Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung B7330 Omnia Pro vs. Sony Ericsson M1i Aspen

fps (113)|2.5.2010 14:44
uvažují o koupi nového PDA z WM a QWERTY klávesnicí, a toto jsou moji finalisté, ale nemohu se rozhodnout a proto prosím o vaší pomoc.
Pro Samsung B7330 Omnia Pro hovoří hezčí vzhled, větší displej a nepotřeba stylusu jelikož nemá dotykový displej, ale to je pro mně zároveň i veliká neznámá jelikož jsem na něj docela zvyknutý, ale hlavně jak to je potom z kompatibilitou programů WM a dotykovým displejem a nedotykovým displejem jako je Samsung B7330.
Pro Sony Ericsson M1i Aspen hovoří právě ten stylus a dotykový displej ale ještě se neprodává?
Pavel Koza (4761)|2.5.2010 16:30
Pokud jde o kompatibilitu programů, tak je to dost bída. Málokterá aplikace pro WM Pro je programovaná pro stoprocentní ovládání jen pomocí kurzoru a tlačítek, takže je většinou nutné používat speciální aplikace pro WM Standard. Bohužel těch je mnohem méně než pro WM Pro...
fps (113)|20.5.2010 11:34
tak mi včera přišel Samsung B7330 Omnia Pro, ale bohužel nemá českou lokalizaci, i když mi všichni u prodejce tvrdili že jí má, takže ho vracím i když se mi jeví dost dobře, hold si budu muset počkat na HTC Trophy na ten si asi ještě počkáme, i když už měl být v prodeji