Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Snap - Pozor na restart v režimu Disk Drive

jkuna_ce4you (7)|7.5.2010 10:32
Mám takovou nepříjemnou zkušenost, že telefon který má ÚeSBéčko v režimu Disk Drive může zablokovat paměťovou kartu. Stane se to že telefon nastartuje a tvrdí že paměťová karta je nepřístupná. OK, karta tam pochopitelně je, ale přejmenovaná na StorageCard2. Z tohoto jsem nenašel žádnou cestu zpět.
Pavel Koza (4761)|7.5.2010 15:56
A co přesně máte za zařízení? Restartuji bez ohledu na stav a tohle už se mi dlouho nestalo...
Keddie_ce4you (49)|8.5.2010 10:17
Mě se stalo něco podobného. Tedy na HTC HD. Vyřešil jsem to tak, že jsem kartu vytáhl, smazal složku Storage Card, opět vsunul kartu a ta se připojila pod původním názvem Storage Card. Vše je od té doby OK.
jkuna_ce4you (7)|10.5.2010 11:40
Jde o HTC s521 se sytémem WM6,5.
jkuna_ce4you (7)|10.5.2010 11:46
[quote=Keddie]Mě se stalo něco podobného. Tedy na HTC HD. Vyřešil jsem to tak, že jsem kartu vytáhl, smazal složku Storage Card, opět vsunul kartu a ta se připojila pod původním názvem Storage Card. Vše je od té doby OK.[/quote]

Naneštěstí mi vygenerovala mobilní Opera nějaký soubor do složky StorageCard a tato složka nešla smazat. Tím pádem neuspěl pokus přejmenovat StorageCard2 zpět na StorageCard. Ztratil jsem trpělivost a telefon jsem zresetoval a data obnovil ze zálohy.
P.S.
čtečka karet nebyla k dispozici :mad: