Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc s nahrani nove ROM

malluk (6)|2.5.2010 03:25
Zdarec,

Zadam o radu. Nejde mi nahrat zadna "neoficialni" ROMka. Driv mi to slo v poho, pak jsem musel preinstalovat PC a od ty doby mi to nejde. HardSPL mam v telefonu. Pri kliknuti na customRUU.exe PC nereaguje. Po kliknuti vicekrat za sebou napise jestli chci odeslat zpravu o chybe. Pred tim jsem si prehraval ROMky uplne normalne, po preinstalovani uz ani tuk. Nevím jestli mam jeste neco doinstalovat do PC? Pouzivam WIN XP a v telefonu mam nahranou oficialni ROMku WIN 6.5. Prosim o POMOC
Bobanovicz (511)|2.5.2010 20:05
Proč neflashujes jednoduše z karty?
malluk (6)|3.5.2010 00:32
Tak tedy jeste dotaz. jak se to dela z karty? nekde jsem kdysi cetl ze se prejmenuje ten soubor, nahraje na kartu a potom se drzi volume dolu a zmackne reset? Pred tim jsem to nemusel delat, protoze to slo normalne pres activsync. Muzes mi tedy poradit jak se to dela pres tu kartu? Dikes ;-)
Bobanovicz (511)|3.5.2010 21:56
Soubor s novou ROM přejmenuješ na RHODIMG.nbh a nakopíruješ do ROOTu paměťové karty, vypneš TP2, potom podržíš VOLUME DOWN a POWER a po výpisu, že je nalezena image s ROM zmáčkneš znovu POWER.
malluk (6)|4.5.2010 01:40
Pecka, zkusil jsem to podle toho a zase nic. Mam to prejmenovany, v ROOTu karty. Zkusil jsem dat na kartu jen samotny ten soubor, ale taky bez sance. Naformatoval jsem ji i znovu, pres FAT32. A kyz jsem to zkusil pres ten POWER a VOLUME, tak se nahodi ta trikolora, potom seda obrazovka a problikne "no image file".... Uz asi moc moznosti neni, asi si pomalu zacnu zvykat na tu zakladni ROMku...
mistm (477)|4.5.2010 08:51
napada me jedine zkusit na pocitaci vypnout vsemozny firewally a antiviry, ktery by to mohly blokovat. Spoustis to pod uzivatelem se spravcovskymi pravy?
Bobanovicz (511)|4.5.2010 13:33
To co popisuješ se mi děje s 16GB kartou co používám v telefonu, na flashování musím použít jinou, 8GB, někda na XDA se tohle řešilo.
Tu image máš pojmenovanou tak jak jsem napsal, včetně velikosti písmen?
malluk (6)|4.5.2010 21:14
Mam taky 16GB, tak jsem si koupil 2GB kartu a s ní to taky nejde. Velikost písmen mám stejnou.
malluk (6)|5.5.2010 01:13
Pecka!!! Diky moc za radu. Mozna se to nekomu bude hodit, ale jeste pomuze hard reset win. S cistym telefonem to jde urcite na 100%. Jo a chce to tu jinaci kartu. S 16GB mi to taky neslo. Jeste jednou DIKY ;-) Facha to!!! :-)