Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalendář v nové ROM

Matt_CZE (62)|29.4.2010 09:17
Dobrý den, nevím, zda je to chyba jen u mne, nebo se toto vyskytuje i u Vás.
Problém je v tom, že na domácí obrazovce Sense 2.5 se má zobrazovat nadcházející událost, která je zaznamenaná v kalendáři. Bohužel to funguje poněkud pofiderně.
Uvedu příklad:
Na den 1.1.2011 je schuzka. Pokud si toho kalendář vůbec všimne zobrazí Zítra v tolik a tolik schuzka tam a tam.
Chyba ovšem nastane když na druhý den i 5 minut před schuzkou neustále píše ZÍTRA... :-/ Někdy si schuzky vubec nevšimne a dělá, že se ho to netýká. Jediný způsob jak ze ZÍTRA udělat DNES je, že si otevřu schuzku dám upravit a znova jí uložím tlačítkem OK nahoře na liště.:mad:

Nevíte, kde je chyba? :?: :?: :?: :(
DD_ (331)|29.4.2010 09:23
Hm takhle se mi to chovalo na starem Polarisu, dokonce i lockscreen ukazoval stejnou zkourenost. I kdyz treba uz uplynul cas skonceni schuzky tak tam porad byla a podobne.
Ja na Home Tab pouzivam Co0kie Home Tab - a ten to zobrazuje korektne navic umi zobrazit na HomePage i vice schuzek najednou, takze bych to mozna prubnul.
Matt_CZE (62)|29.4.2010 09:29
Oki, teď jsem stahnul novou verzi 1.7.1 tak potom podám report jak to dopadlo :)) zatím Ti děkuju
Matt_CZE (62)|29.4.2010 10:06
Tak jsem to nainstaloval, bohužel, když jsem dal Edit hometab tak poprosil o stažení nějákého editoru. Po stažení hlásí chybu, protože prej nemám dost novej FrameWork. Stahl sem z webu Microsoftu FrameWork 3.5 tak to doma nainstaluju, protože se to musí přes kabel kterej teď s sebou bohužel nemám :( Nicméně už hlásí že je schuzka dnes a ne zítra :D aspoň nějáký pokrok :))) Ještě se určitě ozvu, děkuju
DD_ (331)|29.4.2010 11:45
Editor na zakladni fungovani nepotrebujes.
Staci dat Edit Home Layout .. pak podrzet na tom kalendari .. a objevi se nabidka s Next-Prev a delete. Tak das next a on ti prida polozku. Jinak v tom editoru se pak da nastavit na kolik dni dopredu ma schuzky ukazovat. Default je 7.
Matt_CZE (62)|29.4.2010 13:01
Tak fajn, vše sem si nainstaloval upravil jak se mi líbí a zatím se to tváří, že to bude i fungovat :-P Mockrát děkuji za pomoc!!
Matt_CZE (62)|2.5.2010 12:30
Tak je další problém... na Today se vše zobrazuje jak má! :-)) to je fajn, ale když zařízení zamknu tak neustále píše "ZÍTRA" i když už je třeba dávno po akci :( Další nápady?
DD_ (331)|3.5.2010 11:01
Pouzivat LockScreen ktery prichazi s Co0kie Home Tabem - kdyz si pustite editor tak tam mate moznost zapnout CHT Lockscreen a vypnout Default lock screen.
Pak si muzete vzhled lockscreenu upravit podobne jako vzhled Home Tabu.
Mimo to si muzete vybrat ktery typ lock screenu pouzit - ja pouzivam HD Mini a funguje to v pohode.
Matt_CZE (62)|3.5.2010 15:51
udělal jsem dle Tvé rady, ale když chci zamknout zařízení už nefunguje klávesová zkratka (dlouze podržet "červené" tlačítko), resp. když ho podržím, zamkne se tím Windows stylem. Nejde to něják nastavit?
DD_ (331)|4.5.2010 09:26
Bohuzel tak to netusim tenhle zpusob zamykani nepouzivam. Mam nastaveno ze se mi telefon zamkne pri prechodu do standby (at uz po uplynuti casu nebo tim ze ho vypnu tlacitkem nahore).
Matt_CZE (62)|4.5.2010 11:04
Škoda, dal jsem ten lockscreen EANBLE a ten defaultní DISABLE on se resetoval, ale když jsem potom podržel tlačítko pořád se zamykal tím Windows stylem.... Tak jsem dal DISABLE a dosáhl sem toho že se zamkl tak dokonale, že se nedal odemknout... tak jsem ho resetoval a nechal tam zatím ten původní způsob zamykání od Windows... :( Zaítm děkuju
DD_ (331)|4.5.2010 15:03
Jj ten LongPress bohuzel stale pouziva puvodni zamek i kdyz se zapne ten v CHT.
Matt_CZE (62)|4.5.2010 21:45
:( škoda, tak se zdá, že se budu muset spokojit s chybným zobrazením poznámek při zamčeném přístroji... na ten nový způsob zámku si za boha nemohu zvyknout :((
Nicméně mockrát děkuji i tak jsi mi VELMI POMOHL
Matt_CZE (62)|7.5.2010 08:05
Asi mám nečekanej poznatek. po tom co jsem zakázal to Windows zamykátko se telefon resetoval, potom jsem ho zase povolil a vypadá to (zatím) že vše funguje jak má... Tak doufejme :))) Zatím děkuju