Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Samsung B7330 Omnia Pro vs. Sony Ericsson M1i Aspen

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

uvažují o koupi nového PDA z WM a QWERTY klávesnicí, a toto jsou moji finalisté, ale nemohu se rozhodnout a proto prosím o vaší pomoc.
    Pro Samsung B7330 Omnia Pro hovoří hezčí vzhled, větší displej a nepotřeba stylusu jelikož nemá dotykový displej, ale to je pro mně zároveň i veliká neznámá jelikož jsem na něj docela zvyknutý, ale hlavně jak to je potom z kompatibilitou programů WM a dotykovým displejem a nedotykovým displejem jako je Samsung B7330.
    Pro Sony Ericsson M1i Aspen hovoří právě ten stylus a dotykový displej ale ještě se neprodává?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud jde o kompatibilitu programů, tak je to dost bída. Málokterá aplikace pro WM Pro je programovaná pro stoprocentní ovládání jen pomocí kurzoru a tlačítek, takže je většinou nutné používat speciální aplikace pro WM Standard. Bohužel těch je mnohem méně než pro WM Pro...

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

tak mi včera přišel Samsung B7330 Omnia Pro, ale bohužel nemá českou lokalizaci, i když mi všichni u prodejce tvrdili že jí má, takže ho vracím i když se mi jeví dost dobře, hold si budu muset počkat na HTC Trophy na ten si asi ještě počkáme, i když už měl být v prodeji

Podobná témata

1. SONY ERICSSON Xperia Arc
    Od htcjirka v sekci Sony Ericsson
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-06-2011, 15:11
  2. Aut. odomknutie klav. Samsung B7330
    Od coky v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 19:57
  3. Sony Ericsson K800i
    Od jordan23_ce4you v sekci Obecné problémy