Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hry pro Htc HD2

loxcom (4)|3.5.2010 12:25
Krásný den přeji vám všem.
Už je to nějakou chvilku co jsem si pořídil Htc HD2 a přizpůsobil jsem si přístroj k obrazu svému, ale pořád mi k plné spokojenosti něco schází. Ano mluvím tady o hrách. Prolezl jsem české weby, ale k mému překvapení jsem toho moc nenašel. Předem říkám, že jsem nehledal warez, ale důvěryhodné konstatování zda ta či ona hra na přístroji funguje a je plně hratelná.
Proto jsem si dovolil založit zde toto téma. Možná že mi někdo odpoví, že hraní her je dětinské či že od toho tyto přístroje nejsou, ale pokud tu tato možnost je tak proč jí nevyužít?
Chtěl bych Vás proto poprosit, pokud nějakou hru hrajete na tomto zařízení, krom těch dvou defaultních. Podělte se s námi o :
Název titulu, kvalitu, zařazení(strategie, logická, adventura, atd.) a konfiguraci na které jste hru rozběhli.
[color=red]!!!Na závěr bych Vás chtěl poprosit aby jste sem v žádném případě nedávali odkazy na warez!!! [/color]
A pište sem jen hry pokud možno Vámi vyzkoušené a jen na zařízení htc HD2.
Předem Vám děkuji. S pozdravem Lox.
loxcom (4)|3.5.2010 13:25
[color=red]Milionář1.0 WVGA[/color]
Vědomostní hra známá z televize.
Otázky se sice začnou po pár kolech opakovat, ale jako zábava pro vás i kamarády třeba v hospodě je fajn.
Zde si můžete hru zdarma stáhnout jde o freeware.
S instalací nebyl žádný problém.
Htc HD2(Leo)1,66

[color=red]Experiment13 WVGA[/color]
Velmi hezky zpracovaná logicko/skákací hra, krásná grafika, zabaví na pár hodin.
S instalací nebyl žádný problém.
Dá se zdarma stáhnout demo této hry.
Htc HD2(Leo)1,66

[color=red]Asterix & Obelix encounter Cleopatra WVGA[/color]
Celkem povedená skákačka s oběma hlavními hrdiny. Většinu času sbíráte penízky a mlátíte Římany.
S instalací nebyl žádný problém.
Htc HD2(Leo)1,66

[color=red]Prison Tycoon WVGA[/color]
Vězeňský tycoon, celkem podařená grafika, nesehnal jsem bohužel českou verzi či češtinu, ale i tak to bude zábava na nějakou tu chvilku. Odehrál jsem tak čtyři kola a bez problémů. Po instalaci nutný soft. jinak proběhla bez komplikací.
Htc HD2(Leo)1,66

[color=red]Risk Vers.15.7.1 WVGA[/color]
Mnohým z vás jistě známá tahová strategie v niž bojujete o nadvládu nad světem.
Po instalaci běžela rovnou i bez soft. resetu.
Htc HD2(Leo)1,66

[color=red]SPB Quads WVGA[/color]
Parádní hra třeba do metra či autobusu. Vaším úkolem je spojit kostičky stejné barvy do tvaru obdélníku.
Zde se můžete kouknout jak to funguje popřípadě si stáhnout trial verzi.
Po instalaci běžela rovnou i bez soft. resetu.
Htc HD2(Leo)1,66
zuzkys (356)|3.5.2010 13:48
Spoustu her najdeš zde na webu v sekci aplikace.
loxcom (4)|3.5.2010 14:08
Děkuji za doporučení na vyzkoušené hry,
vím že když napíšu do googlu hd2 hry tak na mě vypadne spousta her, ale bohužel pak se člověk dozví, že spousta z nich vůbec nepoběží nebo jsou neovladatelné na HD2. Proto jsem založil toto téma s vyzkoušenýma hrama.
Ještě jednou děkuji