Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aktualizaci paměti ROM pro zařízení HTC HD2 (T-Mobile)

Pavel Koza (4761)|28.4.2010 18:47
http://www.htc.com/cz/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=936

Pro uživatele HTC HD2 z distribuce T-Mobile je nyní k dispozici ke stažení aktualizovaná paměť ROM. Verze ROM: 1.72.113.4. Než budete pokračovat, přesvědčte se, zda je aktualizace novější než verze, kterou již v zařízení používáte. Pokud jde o tutéž verzi a zařízení pracuje normálně, není nutné software přeinstalovat. Verzi zjistíte po klepnutí na položky Start > Nastavení > karta Systém > Informace o zařízení > karta Verze; poznamenejte si verzi ROM, typ procesoru a verzi rádia.

[color=red]Aktualizace vymaže veškerá data uložená v zařízení. Budete-li pokračovat v aktualizaci, nebude již možné přejít zpět na předchozí verzi systému.[/color]
romanfjr_ce4you (6)|7.5.2010 14:10
Přeji příjemný den, potřeboval bych poradit a následujícím:
Synchronizace Direct Push s Microsoft Exchange SP2 vše běží – pošta, kontakty, kalendář. Ale nedovedu u pošty zvolit (vybrat) složky k synchronizaci a tak mi to synchronizuje jen první úroveň, ale pod složky již ne. Podle HTC Tipy a triky k e-mailu: Výběr e-mailových složek k synchronizaci: Přejděte do Nabídky a klikněte na možnost Složky, potom klikněte na možnosti Nabídka > Správa složek. Vyberte složku, kterou chcete synchronizovat, a klikněte na tlačítko Synchronizovat.

Problém je že pokud jdu do E-mail Outlook Přejít > Složky, žádná možnost Výběr e-mailových složek k synchronizaci zde NENÍ. Tímto se pro mne stává Outlook v HD2 nepoužitelný

Používám ROM T-mobile, 1.72.113.4

Díky, Roman
bjirka (380)|7.5.2010 19:42
Třeba: Pošta->Další->Menu->Tools (Nástroje)->Manage Folders (Spravovat složky)->a zde si zaškrtni co chceš synchronizovat.
romanfjr_ce4you (6)|10.5.2010 10:59
No to je právě ta potíž. U mne (na této ROM) není taková volba Pošta->Další->Menu->Tools (Nástroje)->Manage Folders (Spravovat složky)->a tedy není kde vybrat, co synchronizovat
Používá někdo toto ROM a Direct Push s Microsoft Exchange a funguje mu to?

Díky za pomoc.

Roman
bjirka (380)|10.5.2010 21:01
A když jsi na záložce (kartě) v Sense: Pošta, tak na levém soft tlačítku máš co?
romanfjr_ce4you (6)|12.5.2010 09:01
Na levém mám "Doručené", kliknutím na něj se mi otevře E-mail Outlook.
Pravé tlačítko je "Nabídka" - zde volby Nová zpráva, Nový účet, Nastavení účtu, Odeslat a přijmout.

Díky moc za snahu mi pomoci

Roman
bjirka (380)|12.5.2010 18:00
Jasně a když v tomto menu šoupneš prstem nahoru, aby jsi se dostal k položkám dole "pod displejem"?
romanfjr_ce4you (6)|13.5.2010 11:25
Počkej, tomu nerozumím ...
Kde mám šoupat prstem nahoru? Na "Doručené", "Nabídka", záložce (kartě) v Sense - Pošta? Ani v jednom případě to nic smysluplného nedělá.

Roman
bjirka (380)|13.5.2010 13:30
[quote=romanfjr]...zde volby Nová zpráva, Nový účet, Nastavení účtu, Odeslat a přijmout...Roman[/quote]
Šoupni nahoru s touto nabídkou, ať se ti odkryjí položky, kterými menu pokračuje a nejsou ihned vidět na obrazovce. Právě další položka je Tools(Nástroje) v které je pak položka Manage Folders... (správa složek).
romanfjr_ce4you (6)|14.5.2010 11:15
S tou nabídkou se šoupnout nedá. A zde jsou opravdu jen 4 volby: Nová zpráva, Nový účet, Nastavení účtu, Odeslat a přijmout

Pokud si otevřu E-mail Outlook přes START, zde je také „Nabídka“ a ta je o mnoho větší (a dá se s ní i šoupnout a zobrazit i další položky) a zde jsem objevil nástroje a správa složek. A BINGO !!!

Díky moc za pomoc

Roman
adamis_ce4you (68)|14.5.2010 21:27
Ježíš, klucíííí díky - tohle jsem vůbec nevěděl a furt mi bylo divný, že se mi nesynchronizují odeslané maily a že je nemám v HTC... Ještě jednou moc díky!!
residentto (1)|17.7.2010 19:46
[quote=Pavel Koza]http://www.htc.com/cz/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=936

Pro uživatele HTC HD2 z distribuce T-Mobile je nyní k dispozici ke stažení aktualizovaná paměť ROM. Verze ROM: 1.72.113.4. Než budete pokračovat, přesvědčte se, zda je aktualizace novější než verze, kterou již v zařízení používáte. Pokud jde o tutéž verzi a zařízení pracuje normálně, není nutné software přeinstalovat. Verzi zjistíte po klepnutí na položky Start > Nastavení > karta Systém > Informace o zařízení > karta Verze; poznamenejte si verzi ROM, typ procesoru a verzi rádia.

[color=red]Aktualizace vymaže veškerá data uložená v zařízení. Budete-li pokračovat v aktualizaci, nebude již možné přejít zpět na předchozí verzi systému.[/color][/quote]

Mám HD2 teprve krátce a nevím pořádně, jak to chodí, ale měl jsem problém s tím, že když jsem najel do ALBUM, tak se mi tam vyfocené fotografie zobrazovali 2x, tak ja jistých forech bylo, abych si aktualizoval ROM. Nahrál jsem si tedy tuhle verzi, co je zde postnuta (1.72.113.4 T-Mobile) ale teprve po nainstalování, jsem zjistil, že je DE (německy) a nemůžu tam dostat češtinu.. Zkoušel jsem v nastavení dát Tschechisch, ale změna se neprojevila. Zkoušel jsem všechny možné postupy, která jsem našel na forech jak dát cz, ale bezúspěšně, napadá mi pak jedině to přepsat nějakou jinou ROM-cz verzí, ale žádná mi tam nejde.., prosil bych tímto o radu, jak tak dostat CZ-jazyk do téhle verze ROMu
tenenet_ce4you (43)|18.7.2010 12:14
Nevýhody Office 2010 x64

* Centrum zařízení Windows Mobile (Windows Mobile Device Center – WMDC) nepodporuje synchronizaci s Outlook 2010 x64. Microsoft nepodporuje synchronizaci mezi Outlook 2010 x64 a Windows Mobile Device Center.

Za největší vadu všeho považuji nepodporovanou synchronizaci Outlook 2010 x64 s Windows Mobile Device Center. To totiž znamená, že po kabelu či Bluetooth si telefon s Outlookem nepropojíte. Microsoft při vývoji Microsoft Outlook 2010 x64 ani nepočítal se synchronizací Windows Mobile telefonu přes kabel. Počítá se s tím, že x64 verzi budou používat zejména Enterprise zákazníci s firemním Exchange Serverem.

Pokud chcete používat synchronizaci telefonu s Windows Mobile, máte několik možností:

* používat kabel, ale pouze s Outlook 2010 x86. Synchronizace přes kabel není u Outlooku 2010 x64 podporována
* používat synchronizaci Microsoft ActiveSync přes Microsoft Exchange Server (bez ohledu na to jakou platformu x86/x64 Office chcete používat). Nevýhodou je nutnost vlastnit server se systémem Microsoft Windows Server a Microsoft Exchange Server
* alternativní variantou, pokud trváte na x64 Office (třeba kvůli Excelu a Access), je mít Outlook separátně ve virtuálním stroji
s virtuálními Windows Vista nebo Windows 7 a telefon synchronizovat jen s tímto systémem

Poznámka: Nemám zkušenosti s jinými telefony, ale pokud Nokia a její manažerské telefony ve Windows Vista/7 používá k synchronizaci Windows Mobile Device Center, tak tento problém vznikne i u telefonů této značky a všech dalších, které mají zakoupeny licenci na synchronizaci Microsoft ActiveSync (Sony Ericsson, Apple
a případně další).