Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy

Vitezslav2 (226)|2.5.2010 08:48
Mohl bych poprosit o informaci majitele HD mini,jak se to s čitelností displeje na přímém slunci?Je totožné HD2,nebo je na tom lépe?Díky za info.
kubisz (1054)|3.5.2010 10:29
s HD2 zkusenost prilis nemam, ale HD mini na slunci cist jde (pri automatickem ci maximalnim nastaveni podsviceni)...neni to sice takove, jako s transflexnimi displayi, ale diky vysoke urovni podsviceni je i mensi text citelny
JK007_ce4you (31)|3.5.2010 20:26
Dnes jsem zakoupil HTC HD Mini a hned jeden problém na úvodní obrazovce v kalendáři se mi nezobrazují událost dne jako například svátky, které se nakopírovali z Outlooku do HTC Mini po synchronizaci ... V Diamondu nebyl problém..
Nemá někdo nějaké léčivo...
JK007_ce4you (31)|4.5.2010 19:18
Ty události na hlavní obrazovce se zobrazují po instalaci programu[color=red] Co0kie's Home Tab Editor[/color] ale rozhodí to hlavní obrazovku.
Zatím se mi podařilo upravit aspoň datum...
tomsoft (2734)|4.5.2010 22:28
Hm, bohužel, takovéto programy počítají s jiným rozlišením a na jiné nejsou stavěny....
Věc jako textové úpravy bude OK, ale cokoli grafického vyžaduje boj :)
kubisz (1054)|6.5.2010 10:43
zkousel prosim nekdo uz upravy na zvyseni poctu ikon na Today screen a v nabidce Start? po zkusenostech s CHT mam trochu strach to instalovat...diky
edit: tak uprava nefunguje, je to graficka uprava a rozhodi to cele touchflo; jde ale odinstalovat

PS: netusite, ktera z anten je ukryta v zadnim krytu?
jovan.tlaskal (10)|13.5.2010 20:47
Stáhnul jsem si program WMM Svatky 1.6. Svátky se mi zobrazují místo loga operátora.Vždy stávající svátek a hned zatím i svátek nadcházející.
Vše šlape korektně.
Vitezslav2 (226)|23.7.2010 13:06
Chtěl bych poradit.Když se chci připojit k internetu,začne mi nabíhat stránka a pak to přeskočí zpátky na pohotovostní displej.Stává se to i přez WIFI i přez GPRS,prostě se nemůžu trvale připojit.Nechce se mi zatím dělat HR.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Díky.