Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Decustomizace Opery na MDA Compact V

Seifert (156)|29.4.2010 09:05
Ahoj,

z nějakého důvodu mi vyhovuje original WM 6.5 ROM od T-mobile. Všechna "vylepšení" se mi už podařilo decustomizovat, ale mám problém s Operou. V programech jsem změnil zástupce z brandedbrowser na operal a funguje to k mé spokojenosti. Nijak však nemůžu najít jak by se dal změnit odkaz kontextové položky "internet" na hometab, který odkazuje stále na brandedbrowser. V registrech jsem prošmejdil snad všechno, ale pořád to nejde. Nevíte někdo, co s tím ????

V příloze zasílám obrázek o co mi jde ... :-)
00344476_Hometab_KF2P.jpeg
DD_ (331)|29.4.2010 09:21
Z toho screenu tezko rict co mas za verzi Manily, ale mozna to bude stejne jak pro 2.1 tak pro 2.5
Registry:
HKLM\SOFTWARE\HTC\Manila
Pro Left Soft Key:
HomeLSKArgument
HomeLSKPath
HomeLSKText

Pro right soft key:
HomeRSKArgument
HomeRSKPath
HomeRSKText
Seifert (156)|29.4.2010 09:35
Mám Manilu 2.1. Klíče jsem v registru našel, ale nejsou tam žádné hodnoty. Přesto když kliknu na "internet" spustí to Web´n Walk ... Takže to je asi uloženo někde jinde. Nebo když tam nějaké hodnoty zadám, tak se to změní? A co tam zadat: Předpokládám že RSKText by byla hodnota "Internet", RSKPath "Operal.exe" (nebo \windows\operal.exe ??? ), ale co RSKArguments ????
DD_ (331)|29.4.2010 11:42
Text je to co se objevi na tom tlacitku takze - Internet
Path je cesta k .exe souboru tudiz nejake to \windows\operal.exe nebo neco tak
Argument je to co se predava tomu exe souboru .. muzes nechat prazdne.
Ono totiz kdyz je mas prazdne tak v manila ma nejakej soubor 0xxxxxxxx v kterem jsou zapsane default hodnoty v pripade ze jsou ty klice prazdne.
Seifert (156)|29.4.2010 12:27
Bezva! funguje to ... Díky ... :))