Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch Diamond reklamace s Eržikou

SSLEEP (21)|7.5.2010 12:30
Ahoj mam Diamonda a mam na nem rom Erzika, ale Diamond nejde zapnout, resetovat, nenajede boot loader, pri zapojeni na nabijecku taky nic... potrebuju ho reklamovat myslite ze mi to uznaji kdyz tam mam Erziku?
Mr.Download (3)|7.5.2010 14:44
Ne:D
Duddits (217)|7.5.2010 14:59
myslim, ze tu nekdo kdysi psal, ze mu reklamace s Erzikou prosla
SSLEEP (21)|7.5.2010 15:23
ja bych si tam orig. romku rad dal ale proste nejde, kdyz ten telefon absolutne nereaguje a myslis ze to v servisu poznaji kdyz ten telefon na nic nereaguje?
SSLEEP (21)|7.5.2010 17:03
mimochodem nikde jsem nenasel v zarucnich podminkach ze odblokovanim spl a prehranim rom ztracim zaruku
Adow (1267)|7.5.2010 18:18
No, nechci nějak podceňovat servis.. Ale skoro bych řekl, že pokud je to mrtvola a nedostaneš se ani do bootloaderu, tak se tam s trochou štěstí nedostanou ani oni a tím pádem nic nepoznají. Ve většině servisů dnes nepracují servisáci, ale měniči součástek - zjistí že něco nejede a vymění to :D.
Třeba kecám, ale naivně si to takhle myslím - ono ti stejně nezbyde nic jinýho než to tam poslat tak jak je. Maximálně ti řeknou (což by měli dopředu), že to nebude na záruku a ty to nemusíš chtít opravit ;).
SSLEEP (21)|7.5.2010 18:31
uvidim jen se obavam ze by to asi bylo pekne drahy a davat treba 5 000 je blbost kazdopadne z vlastni zkusenosti vim ze kdyz jsem poslal router asus na reklamacku s neoriginalnim firmwarem tak vse probehlo v pohode tak snad to bude i ted v pondeli to poslu tak pak dam urcite vedet
jakoubecek (21)|9.5.2010 14:58
rovněž se přikláním k adowovi, bude to dost různé, ale většinou to podle mě neřeší, viz "můj" "příběh":
přítelkyně má také diamonda, kdysi ho utopila v kafi, nechala vyschnout a normálně fungoval, teď, cca po půl roce od oné příhody přestal fungovat reproduktor, tak šla telefon reklamovat do o2, s doměním, že jí vykoupání tak jako tak odhalí, řekla týpkovi, co mu to dávala, pravdu a on ok, že na to kouknou a dají vědět, zda to půde přes záruku a nebo kolik to bude případně stát... hle, po čtrnácti dnech si došla pro telefon a co se nestalo? nejen, že to uznali v rámci záruky, vyměnili nejen reproduktor, ale i vnitřnosti a dokonce displej, který byl slušně poškrábaný, ale na to se přece záruka nevztahuje a ani nic takového nechtěla... a pak, že jsou v o2 jen samý sviňský vydřiduši:)))
SSLEEP (21)|9.5.2010 16:07
ja to kupoval v sunnysoftu, ale reklamace vyrizuje vsp data takze je to v celku jedno podle me
SSLEEP (21)|14.5.2010 12:48
tak na servisnim webu pisou "Na zařízení byla provedena záruční oprava: Výměna systémové desky." a nyni telefon uz ceka jen na otestovani, takze jak je videt proslo mi to :)
maxík69 (75)|18.5.2010 20:14
Zdravím, mám MDA Compact IV ani né dva roky a dnes mi odešel displej - černá kaňka u kraje a od té doby nereaguje na tapnutí. Podotýkám, že mi telefon nespadl, ani nic podobného. Bohužel z předchozích pokusů (cca půl roku zpátky) o opravu uvolněného magnetu stylusu jsem poškodil nálepku VOID a tím přišel o záruku. Vyfotil by mi někdo tuto samolepku ? Potřebuji vědět jak přesně vypadá, mám jeden starší HTC telefon, tak ji chci zkusit přelepit, ale musím vědět jestli to písmo je černé nebo červené a jak velké v MDA Compact IV. Předem děkuji...
007ToMMaS (111)|18.5.2010 20:48
tých nalepiek je tam viac nie?
maxík69 (75)|18.5.2010 20:50
[quote=007ToMMaS]tých nalepiek je tam viac nie? [/quote] Myslím že jenom jedna, s nápisem VOID. Aspoň já jsem jich víc neporušil..

007ToMMaS (111)|18.5.2010 20:53
ja mam na mojom Diamonde dve a nápis je biely z čiernym pozadí...
maxík69 (75)|18.5.2010 20:57
[quote=007ToMMaS]ja mam na mojom Diamonde dve a nápis je biely z čiernym pozadí... [/quote]

Možná je to tím, že máš Diamonda, já mám MDA Compact IV (to je brandovaný Diamond od T-Mobile)...