Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

náhrada za Touch Dual

podlesnik (17)|14.5.2010 13:02
Hľadám phone s windows mobile. Už som vlastnil viacero zariadení, z ktorých najviac mi sedel práve HTC Touch dual kvôli keypadu, ktorý mal. Mal som už aj Vario s QWERTY klávesnicou, ktorá bola síce dobrá na písanie emailov, ale zase horšia na telefonovanie (napríklad, keď som chcel niekoho vyhladať cez T9 a vytočiť, tak na to bol touch dual stvorený).
Telefón používam hlavne na
- telefonovanie
- mailovanie
- kalendár
Všetko synchronizujem cez Exchange.

Poradíte mi nejaký phone?
Wir2K (89)|14.5.2010 13:38
Co třeba takový HTC Snap? je to sice smartphone takže nemá dotykový displej, ale myslím, že na vše co jste psal bude dostačující.
James_ce4you (6)|14.5.2010 16:22
Pokud by Vám nevadil nákup ze zahraničí a nevadilo by Vám mít WM v AJ, tak co třeba Acer beTouch E200? Konstrukci má stejnou jako HTC Touch Dual...
podlesnik (17)|15.5.2010 12:26
hoci dotykový displej moc nevyužívam, rád by som ho mal, pretože raz za čas používam firemnú aplikáciu, ktorá bez dotyku nefunguje.

ten acer vyzerá zaujímavo ... jediná vada je, že nemá klávesy pre menu, prípadne "back", ako píšu v recenzii. neviete, kde ho môžem zohnať?
James_ce4you (6)|15.5.2010 14:03
Např. na Expansys nebo na Clove.co.uk, kde mají černou i bílou variantu.
podlesnik (17)|17.5.2010 15:27
díky za rady. ak by boli ešte nejaké alternatívy, tak poprosím teraz. Hlavne by sa mi zišli tie 2 kontextové tlačítka...