Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Energy ROM - TouchPro hlásí že vypršela doba betaverze ROM...

janmoris_ce4you (23)|1.5.2010 12:31
Přátelé prosím Vás o radu a případnou pomoc.
Na své Touch Pro jsem před časem flashnul Energy ROM - k mévelké spokojenosti fungovala bez problémů asi dva měsíce
- před týdnem naběhlo varování o budoucím vypršení platnosti betaverze ROM . nestihl jsem pro nedostatek času naflashovat novější ROM. dnes ráno - je přes celou obrazovku tento text:
"This concludes the beta test of this software release. Thank you very much for your time and effort in helping make this great product for our costumers.
To obtain a newer release or further information, please visit the web site that you used to obtain your current beta release."

Telefon nereaguje na žádný povel přes dotykovou vrstvu.
Chtěl jsem tedy přeflashovat jenže telefon nejde spárovat - active sync se rozjede a pak nahlásí chybu připojení - nepřiřadí se IP
Kudy z bláta?
janmoris_ce4you (23)|1.5.2010 12:54
Nejlepší je, když člověk dokáže vyřešit problém alespoň částečně vlastními silami:
Rád bych navrhl XDA Developers na Nobelovu cenu -
rada uživatele jjwoznia

I found the solution.
The device has to be put into bootloader mode.

Basically, hard reset the device, but instead of holding volume down and the center circle button, hold volume down and the power button. Once you see the triple color bootloader screen, let go of the buttons.

At this screen, plug in the usb and flash a new rom.

pro zájemce kompletní vlákno:
gtz (37)|2.5.2010 17:57
Zdravím,
to musela být hodně stará Energy ...

nahrát soubory od Energy ... rozpakovat ten zip....
Na Micro SD zkopírovat soubor s koncovkou NBH , přejmenovat ho na RAPHIMG.NBH a udělat flash.

Já používám poslední verzi s Sense 2.5 a Cookie Home Tab a v pohodě.

Na co flashovat přes Windows .... přes kartu je to pohodlné a v pohodě.