Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikony na displeji

certik_ce4you (12)|4.5.2010 20:01
Ospravedllnujem sa, ak sa to tu riesilo, ale nenasiela som nic, co by mi pomohlo.
Nejde ani tak o problem ako o vzhlad. Na Displaji TD2-ky midzi hodinami a spodnou listou TF mam volne miesto, kde by som chcel dostat ikony niektorych programov. Po dotyku na to miesto sa viem dostat na aplikaciu PROGRAMY, kde si viem spustit urcene aplikacie, ale jednoducho povedane na kartu DOMOV by som chcel ulozit ikony niektorych aplikacii. Je to vobec mozne? Na inich typoch HTC to vidim, tu tato moznost neexistuje? Dufam, ze som to napisal zrozumitelne.....Velmi pekne dakujem !!!
junglist_CZ (0)|4.5.2010 21:48
Pravdepodobne mas starsi ROM ktera obsahuje Sense 2.1 a to tyhle ikony nezobrazuje. Muzes budto zaktualizovat oficialni ROM, ktera uz obsahuje Sense 2.5 a ikony tam budou a nebo pouzit nejakou neoficialni, ktera bude Sense 2.5 obsahovat taky. Ja ted pouzivam oficialni novou ROM a mam u ni problemy s pomalosti na Today prave po pridani ikon, ale nijak jsem nezaregistroval, ze by si na to stezoval nekdo jinej, takze je to asi kus od kusu :)
certik_ce4you (12)|4.5.2010 21:52
NO este mam strach z nejakych aktualizacii, najma co sa tyka ROM. Ale raz to vyskusam. Tento moj problem nie je az tak dolezity, aby som si rozhasil telefon. Ale vdaka za radu! Bal som sa, ze je to v nastaveniach a ja to len jednoducho neviem najst.