Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při přehrávání hudby a vypnutém displeji

Netchum (15)|4.5.2010 15:35
Po příjmutí hovoru nebo SMS se mi pokaždé stane, že WM player nepřehrává hudbu po vypnutí dysplaye, nepomáhá ukončení aplikace a opětovné spuštění, při zapnutém disp. hraje v pohodě a po vypnutí nic :-( Pomáhá pouze SR, ale pouze jen do dalšího přích. hovoru, nebo SMS. U odchozí komunikace to je stejný. Nevíte někdo prosím, co s tim?
Předem děkuji za odpověď.

Po HR na čistém telefonu to blbne taky, takže je někde bohužel něco špatně ale k**** kde???
Prosím dejte vědět jestli jste měli podobný problém.
Budu vděčný za každý návrh.
Pokud se najde v Praze nějaký HD2 maniak, který to dokáže opravit, jsem ochoten zaplatit přiměřenou sumu.

další poznatky....
po ukončení hovoru zavřu WMP přes správce úloh, vytáhnu a znova připojim sluchátka a na několikátý pokus se mi povede přehrávat s vyplim disp. tak nevim, může to být chybná radio ROM?
A ještě mám problém, když mám tel poblíž počítače s připojeným modemem T-mobile 4G, příchozí hovor, SMS a datovej přenos mi ten modem někdy odpojí.
Ten telefon je prostě divnej....
DD_ (331)|4.5.2010 16:34
No tak minimalne bych HR bez obnovy zkusil jestli se problem vyresi - tudiz je to nejakou aplikaci/nastavenim - nebo je to vec systemu a pak jedine jestli na to je nejakej tweak ci nejakou cooked rom.
libor_m (1026)|5.5.2010 09:53
Nějak nikde nevidím, jakou máš ROM, jaký máš rádio.
Netchum (15)|5.5.2010 11:03
ROM 1.66.479.2 (76641) WWE
RADIO 2.07.51.22_2
libor_m (1026)|5.5.2010 12:40
Netchum (15)|5.5.2010 15:07
zkoušel, dělá to pořád, budu se snažit zkoušet dál.
Díky za radu:yes:
Netchum (15)|9.5.2010 23:50
částečně vyřešeno...... problém přetrvává, ale při spuštěném přehrávači přepínám do nabídky start a zařízení zamknu, po automat. vypnutí displaye telefon hraje dál :))

Problém s vypínáním internetu v PC přes modem 4G vblízkosti telefonu vyřešil flash Radio ROM z 2.07 na 2.10 a doinstalování app. Touch X add 3G commmanager (bydlím v místě, kde se láme 3G síť) možná to bylo ono a nebo ta ROM. Hlavní je, že už to neblbne :))


teď už jen vyřešit tu Operu mini jako default, přidat ji do SENSE a budu 99,99999% spokojenej :))