Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond nenabiji a celkove divny chovani diamonda

ugga (2)|3.5.2010 20:41
Zdravim... po roce a pul spokojenyho uzivani mam prvni problem.
Dnes mi behem dne nesel dotykovej display, zobrazoval vsechno normalne akorat sem ho musel ovladat pres HW tlacitka... myslel sem ze muj problem vyresi hard reset, jenze na novou instalaci sem mel slabou baterku a kabel sem mel doma. Telefon se pres den vybil a kdyz sem dorazil domu a hodil ho na nabijecku tak sem zjistil ze se nic nedeje... 3x se rozsviti kolecko jako pri nabijeni a po ctvrty uz jen problikne spodni cast kolecka a tim to konci (presne 3 a kousek probliknuti se opakuje po kazdym pripojeni na nabijecku). Ted ho mam na nabijecce a nic se nedeje pouze se mobil snazi sam od sebe kazdy cca 2 minuty spustit a hned se vypne.

Prosim o nejakou radu, jestli mate nekdo podobny zkusenosti... sem uz celkem bezradnej. Prekvapuje me to o to vic, ze celej vcerejsek sem ho nepouzil a dneska dela tohle. Posledni flash rom sem delal s prichodem nove Erziky X a do ted fungoval bez problemu. Kdyby se to stalo pri nejaky neopatrny manipulaci kterou bych zpusobil janebo nepovedenym flash, atd tak bych to chapal, ale takhle opravdu nevim...

Predem diky vsem za rady
prokji (199)|3.5.2010 21:05
Zkus vyměnit baterii - mě takhle zčistajasna klekla A701 od Mia/zhruba po roce provozu/, stačila výměna baterky /dobíjecí elektronika je její součástí/. Perlička nakonec - tu vadnou baterku jsem po roce objevil v šuplíku a jen z hecu jsem ji šoup do Mia - a chodí dodnes /další rok a půl/ jako hlídač + GPS v autě......
ugga (2)|3.5.2010 21:19
no ted sem trosku koumal... zkusil sem flash pres bootloader a podarilo se...ale dosel sem jen do kroku kdy musim klepnout na displey...a ten nereaguje...vypada to ze odesla dotykova vrstva :(
baterie byla uplne vytriskana a i presto ze to neindikuje vydrzel asi 30 minut bezet, takze to vypada ze nabiji, ale kolecko nezobrazuje nabijeni...
kazdopadne mi nezbejva asi nic jinyho nez reklamace, protoze se mi nezda ze by baterie nebo neco jinyho ovlivnilo funkcnost dotykove vrstvy

bohuzel tam ma spl olinex a neofic. romku tak doufam ze se mi to podari vyreklamovat....