Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Moje MDAI II jde do servisu

RStein (2012)|16.8.2004 08:58
Tak vcera moje MDA spadlo tak nestastne (z velmi male vysky), ze se mi odlomil ten praskajici plast u vypinaciho tlacitka.
Dnes ho dam v prodejne T-Mobilu do servisu, a doufam, ze mi to uznaji jako zarucni opravu :(
Mam smutek, nevite, jak dlouho trva oprava? Mesic bez PDA je pro me nocni murou, uz jsem asi opravdu zavislak:)
Wuffi (1599)|16.8.2004 09:10
Drzim palce at Ti MDA2 co nejrychleji opravi! :yes:
ipf (2136)|16.8.2004 09:11
Pokud jsi z Prahy, nebo blízkého okolí, zajeď si rovnou do GSMobilu v Čakovicích a mohl bys to mít vyměněné na počkání (mně vyměnili ulomený konektor za dvě hodiny).
Nevím, jak to budeš mít se zárukou, ale na školení někdo říkal, že ho placená výměna přišla na 850 Kč. Tak uvidíš.
RStein (2012)|16.8.2004 09:20
[QUOTE="ipf"]Pokud jsi z Prahy, nebo blízkého okolí, zajeď si rovnou do GSMobilu v Čakovicích a mohl bys to mít vyměněné na počkání (mně vyměnili ulomený konektor za dvě hodiny).
Nevím, jak to budeš mít se zárukou, ale na školení někdo říkal, že ho placená výměna přišla na 850 Kč. Tak uvidíš.[/QUOTE]

Diky za tip, v Praze jsem, jen nevim, jestli se z prace dokazu dostatecne rychle dostat do Cakovic.
850 Kc za opravu klidne dam, nekde jsem ale cetl, ze za vymenu chtel servis 3000 Kc, co z mi prislo jako nehorazna cena.
Wuffi (1599)|16.8.2004 09:29
Mno ona to taky JE nehorazna cena! :evil: Stejne jako 1000Kc za vymenu kurzoroveho cudliku :evil: :no:
CommanderZ (1798)|16.8.2004 09:52
Budte radi za tri tisice. Oprava myho HP 200LX by asi stala trochu vic...i kdy se jedna jen o prelomenou kastli a pretrzenej drat:$:
RStein (2012)|16.8.2004 09:53
[QUOTE="Wuffi"]Mno ona to taky JE nehorazna cena! :evil: Stejne jako 1000Kc za vymenu kurzoroveho cudliku :evil: :no: [/QUOTE]

Mas pravdu Wuffi, jen ja jsem si uz nejak zvyknul, ze na oprave mobilu a PDA servisy nehorazne vydelaji:evil:
ipf (2136)|16.8.2004 09:54
[QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"]Pokud jsi z Prahy, nebo blízkého okolí, zajeď si rovnou do GSMobilu v Čakovicích a mohl bys to mít vyměněné na počkání (mně vyměnili ulomený konektor za dvě hodiny).
Nevím, jak to budeš mít se zárukou, ale na školení někdo říkal, že ho placená výměna přišla na 850 Kč. Tak uvidíš.[/QUOTE]

Diky za tip, v Praze jsem, jen nevim, jestli se z prace dokazu dostatecne rychle dostat do Cakovic.
850 Kc za opravu klidne dam, nekde jsem ale cetl, ze za vymenu chtel servis 3000 Kc, co z mi prislo jako nehorazna cena.[/QUOTE]

Pokud pojedeš auutem z centra, tak do Holešovic, Argentinskou a dále jako na Teplice. Nad Prosekem pojedeš rovně jako do TESCA, ale neodbočíš k TESCu, ale rovně na kruháč, na něm doleva a rovně jako ke GLOBUSU. Před GLOBUSem na kruháči zase doleva a hned cca po 100 metrech je vpravo zelenej (nebo modrej :?: ) barák GSMobilu.
Otevřeno mají od 8-mi do 18-ti.
RStein (2012)|16.8.2004 12:03
[QUOTE="ipf"]

Pokud pojedeš auutem z centra, tak do Holešovic, Argentinskou a dále jako na Teplice. Nad Prosekem pojedeš rovně jako do TESCA, ale neodbočíš k TESCu, ale rovně na kruháč, na něm doleva a rovně jako ke GLOBUSU. Před GLOBUSem na kruháči zase doleva a hned cca po 100 metrech je vpravo zelenej (nebo modrej :?: ) barák GSMobilu.
Otevřeno mají od 8-mi do 18-ti.
[/QUOTE]

Jeste jednou diky za informace. Ja mam jenom problem s tim casem - v 18:00 v praci koncim, kdyz je bezproblemovy den (zena o mne rika, ze jsem workholik, ale myslim, ze se plete) :)
Wuffi (1599)|16.8.2004 12:40
[QUOTE="CommanderZ"]Budte radi za tri tisice. Oprava myho HP 200LX by asi stala trochu vic...i kdy se jedna jen o prelomenou kastli a pretrzenej drat:$: [/QUOTE]

Mno, uz jsem servis HP zazil, tenkrat s HP Jornadou 430se. Spadla mi tenkrat taska ve ktere byla Jornada - byla v kozenem pouzdre a to bylo zabalene v mikine. Taky byl v te tasce Palm IIIx, bez pouzdra, zcela volne. Zakopl jsem a spadl jsem a prestoze jsem smeroval tasku nahoru a 90% narazu absolvovala moje ruka, taska sebou preci jen sekla o zem. Odnesla to (ac tak zabalena) Jornada - nesel ji displej. Palm nemel ani skrabanec a vpohode fungoval. Jornadu jsem doma zkousel pripojit k PC a pomoci remote controlleru sla ovladat, sel videt normalne obraz displeje... Mimochodem i na samotne Jornade jelo nahravani zvuku, slo tapat na displej a slyset odezvu. Mno, sel jsem do servisu. Samozrejme mi to neuznali jako zarucni opravu. Kazdopadne si ji nechali na 24 hodin na otestovani, ze mi odfaxuji odhad ceny. Druhy den rano mi opravdu prisel odhad ceny a to na 25 000 Kc. Volal jsem jim ze se snad zblaznili, ze tolik stoji v te dobe nejnovejsi model Jornady... A bylo mi receno "Kdyz zaplatite tech 25 000 tak jej taky budete mit - dostal by jste zpatky nove zarizeni"... Samozrejme jsem odmitl a kdyz jsem si Jornadu vyzvedaval odpoledne v servisu, ptal jsem se kolik by stala oprava a dozvedel jsem se ze pry je tam praskla zakladni deska a ze jeji cena (bez ceny prace) je 24 500:!: :!: :!: A ze mi tudiz nabydli vyhodnejsi variantu...Legracni, co? :D
null (0)|16.8.2004 12:47
Musim te zklamat kamaradovi se stalo to stejne praskajici rozek upadnul po padu z velice male vysky zaruka nebyla uznana(mechanicke poskozeni zakaznikem)!!Je to nesamyslne ale bohuzel to je jejich verdikt ........ i kdyz mozna kapnes na nekoho kdo bude mit dobrou naladu a treba ti to uzna kazdopadne drzim ti palce ale na 99% s tim nepocitej mej pripravene :$: :O
RStein (2012)|16.8.2004 13:26
[QUOTE="pretorian"]Musim te zklamat kamaradovi se stalo to stejne praskajici rozek upadnul po padu z velice male vysky zaruka nebyla uznana(mechanicke poskozeni zakaznikem)!!Je to nesamyslne ale bohuzel to je jejich verdikt ........ i kdyz mozna kapnes na nekoho kdo bude mit dobrou naladu a treba ti to uzna kazdopadne drzim ti palce ale na 99% s tim nepocitej mej pripravene :$: :O [/QUOTE]

Ted jsem byl misto obeda v prodejne TMO a tam me hned zacali pripravovat na to, ze nejde o zarucni opravu.
I kdyz vim, ze s jejich pristupem stejne nic neudelam, tak jsem alespon prodavace slusne upozornil, ze praskajici kryt u vypinaciho tlacitka je nesvar vsech prvnich MDA II.
Nakonec me dorazilo, ze si ani ve znackove prodejne nemohu na MDA II koupit nahradni stylus.:O
Wuffi (1599)|16.8.2004 13:39
Hm a ja zjistuju naznaky prasklin - nevim jak to popsat, jeste to neni praskle ale je tam takova jakoby vystoupla "carka" - proste neco jako obrys budouci praskliny... Prumer asi 1 cm, kostrbate, okolo zapinaciho tlacitka... Hm takze o dovolene bude DP2 jako ve vate a po dovolene se dostavim do GSMobilu kde mi to snad uznaji jako zarucni opravu, jinak jim ten DP2 omlatim o hlavu :evil:
RStein (2012)|16.8.2004 14:13
[QUOTE="Wuffi"]Hm a ja zjistuju naznaky prasklin - nevim jak to popsat, jeste to neni praskle ale je tam takova jakoby vystoupla "carka" - proste neco jako obrys budouci praskliny... Prumer asi 1 cm, kostrbate, okolo zapinaciho tlacitka... Hm takze o dovolene bude DP2 jako ve vate a po dovolene se dostavim do GSMobilu kde mi to snad uznaji jako zarucni opravu, jinak jim ten DP2 omlatim o hlavu :evil: [/QUOTE]

To je presny popis - drobne, nezretelne, takrka panensky vypadajici praskliny;) a pak staci maly naraz a plast se odstipne.
Snad budes mit vice stesti Wuffi s reklamaci.
RStein (2012)|24.8.2004 15:51
Tak po nekolika urgencich jsem se dovedel, ze moje oprava nebude zarucni, s cimz jsem pocital, ale prekvapilo me, ze cena bude 2 300 Kc - to je docela palka za dva kusy plastu.
Navic musim TMO podepsat papir, ze souhlasim s cenou, na zaklade ktereho servis teprve opravu provede - uzasne friendly pristup k zakaznikum :(
birkoff_ce4you (128)|24.8.2004 16:51
Tak jak ctu tuhle diskusi, tak mam strach jit milasska reklamovat. Vcera jsem zjistil, ze uz se mi taky ulomil ten zakletej plast... No dam vedet, jak jsem dopadl ja...
Butch_ce4you (73)|24.8.2004 22:00
[QUOTE="birkoff"]Tak jak ctu tuhle diskusi, tak mam strach jit milasska reklamovat. Vcera jsem zjistil, ze uz se mi taky ulomil ten zakletej plast... No dam vedet, jak jsem dopadl ja... [/QUOTE]

Tak už jsem taky v klubu :evil:
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 00:05
Diskusi jsi započal tímto:
Tak vcera moje MDA spadlo tak nestastne (z velmi male vysky), ze se mi odlomil ten praskajici plast u vypinaciho tlacitka.

Následuje:
[QUOTE="RStein"]Tak po nekolika urgencich jsem se dovedel, ze moje oprava nebude zarucni, s cimz jsem pocital, ale prekvapilo me, ze cena bude 2 300 Kc - to je docela palka za dva kusy plastu.
Navic musim TMO podepsat papir, ze souhlasim s cenou, na zaklade ktereho servis teprve opravu provede - uzasne friendly pristup k zakaznikum :([/QUOTE]

Co přesně máš ulomené po tom pádu?
Z toho co jsi napsal jsem pochopil že jen ten černý "praskající" plast. Víš kolik ten plast stojí? Cca 500 kč! Jak po tobě tedy mohou chtít 2300kč?
Víš kolik mne stálo komlet!!! překrytování MDA II (všechny tři plasty krom krytu baterky) po pádu na zem? 2400 i s prací! Jak tedy mohou chtít 2300kč za jeden plast? Cena za práci je 600kč bez dph. Ten lámající se černý plast stojí do 500kč. Tak si to zpočítej. Buďto si z tebe dělají prdel, a myslí si ,že jim na to skočíš, nebo je tvé MDA II poškozeno více než jsi tu psal...?...:O
Je odštípnutý jen ten černý plast, nebo máš zničené i oba stříbrné plasty?
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 08:07
Ja nevim, opet bude lepsi pockat na nazor pravnika, ale pokud se jedna o VYROBNI VADU (coz je v tomto pripade snad neoddiskutovatelne), resi se to trochu jinak nez bezna reklamace... Zkusim zjistit vice;)
RStein (2012)|25.8.2004 09:51
[QUOTE="xp"]Diskusi jsi započal tímto:
Tak vcera moje MDA spadlo tak nestastne (z velmi male vysky), ze se mi odlomil ten praskajici plast u vypinaciho tlacitka.

Následuje:
[QUOTE="RStein"]Tak po nekolika urgencich jsem se dovedel, ze moje oprava nebude zarucni, s cimz jsem pocital, ale prekvapilo me, ze cena bude 2 300 Kc - to je docela palka za dva kusy plastu.
Navic musim TMO podepsat papir, ze souhlasim s cenou, na zaklade ktereho servis teprve opravu provede - uzasne friendly pristup k zakaznikum :([/QUOTE]

Co přesně máš ulomené po tom pádu?
Z toho co jsi napsal jsem pochopil že jen ten černý "praskající" plast. Víš kolik ten plast stojí? Cca 500 kč! Jak po tobě tedy mohou chtít 2300kč?
Víš kolik mne stálo komlet!!! překrytování MDA II (všechny tři plasty krom krytu baterky) po pádu na zem? 2400 i s prací! Jak tedy mohou chtít 2300kč za jeden plast? Cena za práci je 600kč bez dph. Ten lámající se černý plast stojí do 500kč. Tak si to zpočítej. Buďto si z tebe dělají prdel, a myslí si ,že jim na to skočíš, nebo je tvé MDA II poškozeno více než jsi tu psal...?...:O
Je odštípnutý jen ten černý plast, nebo máš zničené i oba stříbrné plasty?[/QUOTE]

Odlomil se jenom ten kousek plastu. Pry mi vymeni kryty. Jako zakaznik nemam moc sanci, jak je presvedcit, at mi daji lepsi cenu :(
RStein (2012)|25.8.2004 10:09
Hodne jsem tlacil na opravu, protoze pristi tyden PDA nutne potrebuju. GSM Mobil ma de facto monopol na opravy MDA, takze tezko s nimi mohu smlouvat.
Navic i kdybych opravu nechtel, tak mi v TMO rekli, ze za diagnostiku zaplatim minimalne 500.
Nerad se citim jako rukojmi:(
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 10:47
[QUOTE="RStein"]

Odlomil se jenom ten kousek plastu. Pry mi vymeni kryty. Jako zakaznik nemam moc sanci, jak je presvedcit, at mi daji lepsi cenu :(
[/QUOTE]

Proč ti budou měnit "kryty", když ti praskl jen černý plast?...:O
Proč se bojíš toho že na MDA budeš čekat, (jelikož ho potřebuješ mít příští týden u sebe), když jsem si MDA nechával opravit již několikrát, a vždy jsem je donutil aby to provedli na počkání?...:O
Komplet překrytovaní trvalo 1 hodinu.
Výměna toho černého plastu byla hotova za 30 minut.
Nefunkčnost vybrací-způsobená technikem při překrytování byla opravena za 25 minut.
Výměna "joypadu"(při ní se musí rozebrat také celé MDA) byla provedena za 60 minut.
Vždy se stačilo v GSMobilu slušně zeptat, zda jsou schopni to udělat na počkání, a vždy mi vyšli vstříc..
Proč jsi tedy ochoten za výměnu "černého plastu" platit více jak dvojnásobek?....


Přijde mi to, jako když bys přijel jako turista v cizí zemi do servisu s píchnutým kolem, a oni by ti odmítli auto vydat-opravit, dokud nebudeš souhlasit s tím, že ti vymění i zcela zjevně funkční výfuk!
:no:
RStein (2012)|25.8.2004 10:53
[QUOTE="xp"]
Proč ti budou měnit "kryty", když ti praskl jen černý plast?...:O
Proč se bojíš toho že na MDA budeš čekat, (jelikož ho potřebuješ mít příští týden u sebe), když jsem si MDA nechával opravit již několikrát, a vždy jsem je donutil aby to provedli na počkání?...:O
Komplet překrytovaní trvalo 1 hodinu.
Výměna toho černého plastu byla hotova za 30 minut.
Nefunkčnost vybrací-způsobená technikem při překrytování byla opravena za 25 minut.
Výměna "joypadu"(při ní se musí rozebrat také celé MDA) byla provedena za 60 minut.
Vždy se stačilo v GSMobilu slušně zeptat, zda jsou schopni to udělat na počkání, a vždy mi vyšli vstříc..
Proč jsi tedy ochoten za výměnu "černého plastu" platit více jak dvojnásobek?....
[/QUOTE]
1) Vcera mi zavolali z TMO, ze oprava bude stat 2300. Nikdo se mnou o cene nediskutoval, se servisem jsem nemluvil.
2) TMO jsem doklad o tom, ze chci opravu provest, jiz vcera podepsal.
3) Predpokladam, ze podrobny popis opravy bude soucasti reklamacnio protokolu. Ten si projdu a pripadne budu reklamovat reklamaci.:)
Chybu jsem asi udelal v tom, ze jsem do servisu nejel sam:(
RStein (2012)|25.8.2004 11:03
[QUOTE="xp"][QUOTE="RStein"]

Odlomil se jenom ten kousek plastu. Pry mi vymeni kryty. Jako zakaznik nemam moc sanci, jak je presvedcit, at mi daji lepsi cenu :(
[/QUOTE]

Proč ti budou měnit "kryty", když ti praskl jen černý plast?...:O
Proč se bojíš toho že na MDA budeš čekat, (jelikož ho potřebuješ mít příští týden u sebe), když jsem si MDA nechával opravit již několikrát, a vždy jsem je donutil aby to provedli na počkání?...:O
Komplet překrytovaní trvalo 1 hodinu.
Výměna toho černého plastu byla hotova za 30 minut.
Nefunkčnost vybrací-způsobená technikem při překrytování byla opravena za 25 minut.
Výměna "joypadu"(při ní se musí rozebrat také celé MDA) byla provedena za 60 minut.
Vždy se stačilo v GSMobilu slušně zeptat, zda jsou schopni to udělat na počkání, a vždy mi vyšli vstříc..
Proč jsi tedy ochoten za výměnu "černého plastu" platit více jak dvojnásobek?....


Přijde mi to, jako když bys přijel jako turista v cizí zemi do servisu s píchnutým kolem, a oni by ti odmítli auto vydat-opravit, dokud nebudeš souhlasit s tím, že ti vymění i zcela zjevně funkční výfuk!
:no: [/QUOTE]

V servisu mi ted rekli, ze jsem mel nastiply i predni kryt. Toho jsem si nevsiml, moje blbost, kterou jim ted musim verit :no:
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 11:11
:? škoda.. Za ty peníze by ti měli vrátit MDA komplet překrytované, krom odnímatelného krytu baterie. Pokud v tomto stavu MDA nebude, zcela zjevně tě "natáhli"..

Důležité:
Až budeš přebírat MDA z opravy, odmítni jej převzít, dokud ti nevydají do ruky všechny vyměněné díly!!! Je to tvuj majetek, oni ti je na vyžádání musí!!! vydat. Na nich totiž zjistíš, zda byla jejich diagnostika a následná nákladná oprava oprávněná či nikoliv! Pokud ti T-mobile řekne že ty díly pro tebe nemá, nenech se odbít. Vyžaduj tyto díly. Jen dle nich budeš moci posoudit, zda jsi vyhodil peníze jen tak z okna... Jen tak budeš moci reklamovat jejich předraženou opravu...
Pokud ti řeknou že ty díly zůstaly v GSMobilu, a že oni ti je vydat nemohou, donuť je, aby do GSMobilu zavolali, a řekli technikovi, že má ty tvé poškozené díly vyhledat, a připravit na stranu, pro tvé pozdější vyzvednutí. A pokud bys neměl čas pro ně jezdit, klidně ti pro ně zajedu já. Mam čas i auto...;) Stačí říct...
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 11:14
..jak jsem říkal, za 2300 ti musí vydat MDA komplet překrytované.. Pokud vymění jen černý plast a přední stříbrný plast, tak tě ošidili..:mad:
RStein (2012)|25.8.2004 11:27
[QUOTE="xp"]:? škoda.. Za ty peníze by ti měli vrátit MDA komplet překrytované, krom odnímatelného krytu baterie. Pokud v tomto stavu MDA nebude, zcela zjevně tě "natáhli"..

Důležité:
Až budeš přebírat MDA z opravy, odmítni jej převzít, dokud ti nevydají do ruky všechny vyměněné díly!!! Je to tvuj majetek, oni ti je na vyžádání musí!!! vydat. Na nich totiž zjistíš, zda byla jejich diagnostika a následná nákladná oprava oprávněná či nikoliv! Pokud ti T-mobile řekne že ty díly pro tebe nemá, nenech se odbít. Vyžaduj tyto díly. Jen dle nich budeš moci posoudit, zda jsi vyhodil peníze jen tak z okna... Jen tak budeš moci reklamovat jejich předraženou opravu...
Pokud ti řeknou že ty díly zůstaly v GSMobilu, a že oni ti je vydat nemohou, donuť je, aby do GSMobilu zavolali, a řekli technikovi, že má ty tvé poškozené díly vyhledat, a připravit na stranu, pro tvé pozdější vyzvednutí. A pokud bys neměl čas pro ně jezdit, klidně ti pro ně zajedu já. Mam čas i auto...;) Stačí říct...[/QUOTE]

Diky za nabidku. Doslapnu si na ne uz sam:)
MDA II me ted vyslo docela draho. Kdyz k tomu pripoctu neoichotu infolinky GSMMobilu, ktere se pri slusne zadosti o alespon ramcove vyjadreni, kdy MDA II bude hotovo odsekne "To nemuzu vedet, zalezi na technikovi", tak musim rict, ze s zadnym jinym telefonem jsem nikdy tolik problemu nemel:(
RStein (2012)|25.8.2004 11:29
[QUOTE="xp"]:

Důležité:
A pokud bys neměl čas pro ně jezdit, klidně ti pro ně zajedu já. Mam čas i auto...;) Stačí říct...[/QUOTE]


Diky za rady i nezistnou nabidku. Ted budu mit dovolenou (kvuli tomu potrebuju PDA :) ), takze si na vyrizovani vyhradim cas.
Je pravda, ze me ta cena nezabije, ale z principu se nenecham osidit:)

Jeste jednou diky
Miloš Strouhal (3997)|25.8.2004 14:34
Vůbec není zač.. Nesnášim totiž okrádání nás, zákazníků.. Už jsem se se zaměstnanci GSmobilu hádal několikrát.. A zajímavé je, že pokaždé když tam kvuli něčemu jedu, setkám se s podobnými stížnostmi ostatních klientů s nimiž stojim ve frontě..:D
Vždycky je tam někdo, kdo zvyšuje hlas, a dožaduje se vysvětlení od někoho z nadřízených zaměstnanců na přijmu...:no: :no: :no:
Zrovna minulý týden jsem stal ve frontě za obrovským pánem, jenž držel v jedné ruce SE P900, a v druhé rozbitou Nokii, přijímací technik mu očividně neoprávněně odmítl převzít Nokii do záruční opravy, tak se tam ten pán tak krásně rozeřval, až jim tam málem popadali vystavěné mobilky ve skleněné výloze.. :D :D
Nechal si zavolat někoho z nadřízených, a informoval je, že to takhle nenechá, že je tam všechny do jednoho zažaluje!:yes: :D
hrtak_ce4you (314)|25.8.2004 15:07
Ono sebrat tady vsechny co maj/meli prasklej cernej kryt, oznacit to za vyrobni vadu,ktera by mela byt opravena zdarma a podat hromadnou zalobu by melo neco do sebe :o))
RStein (2012)|28.8.2004 12:28
[QUOTE="xp"]Vůbec není zač.. Nesnášim totiž okrádání nás, zákazníků.. Už jsem se se zaměstnanci GSmobilu hádal několikrát.. A zajímavé je, že pokaždé když tam kvuli něčemu jedu, setkám se s podobnými stížnostmi ostatních klientů s nimiž stojim ve frontě..:D
Vždycky je tam někdo, kdo zvyšuje hlas, a dožaduje se vysvětlení od někoho z nadřízených zaměstnanců na přijmu...:no: :no: :no:
Zrovna minulý týden jsem stal ve frontě za obrovským pánem, jenž držel v jedné ruce SE P900, a v druhé rozbitou Nokii, přijímací technik mu očividně neoprávněně odmítl převzít Nokii do záruční opravy, tak se tam ten pán tak krásně rozeřval, až jim tam málem popadali vystavěné mobilky ve skleněné výloze.. :D :D
Nechal si zavolat někoho z nadřízených, a informoval je, že to takhle nenechá, že je tam všechny do jednoho zažaluje!:yes: :D [/QUOTE]

Vcera jsem si opravene MDA II vyzvedl. Je opravdu kompletne prekrytovane a jako bobonek jsem zjistil, z jsem dostal OFICIALNI novou ROM.
ROM - 1.72.00WWE
Radio - 1.17.00
Ext. Rom - 1.72.176

Takze jsem celkem spokojen. Vysledny dojem kazi snad jen to, ze mi nefunguje (respektive se ani poradne nenainstaluje) SPB GPRS Monitor, i kdyz jsem jej stejne prilis nepouzival, protoze pouzivam ET Data Nonstop. Vice mi vadi, ze prestala fungovat t-agenda.
RStein (2012)|28.8.2004 12:29
Vcera jsem si opravene MDA II vyzvedl. Je opravdu kompletne prekrytovane a jako bonbonek jsem zjistil, z jsem dostal OFICIALNI novou ROM.
ROM - 1.72.00WWE
Radio - 1.17.00
Ext. Rom - 1.72.176

Takze jsem celkem spokojen. Vysledny dojem kazi snad jen to, ze mi nefunguje (respektive se ani poradne nenainstaluje) SPB GPRS Monitor, i kdyz jsem jej stejne prilis nepouzival, protoze mam ET Data Nonstop. Vice mi vadi, ze prestala fungovat t-agenda.
Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 12:49
..mi tu blbnem s vařením, a T-mobile si mezitím vydal konečně update..:O
..hned v pondělí jdu do GS mobilu zjišťovat co a jak..:)
Nepovíš nám něco bližšího o tom updatu? V čem se liší oproti původní 1.52.00 ? Jsou tam ňáké novinky? Programy navíc? A co clear type? Funguje? A čeština? Je tam už verze 3775?
RStein (2012)|28.8.2004 13:25
[QUOTE="xp"]..mi tu blbnem s vařením, a T-mobile si mezitím vydal konečně update..:O
..hned v pondělí jdu do GS mobilu zjišťovat co a jak..:)
Nepovíš nám něco bližšího o tom updatu? V čem se liší oproti původní 1.52.00 ? Jsou tam ňáké novinky? Programy navíc? A co clear type? Funguje? A čeština? Je tam už verze 3775? [/QUOTE]

Jeste stale testuju:)
Pribyl programek IA Zip verze 1.00
Dale se mi zda (nemam moznost srovnat s predchozi verzi), ze jsou vylepseny programky ClearVue PDF (v. 2.4.380) a ClearVue Presentation (v2.4.380.) - minimalne se ymenila jejich ikona :)
Vylepsen byl urcite BT Stack - nyni mi po sparovani s pocitacem nabidne pouziti serioveho profilu.
ClearType jsem ted zapnul a vsechny pismenka napriklad v emailu jsou mnohem ostrejsi. Znamena to, ze Clear Type funguje? Priznam se, ze s Clear Type jsem si zatim nehral:)
Mozna je to jen muj subjektivni dojem, ale vypada to, ze se daji s MDA II porizovat o neco lepsi fotky.

Cele MDA II se mi zda mnohem rychlejsi.

To jsou jen prvni dojmy, kdyz objevim neco zajimaveho, napisu dalsi postrehy ;)

Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 18:27
..hele,tak mne tak napadlo,nejsi z Práglu?..
..já jen,že gsmobil za ten update bude rozhodně chtít prachy,pokud jej zrovna nedává jako "bonus" při finančně náročných opravách,viz tvůj případ,tak že bychom měli s Dangarem docela chuť jej z tvé cihly "vysát" na SD kartu a následně přesunout do našich cihliček..:D :D :D
Pro cihlu to nepřináší žádné riziko,jen je nutný hard reset..:?
RStein (2012)|28.8.2004 18:41
[QUOTE="xp"]..hele,tak mne tak napadlo,nejsi z Práglu?..
..já jen,že gsmobil za ten update bude rozhodně chtít prachy,pokud jej zrovna nedává jako "bonus" při finančně náročných opravách,viz tvůj případ,tak že bychom měli s Dangarem docela chuť jej z tvé cihly "vysát" na SD kartu a následně přesunout do našich cihliček..:D :D :D
Pro cihlu to nepřináší žádné riziko,jen je nutný hard reset..:? [/QUOTE]

Z Praglu sice (zatim) nejsem, ale pracuju zde:). Do 8.9 mam dovolenou, protoze pripravuji krtiny dcery ;), ale po skonceni dovolene se muzeme domluvit. Sice nesnasim HR, protoze jsem jej ted videl az prilis casto, ale co bych neudelal pro kolegy z CE4YOU:D
Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 19:03
Jééééé, děkujem! ;)
beecher (9270)|29.8.2004 10:45
Mam prosbu, nesel by aspon tady (zatim) vystavit ci poslat na e-mail obsah ExtROMky? :D ;) :yes:
Diky.
ipf (2136)|29.8.2004 11:16
[QUOTE="beecher"]Mam prosbu, nesel by aspon tady (zatim) vystavit ci poslat na e-mail obsah ExtROMky? :D ;) :yes:
Diky. [/QUOTE]

Nebylo by jenodušší napsat webmástrovi GSMobilu, ať je hodí na NET?
beecher (9270)|29.8.2004 11:30
Ipfe, tak ten to asi neudělá...
Páč, za prvé by letěl on a za druhé by TM a ET rozvázaly smlouvu s GSMobilem, což rozhodně nebudou chtít, že...

Jedna z věcí, na které pracuji, je rozdíl mezi SD zálohou ROMek a .nbf soubory... Uvidíme, co z toho vyleze (možna SW na tvorbu .nbf z SD záloh)...
ipf (2136)|29.8.2004 11:46
[QUOTE="beecher"]Ipfe, tak ten to asi neudělá...

Nóóó, za pokus to stojí, ne? Když nás oni nas.... při každé návštěvě, můžeme jim to vrátit :)

Páč, za prvé by letěl on a za druhé by TM a ET rozvázaly smlouvu s GSMobilem...

Přemýšlím, jak velká ztráta by to pro nás byla. Vždyť je to tady jeden spokojený zákazník za duhým :sarcastic:

[/QUOTE]
beecher (9270)|29.8.2004 11:50
[QUOTE="ipf"]Přemýšlím, jak velká ztráta by to pro nás byla. Vždyť je to tady jeden spokojený zákazník za duhým :sarcastic:
[/QUOTE]
Tu ti klidně řeknu, proč to tak je... GSMobilu to je celkem jedno, ale TM a ET na ně tlačí, že to nesmí ven...
ipf (2136)|29.8.2004 12:31
[QUOTE="beecher"][QUOTE="ipf"]Přemýšlím, jak velká ztráta by to pro nás byla. Vždyť je to tady jeden spokojený zákazník za duhým :sarcastic:
[/QUOTE]
Tu ti klidně řeknu, proč to tak je... GSMobilu to je celkem jedno, ale TM a ET na ně tlačí, že to nesmí ven...[/QUOTE]

Asi jsme se nepochopili. Já přemýšlím nad tím: Co bychom dělali bez GSMobilu?
beecher (9270)|29.8.2004 12:39
[QUOTE="ipf"]Asi jsme se nepochopili. Já přemýšlím nad tím: Co bychom dělali bez GSMobilu?[/QUOTE]
No, chodili do jineho servisu...
beecher (9270)|29.8.2004 17:12
Jeste mam dotaz... Napsali neco do zarucniho listu, ze tam dali i novy ROMky?
Diky za info.
RStein (2012)|29.8.2004 17:40
[QUOTE="beecher"]Mam prosbu, nesel by aspon tady (zatim) vystavit ci poslat na e-mail obsah ExtROMky? :D ;) :yes:
Diky. [/QUOTE]

K pripojeni na internet pouzivam GPRS - Data Nonstop, takze kvuli rychlosti (spis pomalosti) uploadu se do toho ani nebudu poustet:no:

beecher (9270)|29.8.2004 17:58
No tomu rozumim...
Ja jsem nekomu nahraval nejakej flash ROMek pres noc na server... A drive asi nez se vratite do Prahy to nebude, coz?
RStein (2012)|29.8.2004 18:10
[QUOTE="beecher"]Jeste mam dotaz... Napsali neco do zarucniho listu, ze tam dali i novy ROMky?
Diky za info.[/QUOTE]
Ne nenapsali. Pouzse v reklamacnim protokolu je zminka, ze doslo k "nahrano noveho SW"-
I kdyz tusim, kam svoji otazkou mirite :), myslim, ze v GSMobilu budou mit podrobny protokol o oprave, ve kterem bude napsano, ze provedli upgrade SW...
RStein (2012)|29.8.2004 18:11
[QUOTE="beecher"]No tomu rozumim...
Ja jsem nekomu nahraval nejakej flash ROMek pres noc na server... A drive asi nez se vratite do Prahy to nebude, coz?[/QUOTE]

Asi ne, jine pripojeni ted k dispozici nemam :(
Miloš Strouhal (3997)|29.8.2004 19:49
[QUOTE="RStein"][QUOTE="beecher"]No tomu rozumim...
Ja jsem nekomu nahraval nejakej flash ROMek pres noc na server... A drive asi nez se vratite do Prahy to nebude, coz?[/QUOTE]

Asi ne, jine pripojeni ted k dispozici nemam :([/QUOTE]

No,mě by stačil config.txt té tvé nové ExtROMky.. :D
Můžu tě o něj poprosit? Dík!
[EMAIL=freestyle.milos@seznam.cz]freestyle.milos@seznam.cz[/EMAIL]