Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zadní kryt

tombik_ce4you (116)|14.5.2010 18:52
Budete se mi možná smát ale nějakým nedopatřením se mi podařilo prorazit (asi v kapse, jinak nevím) tu mřížku mezi kovovým pruhem uprostřed zad přístroje a vnějším okrajem zad. Je to otvor o rozměru kam by stěží pasoval stylus, ale je to nad reproduktorem a na pocit je to velmi nepříjemné když přístroj vemu do ruky a cítím tam tu vadu.:(

Nevíte kde sehnat nový kryt? Pokud možno originál a v čr. Díky
Hodo (99)|14.5.2010 20:17
Zkus VSP Data v Táboře (autorizovaný servis), připrav se ale na pěknou pálku, cena dílu, poštovné, dobírkovné a já nevím ještě jaké ...né, osobně to odhaduju minimálně kolem tisícovky. Takhle jsem kupoval kdysi zadní kryt na Touch Pro a srdce mi krvácelo ještě dlouho potom, co mi přišel balíček :-(.
Anebo se mrkni sem, jen jsem to narychlo našel, takže neznám obchodní podmínky.
prokji (199)|14.5.2010 22:34
Nebo tady, OEM dílů není obvykle třeba se bát /servis je ostatně používá taky/...a cena je úplně jinde.
MirkoS (34)|15.5.2010 12:57
http://www.mnshop.cz/zbozi-2808-zadni_kryt_baterie_pro_htc_touch_pro2__touch_pro_2.htm
tombik_ce4you (116)|15.5.2010 18:45
dekuji za typy. V nejhorsim zkusim ten MNSHOP kdyby cena byla neunosna. Jsem asi magor ale za zachovani puvodniho designu si 3-400 priplatim, pokud mi ho z ofiko servisu tak do 11-1200 poslou.
tombik_ce4you (116)|10.6.2010 16:37
Takže vyřešeno. A aby mohli ostatní zhodnotit smysluplnost nákupu originálního dílu, píšu co jsem se dozvěděl.

Z VSP Data mi prisla cenova nabidka ktera po zapocteni vsech poplatku, dobirky a dane cinila 658 kč. To je myslim celkem prijatelna cena za origo díl.

Vsem dekuji za rady :)