, ale po přečtení pár recenzí jsem začal pokukovat právě po Legendu. Teď mám HTC Touch Pro, takže windows mobile mi nevadí. Jestli máte někdo nějaké zkušenosti, tak prosím poraďte. :)
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2010 12:20
Když máš TouchPro, tak snad dobře víš, proč klávesnici potřebuješ. Tedy by bylo asi lepší uvažovat o TP2, ne?
Chrono Leggionaire (187)|16.5.2010 15:34
Třeba naopak dospěl k tomu, že klávesnici až tak nevyužívá a tudíž ji už u dalšího zařízení nevyžaduje, resp. nechce.
sawy (2)|17.5.2010 23:44
Přesně tak, klávesnici už ani u touche moc nepoužívám, takže se začínám koukat po nějakém novém komunikátoru. Značku HTC jsem si moc oblíbil, takže i proto vybírám z těchto dvou telefonů. Jen nevím, co se mi víc vyplatí koupit. Hardwarově jsou na tom telefony totožně (jen Legend podporuje větší kapacitu SD karty, kterou bych ani nezaplnil a má přisvětlovací diodu), samozřejmě nemůžu zapomenout na bitvu mezi Win mobile a androidem. Zajímalo by mě pár názorů a zkušeností jestli někdo nemá.