Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 28 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 416

Téma: II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od blackdot
    ...vekovy prumer...
    Černá tečko, v pohodě. Nejmladším byly 4, nejstaršímu 56. Nad 50 byli tři, pod 20 pět. Podle papíru. Podle PDA bylo všem 21.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Vase srazy obdivuji a hodne by me zajimal Vas vekovy prumer, protoze tohle by pro me mohl byt neprekonatelny problem. Me bude 21 a nerad bych si "snad" nekdy priste pripadal, tak nejak blbe.
    Podivat se na novinky ve svete PDAcek by me mooc lakalo. :-)
    Proc blbe? Ja mel prvni PDA v 15 A od te doby jsem jich vystridal 12

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

:-D Tak to asi zacnu o dalsim srazu premyslet vic :-)
    Na kolik Vas tento sraz vysel?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Vase srazy obdivuji a hodne by me zajimal Vas vekovy prumer, protoze tohle by pro me mohl byt neprekonatelny problem. Me bude 21 a nerad bych si "snad" nekdy priste pripadal, tak nejak blbe.
    Podivat se na novinky ve svete PDAcek by me mooc lakalo. :-)
    Proc blbe? Ja mel prvni PDA v 15 A od te doby jsem jich vystridal 12
    A kousky co jsem recenzoval samozrejme nepocitam, jen ty co jsem mel naporad (ehm - spis dokud nepodlehly zkaze ci nebyly prodany )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Jojo seba ma pravdu... Onehda tu ipf neco rozjizdel s pravnikem ne? Jak to vypada?
    No asi by se ten pravnik hodil ... prave prestal fungovat i reproduktor, takze mi to ani nezvoni. Nejde ani po tentokrat zamernem HR. Zitra jdu tedy opet reklamovat, po minule zkusenosti kdekoli v republice - nekde na trase Pardubice, Praha, Brno, Olomouc:-) Nechcete se nekdo pridat, takovy dalsi sraz na prodejne T-mobile:-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

ovi
    Díky tomu, že dorazil hajekm, na necelou tisícovku ,
    (ale vzhledem k vaření RÓMky jsem byl připraven na koupi nové cihly .

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    ovi
    Díky tomu, že dorazil hajekm, na necelou tisícovku ,
    (ale vzhledem k vaření RÓMky jsem byl připraven na koupi nové cihly .
    No tak to je prijemne. Nechysta se nejaka reportaz?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Mam asi 10000000 emailu, takze zatim strucne

1. Bylo to super (ipf ma muj neskonaly dik za organizaci):yes:
    2. Reportaz bude, ocekavejte malo textu a spoustu fotek. Primo z mista to neslo, jedno z mnoha mist, na ktera vsichni operatori tak trochu zapomneli...
    3. Kdyby to nekdo v tom mumraji preslechl, tak jeste jednou - prosim vsechny, kdo meli v ruce nove veci od Fujistu Siemens Computers (cti LOOX), aby se zdrzeli do doby jeho uvedeni na trh veskerych komentaru na jeho adresu. Byla to zadost osoby, ktera ta zarizeni zapujcila. Dekujeme
    4. Me to prislo asi na 500Kc, ale byl jsem jen jednu noc. Vzhledem k dojmum je cena za takovy zazitek smesna

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

hm tak dnes jsem se pridal k Vam HR taky... ops:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

hm tak dnes jsem se pridal k Vam HR taky... ops:
    Vítej v klubu .

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Nesměle navrhuji jako možný další termín ...
    ..přelom října a listopadu, páč:
    1. již bude v prodeji zařízení, které jsme nedrželi v ruce a vlastně ani ,
    2. budou aj nové peky a kdoví co ještě,
    3. zbyde ještě dosti času udělat si vlastní názor a vnitřně si zdůvodnit výměnu cihly,
    4. udělat si vánoční dárek.

Jééénže:
    a) termín 29.- 31.10. je spojen se svátkem, takže spousta lidí spojí dny a pojede na dušičky,
    b) 5.- 7.11. jsou dušičky,
    c) 12.- 14.11. by mohlo být optimální.

Místo - toť problém, jako vždy. Ale uděláme to po vzoru pořádání OH, takže zájemci o pořádání II. Officiálního srazu zveřejňujte své návrhy:
    Místo konání:
    Termín konání:
    Cena za víkend:
    ,
    a to do konce měsíce srpna, kdy z navržených míst a termínů udělám(-e) anketu a do 10. září můžete vybírat a hlasovat. 11-tého září bude slavnostně oznámen vítěz a zároveň pořadatel,
    (mnou navrhované termíny klidně ignorujte a navrhujte jakékoliv, a to zejména podle obsazenosti vámi přihlašovaných ubytovacích zařízení).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No po zkušenostech s pořádajícím nultého a prvního srazu má mojí plnou důvěru velevážený ipf. Místo bych klidně nechal stejné, myslím, že všichni účastnící se prvního ofi. srazu budou souhlasit. Místo i ceny příjemné, takže klidně totéž. Termín holt bude postupem času upřesňován.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Citace Původně odesláno od Chuck
    No po zkušenostech s pořádajícím nultého a prvního srazu má mojí plnou důvěru velevážený ipf. Místo bych klidně nechal stejné, myslím, že všichni účastnící se prvního ofi. srazu budou souhlasit. Místo i ceny příjemné, takže klidně totéž. Termín holt bude postupem času upřesňován.
    Naprosty souhlas s Chuckem, misto je akorat daleko odevsud a prostredi je taky super, vari se tam jako doma. Pouze poucen z predchozich nezdaru privezu nejake vinko

Jinak tady
    Par fotek z 1.sjezdu ce4you
    jsem dal par nahledu abyste si utvorili nazor jak asi bude vypadat fotograficka cast vladcem slibene reportaze a pripadne pripravili vymluvy typu "to nejsem ja, ale ten clovek je mi fakt strasne podobnej" atd...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od MaPo
    Citace Původně odesláno od Chuck
    Naprosty souhlas s Chuckem, misto je akorat daleko odevsud a prostredi je taky super, vari se tam jako doma. Pouze poucen z predchozich nezdaru privezu nejake vinko

Jinak tady
    Par fotek z 1.sjezdu ce4you
    jsem dal par nahledu abyste si utvorili nazor jak asi bude vypadat fotograficka cast vladcem slibene reportaze a pripadne pripravili vymluvy typu "to nejsem ja, ale ten clovek je mi fakt strasne podobnej" atd...
    MILAN ŠVEC hlásil dopředu, že pošle dvojníka .

Nováček
    Registrace
    May 2006

Bylo to naprosto super. Místo nádherné, jídlo výborné, složení také. Ještě teď vstřebávám všechny technické i netechnické informace, které jsem dostal a že jich bylo opravdu požehnaně. Už se teším na další sraz.

Strana 2 z 28 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 126
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 14:20
  2. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 17:33
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 05-12-2005, 09:56
  4. II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 16-11-2004, 19:19