Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

63. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. května 2010, Sonno di Forno

Zdenek Malinsky (9781)|2.5.2010 12:32
Dovoluji si vás opět pozvat na další setkání všech příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj. na 63. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 15. května 2010 [s]na tradičním místě a v tradiční dobu (viz link), tedy SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9 - Vysočany, tel: 777 336 772, GPS: Loc: 50°6'32.517"N, 14°29'54.329"E[/s] v restauraci [color=red]SONNO DI FORNO (dříve pizzeria Pod Pekárnami), Pod pekárnami 161/7, Praha 9 - Vysočany [/color] (mapa) od 14 do 22 hodin. Pokud chcete něco odborného či poradit, raději přijďte do 17. hodiny a samozřejmě to napište do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.
Velvet (353)|3.5.2010 11:43
Počítám, že dorazím... A tentokrát i s novou hračkou :))
krabicka3 (361)|3.5.2010 12:10
Taky dorazim, nicmene novou hracku necham doma, pac ma 37kg. :) To by me zajimalo co ma Velvet novyho. :D
Docent (1234)|3.5.2010 13:39
Chlapa ;) ?
krabicka3 (361)|3.5.2010 14:24
Chlapa?? Tak to jedine kdyby to byl nekdo koho duverne znam. :D
Velvet (353)|3.5.2010 14:35
No nečekejte nic převratného, s mojí novou hračkou už jste se nejspíš opakovaně setkali :)
Carabei (611)|3.5.2010 15:33
Chlapa? O tom bych musel něco vědět...
krabicka3 (361)|3.5.2010 15:41
Tak to ja dokonce neco i tusim. :D
bredak (3)|6.5.2010 19:17
Urcite dorazim, ta nova ROMka uz musi tentokrat vyjit ;)
Zdenek Malinsky (9781)|7.5.2010 14:07
:!: :!: :!: [color=red]POZOR, ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ[/color]:!: :!: :!:

Mám nepříjemnou zprávu. Teď mi volal majitel Levandule, že tam v sobotu 15. května mají svatbu a budou úplně plní. Protože většina z vás má termíny plánovany na delší dobu dopředu a s tímto termínem napevno počítáte, navrhl jsem pouze přesunout místo konání. Můj návrh byl jednohlasně přijat a tak tedy místo konání srazu bude tentokrát o kousek dál. Nemusíte se obávat, je to jen kousíček dál. Kdo pojede vozem nebo povrchovou MHD, těm to bude jasné z mapky a ten kdo pojede metrem, pouze vystoupí jiným východem, než byl zvyklý, tj. na stanici Vysočanská vystoupí "předním" východem (při cestě z centra směr Černý most ve směru jízdy) a pak ve vestibulu se dá pravým výstupem na povrch. Další informace jsou v prvním příspěvku tohoto vlákna link.

Velvet (353)|13.5.2010 09:10
Teda to jsem zvědavá na účast, zatím to na velký nátřesk nevypadá :))
Čestmír Horák (16)|14.5.2010 20:19
Také dorazím se svojí novou hračkou G73J :) Čestmír
P.S. Velvet....budeš? A co pitný režim? Tradičně ?
ŠamotZdeny (46)|14.5.2010 22:28
Mám ještě jinou akci,ale budu se snažit dorazit.Když tak vyrazím pro změnu z ČB.Kdyby snad vyšla ta ROMka....
Když ne,i tak to bylo minule perfektní :)
Velvet (353)|14.5.2010 23:40
2Cestmir: pokud si muj zub-nezub nevyzada rano dvojity pridel 400 ibalginu, tak pitny rezim urcite nezanedbam :D
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2010 12:06
Davam si na palme vyprotovaci polevku a pivo a pak dorazim. Mel bych byt driv nez ve 14. Mozna ve 13 tam uz budu.
mrak1969 (30)|15.5.2010 12:21
Zdravím všechny technické kolegy & kolegyně, rád se tuto sobotu přidám a mám dotaz na tebe Zdeňku, funguje jim tam již Wifina? To jenom jestli mám brát notebook...
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2010 11:10
to mark
Omlouvám se, četl jsem to až teď. Wi-Fi na není, ale do budoudna by snad neměl být problém. Bavili jsme se na srazu, že je tam dostupná 3G od O2 (T-Mo a Vodafon nevím) a že by to mělo většině lidí stačit. Surfovat a stahovat přeci může doma a nechodí se na sraz kvůli tomu.
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2010 11:58
[color=red]Dotaz pro všechny účastníky[/color]
Nějak jsem to nestihl pořádně se všemi účastníky včera pořádně probrat, spíše se to jen "naťuklo", tak prosím o vaše názory, připomínky, výhrady, stížnosti..... Pokud to nechcete ventilovat veřejně, klidně pošlete soukromou zprávu nebo e-mail.
K tomu, co jsme už diskutovali včera:
- Wifina 100% bude (možná už na nekuřáckém srazu, ale to neslibuji),
- Protože včera byla větší účast, než to zprvu vypadalo, byli jsme v menším salonku. Příště můžeme být ve větším, kde je více místa, popř. v létě sedět venku viz foto.
- Pro masožravce není problém udělat extra jídelníček (kolena, žebra), v létě bude venku gril.... Byl jsem se tam včera podívat a dovedu si představit, že bych tam trávil celé léto ;)

Jak se vám líbila včerejší "změna lokálu"? Levandule je nasmlouvaná do konce roku 2010, ale co kdybychom se přesunuli příštím roce natrvalo sem, do Sonno di Forno? Nebo to udělat na střídačku s Levandulí?
Velvet (353)|18.5.2010 11:24
Tak za sebe můžu říct, že se mi nový lokál líbí, samozřejmě za předpokladu, že budeme ve větší místnosti :)
Výběr jídla solidní a chuťově výrazně lepší než v Levanduli, tam už v poslední době fakt nevím, co si dát...tak jako tak je to bída :sarcastic:
Na střídačku bych to nedělala, byl by v tom akorát zmatek. Proti trvalému přesunu nic nemám. :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2010 11:51
Koukám ostatním účastníků je to asi jedno. :oops: :?
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2010 11:51
Koukám ostatním účastníků je to asi jedno. :oops: :?
krabicka3 (361)|18.5.2010 11:59
Moje vjemy Sonno di Forno:

Jedine jidlo co jsem tam mel je pizza, ktera neni nic moc (ale ja jsem narocny, verim, ze zbytku by chutnat mohla).
Velvet si tam naposledy dala vanilkovy shake a to mleko melo chut cesneku, to bylo dost spatny. :no:

Jinak pomerne prijemne prostredi, neni tam zima jako v Levanduli, majitel neni los kokotos grandos, a kdyz si dame neco jineho nez je pizza nebo
shake, tak by to treba mohlo byt i dobre. :yes:

Takze verdikt za me je, ze pokud tam bude Wi-Fina, zkusit to dat do SdF a uvidime co to udela. :yes:
Velvet (353)|18.5.2010 12:01
Viděla bych to tak, že do konce letošního roku mají všichni možnost se vyjádřit, případně navštívit některý z nekuřáckých srazů, pakliže budou opět v Sonno di Forno...aby si udělali obrázek.
A kdo se nevyjádří, ať pak nedržkuje :D

Btw zapomněla jsem na další věci, které mi v Levanduli vadí - zima a celkově ne zrovna nějak extra pěkné prostředí, počítaje v to i dámské WC (nevím, jestli u pánů to vypadá líp, ale na dámách teda nic moc... :no: )
mrak1969 (30)|19.5.2010 20:08
Sonno di Forno:
- příjemná obsluha
- slušné ceny i nabídka
- v dosahu MHD
- letní zahrádka s grilem
- WC OK
Jsem nekuřák a i v prostoru kuřáků to docela šlo, tz. jsem jednoznačně napřesrok pro změnu. :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|19.5.2010 20:20
ad kouření
Je prý možno zapnout klimatizaci, odsávání, vzduchotechniku nebo jak se tomu říká na vyšší výkon.
mrak1969 (30)|19.5.2010 20:32
...v sobotu jsem měl pouze Prazdroj všech piv, ale poté presso a Skořicový pohár a bylo to dobré :))