Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zeptám se jinak - jde vůbec někomu zvuk u kalendáře?

Dude (13)|15.8.2004 09:29
Zdravím, před několika dny jsem zde zjišťoval, proč mi nejde zvuk u kalendáře. Odpovědi byly takřka nulové, docela mě to nemile překvapilo. Tak se zeptám jinak.

Jde někomu zvuk u kalendáře? Tedy tak, že když mám akci v 8.00, tak mě v 8.00 začne PDA zvukem na tuto akci upozorňovat.

Je-li to ve vašich silách, prosím o odpověď. Díky předem
Wuffi (1599)|15.8.2004 09:45
Ano, jde...
Dr.Colombo (69)|15.8.2004 10:08
Já též vydávám zvuky bez problémů.
Butch_ce4you (73)|15.8.2004 10:59
Taky mě to hraje. Jeden čas mi to nešlo,ale zjistil jsem že za to mohl ZenPhone,měl jsem špatně nastavené zvuky,po správném nastavení vše ok.
Orloj_ce4you (299)|15.8.2004 11:58
me nejde :-( a jestli, tak to urcite jen jednou zapisti a smytec.. mrzi me to..
kde se to prosim nastavuje?
Pocket loox 410
Dude (13)|15.8.2004 13:02
Takže to asi funguje. Tak to je bezva. Jen kdyby to tak ještě funguvalo u mě :) Mám před sebou Toshibu e330 (PPC 2002) a FS Loox 610BT a na obou ani ťuk. Nastaveno to mám snad správně (nastavení - zvuky - oznámení). Nebo se to nastavuje ještě jinde? Mám pocit, že jsem vyzkoušel úplně všechno a pořád nic.

Ale když to většině běží, tak bych spíš řekl, že problém je asi ve mně, resp. v mém nastavení.

Je to asi hloupost, ale pro mě je to dost důležitý, docela nestíhám a zapomínám ....
pelopones (95)|15.8.2004 15:45
Zvukové upomínky používám k mé spokojenosti x krát za den.
Funkčnost je podmíněna tím,že máš jednak v nastavení zvuku u Reminders (až dole) vybrán zvuk a zaškrtnuto přehrávat,+ doporučuji opakovat. Druhou podmínkou je mít v kalendáři u dané události zvoleno Připomenutí Ano a nastaven časový udaj o předstihu Připomínky. Jinak jsem zjistil, že různá balíky utilit pro pda ,Battery Pack ,Pocket Plus mají vlastní podporu opakovaných připomínek a tam se často stává,že když je zapnuta tato nadstavbová připomínka přes standartní funkci Kalendáře, pak je výsledkem nefunkčnost připomínek. Jinak souhlasím s Budem, kdy ruzne profilovací programy,dokáží připomínky také vypnout.Na mém mda 2 dokonce po odinstalaci zminovaných profilů zmizela u připomínek v systému volba opakova a pomohl až Hard.
Dude (13)|15.8.2004 20:59
Tak to vypadá, že jsem konečně zvítězil. Nastavení je úplně stejné, jak jsem popisoval, ale nejprve jsem to musel 2x za sebou resetovat. Proč to ale předtím nešlo, když všechny programy, které tam byly dříve, tam mám i nyní, opravdu nevím. Důležité ale je, že konečně! můžu vychutnat PDA v plné kráse. Snad to nebude jen na několik dní....
Vzhledem k tomu, že používám PPC 2002 a tam není možnost opakování melodie, nevíte, jestli existuje nějaká free utilitka, která by opakování umožnila?