Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Zadní kryt

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Budete se mi možná smát ale nějakým nedopatřením se mi podařilo prorazit (asi v kapse, jinak nevím) tu mřížku mezi kovovým pruhem uprostřed zad přístroje a vnějším okrajem zad. Je to otvor o rozměru kam by stěží pasoval stylus, ale je to nad reproduktorem a na pocit je to velmi nepříjemné když přístroj vemu do ruky a cítím tam tu vadu.

Nevíte kde sehnat nový kryt? Pokud možno originál a v čr. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus VSP Data v Táboře (autorizovaný servis), připrav se ale na pěknou pálku, cena dílu, poštovné, dobírkovné a já nevím ještě jaké ...né, osobně to odhaduju minimálně kolem tisícovky. Takhle jsem kupoval kdysi zadní kryt na Touch Pro a srdce mi krvácelo ještě dlouho potom, co mi přišel balíček :-(.
    Anebo se mrkni sem, jen jsem to narychlo našel, takže neznám obchodní podmínky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Nebo tady, OEM dílů není obvykle třeba se bát /servis je ostatně používá taky/...a cena je úplně jinde.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

http://www.mnshop.cz/zbozi-2808-zadni_kryt_baterie_pro_htc_touch_pro2__touch_pro_2 .htm

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

dekuji za typy. V nejhorsim zkusim ten MNSHOP kdyby cena byla neunosna. Jsem asi magor ale za zachovani puvodniho designu si 3-400 priplatim, pokud mi ho z ofiko servisu tak do 11-1200 poslou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Takže vyřešeno. A aby mohli ostatní zhodnotit smysluplnost nákupu originálního dílu, píšu co jsem se dozvěděl.

Z VSP Data mi prisla cenova nabidka ktera po zapocteni vsech poplatku, dobirky a dane cinila 658 kč. To je myslim celkem prijatelna cena za origo díl.

Vsem dekuji za rady

Podobná témata

1. T-Mobile MDA Compact IV - zadní kryt
    Od Ferdinand_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-11-2008, 20:28
  2. HTC P3300 zadni kryt
    Od bixenon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-05-2008, 16:41
  3. zadní kryt u MDA vario na kusy...