Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Screen protector

mufc79 (3)|13.5.2010 12:46
Chci se zeptat má-li někdo z vás tip, kde sehnat orig.ochrannou folii na touch pro2. Koupil jsem u jednoho prodejce folii zn. Brando a je to tragédie, nejraději bych koupil original, na ceně vcelku nezáleží, ale s původní folií, která byla v balení zároveň s telefonem jsem byl naprosto spokojen. Předem díky za tipy.
kodl_ce4you (9)|13.5.2010 14:21
S originálem Tě neporadím. Ale překvapilo mě, že nevyhovuje Brando. Většinou je všichni chválí, já jsem s ní byl také spokojen. Teď jsem si objednal Invisible Shield. Pokud Tě také zaujme, doporučuju objednat přímo ze stránek výrobce. I s poštovným Tě vyjde levněji, než zakoupená u nás...
Honza102 (182)|13.5.2010 19:46
Používám fólie od Boxwave a 100% spokojenost :-)
mufc79 (3)|14.5.2010 12:41
Ok, díky za tipy :yes:
tombik_ce4you (116)|14.5.2010 18:44
Origo folii jsem videl v Electroworldu na zlicine!!! A jinak se pokud se nepletu da sehnat v sunnysoftu, jen pohledat.

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/042PHT-035/htc-touch-pro2-screen-protector-sp-p250-2-pieces-retail-pack.html

Jinak osobne taky pouzivam ke spokojenosti Brando....co se ti na nich vlastne nelibi?
Bobanovicz (511)|15.5.2010 21:43
Přesně tak, Electroworld Zličín, originální jsou dvě v balení a stojí kolem 100,-
mufc79 (3)|17.5.2010 06:46
Diky všem, asi vyrazím do toho Elektroworldu.

Brando- aplikoval jsem ji, připadá mi až moc tenká oproti originálu a po 3 dnech nošení v kapse je odloupnutá na více místech - tudíž nenávratně poničená (upozorňuji,že po nalepení nikde nepřečnívala, byla bez bublin atd.) Takže Brando už ne e!
tombik_ce4you (116)|22.5.2010 00:30
Zajimave, me se odlupuje vzdy na jednom miste (u tlacitek protoze jsem nesika a vzdycky jeden z tech ruzku ktere smeruji k tlacitkum zasahuje lehce do tlacitka.
Nejsem schopen tu folii proste nalepit presne. Ale ze by se mi odlepovala na vice mistech, nebo rozsah odlepeni vzrustal, to se mi nedeje ani po nekolika mesicich noseni.
A to uz delsi dobu nepouzivam pouzdro protoze casto posloucham muziku a to v pouzdru nelze :-(

Mno proti gustu zadny disputat. A priste mozna taky zkusim ofiko folii. Sice mi tam vadi to okynko vystrizene na kamerku, ale pokud mas pocit ze je tlustsi tak by se mi mozna mohla lepe aplikovat :)