Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC HD mini nebo Legend

Nováček
    Registrace
    May 2010

Dobrý den, rád bych si chtěl nechat poradit jaký přístroj zakoupit, jestli HTC HD mini a nebo HTC Legend. Do dnešního dne jsem byl rozhodnut, že to bude HD mini, ale po přečtení pár recenzí jsem začal pokukovat právě po Legendu. Teď mám HTC Touch Pro, takže windows mobile mi nevadí. Jestli máte někdo nějaké zkušenosti, tak prosím poraďte.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Když máš TouchPro, tak snad dobře víš, proč klávesnici potřebuješ. Tedy by bylo asi lepší uvažovat o TP2, ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Třeba naopak dospěl k tomu, že klávesnici až tak nevyužívá a tudíž ji už u dalšího zařízení nevyžaduje, resp. nechce.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Přesně tak, klávesnici už ani u touche moc nepoužívám, takže se začínám koukat po nějakém novém komunikátoru. Značku HTC jsem si moc oblíbil, takže i proto vybírám z těchto dvou telefonů. Jen nevím, co se mi víc vyplatí koupit. Hardwarově jsou na tom telefony totožně (jen Legend podporuje větší kapacitu SD karty, kterou bych ani nezaplnil a má přisvětlovací diodu), samozřejmě nemůžu zapomenout na bitvu mezi Win mobile a androidem. Zajímalo by mě pár názorů a zkušeností jestli někdo nemá.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-02-2010, 16:51
  2. Orions: Legend of Wizards
    Od vesi_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 27-08-2008, 13:30
  3. Tomb Raider Legend
    Od platon v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-11-2006, 17:20