Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Snap - Pozor na restart v režimu Disk Drive

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Mám takovou nepříjemnou zkušenost, že telefon který má ÚeSBéčko v režimu Disk Drive může zablokovat paměťovou kartu. Stane se to že telefon nastartuje a tvrdí že paměťová karta je nepřístupná. OK, karta tam pochopitelně je, ale přejmenovaná na StorageCard2. Z tohoto jsem nenašel žádnou cestu zpět.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

A co přesně máte za zařízení? Restartuji bez ohledu na stav a tohle už se mi dlouho nestalo...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Mě se stalo něco podobného. Tedy na HTC HD. Vyřešil jsem to tak, že jsem kartu vytáhl, smazal složku Storage Card, opět vsunul kartu a ta se připojila pod původním názvem Storage Card. Vše je od té doby OK.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Jde o HTC s521 se sytémem WM6,5.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Keddie
    Mě se stalo něco podobného. Tedy na HTC HD. Vyřešil jsem to tak, že jsem kartu vytáhl, smazal složku Storage Card, opět vsunul kartu a ta se připojila pod původním názvem Storage Card. Vše je od té doby OK.
    Naneštěstí mi vygenerovala mobilní Opera nějaký soubor do složky StorageCard a tato složka nešla smazat. Tím pádem neuspěl pokus přejmenovat StorageCard2 zpět na StorageCard. Ztratil jsem trpělivost a telefon jsem zresetoval a data obnovil ze zálohy.
    P.S.
    čtečka karet nebyla k dispozici

Podobná témata

1. HTC Snap - upozornění na SMS/zmeškané hovory
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 10:35
  2. HTC Snap- obecné skúsenosti, tipy a triky
    Od Brco_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-11-2010, 14:44
  3. Synchronizace na Windows 7 x64 (HTC Snap)
    Od fury_only_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 11:02