Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Pomoc s nahrani nove ROM

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdarec,

Zadam o radu. Nejde mi nahrat zadna "neoficialni" ROMka. Driv mi to slo v poho, pak jsem musel preinstalovat PC a od ty doby mi to nejde. HardSPL mam v telefonu. Pri kliknuti na customRUU.exe PC nereaguje. Po kliknuti vicekrat za sebou napise jestli chci odeslat zpravu o chybe. Pred tim jsem si prehraval ROMky uplne normalne, po preinstalovani uz ani tuk. Nevím jestli mam jeste neco doinstalovat do PC? Pouzivam WIN XP a v telefonu mam nahranou oficialni ROMku WIN 6.5. Prosim o POMOC
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Proč neflashujes jednoduše z karty?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Tak tedy jeste dotaz. jak se to dela z karty? nekde jsem kdysi cetl ze se prejmenuje ten soubor, nahraje na kartu a potom se drzi volume dolu a zmackne reset? Pred tim jsem to nemusel delat, protoze to slo normalne pres activsync. Muzes mi tedy poradit jak se to dela pres tu kartu? Dikes ;-)

Nováček
    Registrace
    May 2007

Soubor s novou ROM přejmenuješ na RHODIMG.nbh a nakopíruješ do ROOTu paměťové karty, vypneš TP2, potom podržíš VOLUME DOWN a POWER a po výpisu, že je nalezena image s ROM zmáčkneš znovu POWER.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Pecka, zkusil jsem to podle toho a zase nic. Mam to prejmenovany, v ROOTu karty. Zkusil jsem dat na kartu jen samotny ten soubor, ale taky bez sance. Naformatoval jsem ji i znovu, pres FAT32. A kyz jsem to zkusil pres ten POWER a VOLUME, tak se nahodi ta trikolora, potom seda obrazovka a problikne "no image file".... Uz asi moc moznosti neni, asi si pomalu zacnu zvykat na tu zakladni ROMku...

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

napada me jedine zkusit na pocitaci vypnout vsemozny firewally a antiviry, ktery by to mohly blokovat. Spoustis to pod uzivatelem se spravcovskymi pravy?

Nováček
    Registrace
    May 2007

To co popisuješ se mi děje s 16GB kartou co používám v telefonu, na flashování musím použít jinou, 8GB, někda na XDA se tohle řešilo.
    Tu image máš pojmenovanou tak jak jsem napsal, včetně velikosti písmen?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Mam taky 16GB, tak jsem si koupil 2GB kartu a s ní to taky nejde. Velikost písmen mám stejnou.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Pecka!!! Diky moc za radu. Mozna se to nekomu bude hodit, ale jeste pomuze hard reset win. S cistym telefonem to jde urcite na 100%. Jo a chce to tu jinaci kartu. S 16GB mi to taky neslo. Jeste jednou DIKY ;-) Facha to!!! :-)

Podobná témata

1. MDA COMPACT II - zatuhnutí po nahráni nové ROM
    Od Vladikc v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-10-2008, 18:04
  2. Nahrani ROM pro x600
    Od kufik v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2008, 15:29
  3. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 18:47