Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

ipf (2136)|14.8.2004 22:51
Motto: Stále je co zlepšovat.
eXEden_ce4you (811)|15.8.2004 14:39
Přesně tak ;)
Btw: ta anketa...mnooo...supr :D
ipf (2136)|15.8.2004 16:27
Já myslím, že ta anketa je naprosto v pořádku a zachovává principy demokracie: Kdo chce, může hlasovat, kdo nechce, hlasovat nemusí :D :D :D .
Šeba_oldd (1184)|15.8.2004 17:12
A kdo chce může hlasovat i víckrát - když si vymaže cookiii.:mad:
Díky IPF za vzornou přípravu a organizaci (také za panáka) a všem zůčastněným. Mohu za sebe říci, že mi to něco přineslo - koupím si zcela určitě nové zařízení. Z toho plyne, že má cíhla je na prodej v okamžiku vyjití Fujitsu Simens - který nám vládce předved.
Chuck (284)|15.8.2004 18:55
I já se musím připojit s poděkováním . Bylo to super a píšu to již na ležato a s novou Romkou :D Takže spokojenost a těšení se na příště...
eXEden_ce4you (811)|15.8.2004 19:26
I já se musím připojit s poděkováním jedinečnému organizátorovi a řečníkovi ipf(ovi). Strávit takhle pár dní na skvělém místě, se super lidma bylo pro ctí...Stejně tak děkuji i všem ostatním za podnětné nápady, přednášky a výbornou atmosféru...Díky ;)
Tissi (210)|15.8.2004 19:40
On byl nějakej sraz? :D :D :D Sem ho nějak prošvihla...
ipf (2136)|15.8.2004 19:43
Musíš číst i jinou diskusi, než jen "oblíbenou" kuchařku :D :D :D .
("oblíbenou" = uloženou v oblíbených položkách)
Vít_ce4you (156)|15.8.2004 21:04
Take se mi tam libilo ... dokonce tak, ze jsem si ke vcerejsimu hardresetu zavinenemu nedobijenim baterky dnes cvicne pridal dalsi - ze stejneho duvodu. Hold si me MDA hleda novou cestu, jak mne trapit:-( Ale kombinace slunicka a vas mmne tak povzbudila, ze si z toho nic nedelam:-)

Napad na vylepseni: Ti co nebudou na srazu pect romky, tak budou pod vedeni Tissy pect z kucharky:-)
Šeba_oldd (1184)|15.8.2004 21:15
Už by jsi se měl zdravě nas..... a omlátit jim to o hlavu.
Milan Švec (938)|15.8.2004 21:18
Díky především ipf za jeho humor a za všechnu práci se zabezpečením techniky a výběrem příjemného prostředí vč. výborného jídla i pití. :yes:
Díky vládci a MaPo za neopakovatelnou možnost mít najednou v jedné ruce obě současné špičky v PDA - HP4700 a LOOXe 720. A také se s nimi podrobně seznámit a porovnat je. :yes:
Diky eXEdenovi za odpovědi na moje dotazy. Pomohly mi tam, kde moje možnosti uživatele končí. :yes:
Díky všem, kdo tam byli, za výbornou atmosféru. :yes:
Nashle příště! :))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.8.2004 21:26
Ano ano, včera příjemný denna srazu, praktické ukázky mne nahlodaly, dnes jsem podlehl, po celodenním studiu příspěvků a návodů zde, z Pandory a z WIKI jsem uvařil, čert vem záruku.. Jede to OK, ale už koumám nad vykostěním a zapracováním vlastních požadavků, no to by bylo, bych se k HR nedopracoval, že jo? :D
Ještě jednou děkuji zainteresovaným za přípravu (bravo ipf), za přednášky a ostatním za předvedení vlastních zkušeností a fint.
Nesměle navrhuji jako možný další termín něco jako vanoční besídka s cihlou v jedné a svařákem v druhé ruce....
ipf (2136)|15.8.2004 21:39
Nechci být proti hned na úvod, ale ze zkušenosti z jiných hromadných akcí vidím "předvánoce" jako nepříliš vhodný termín.
Ale necháme to na demokracii a hlasování (př. viz výše :D :D :D ).
blackdot_ce4you (139)|15.8.2004 21:50
Vase srazy obdivuji a hodne by me zajimal Vas vekovy prumer, protoze tohle by pro me mohl byt neprekonatelny problem. Me bude 21 a nerad bych si "snad" nekdy priste pripadal, tak nejak blbe.
Podivat se na novinky ve svete PDAcek by me mooc lakalo. :-)
Wuffi (1599)|15.8.2004 21:50
Jojo seba ma pravdu... Onehda tu ipf neco rozjizdel s pravnikem ne? Jak to vypada?
Milan Švec (938)|15.8.2004 22:25
[QUOTE="blackdot"]...vekovy prumer...[/QUOTE]
Černá tečko, v pohodě. Nejmladším byly 4, nejstaršímu 56. Nad 50 byli tři, pod 20 pět. Podle papíru. Podle PDA bylo všem 21. :D
Wuffi (1599)|15.8.2004 22:40
[QUOTE="blackdot"]Vase srazy obdivuji a hodne by me zajimal Vas vekovy prumer, protoze tohle by pro me mohl byt neprekonatelny problem. Me bude 21 a nerad bych si "snad" nekdy priste pripadal, tak nejak blbe.
Podivat se na novinky ve svete PDAcek by me mooc lakalo. :-)[/QUOTE]

Proc blbe? Ja mel prvni PDA v 15 :D A od te doby jsem jich vystridal 12 :D
blackdot_ce4you (139)|15.8.2004 22:40
:-D Tak to asi zacnu o dalsim srazu premyslet vic :-)
Na kolik Vas tento sraz vysel?
Wuffi (1599)|15.8.2004 22:41
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="blackdot"]Vase srazy obdivuji a hodne by me zajimal Vas vekovy prumer, protoze tohle by pro me mohl byt neprekonatelny problem. Me bude 21 a nerad bych si "snad" nekdy priste pripadal, tak nejak blbe.
Podivat se na novinky ve svete PDAcek by me mooc lakalo. :-)[/QUOTE]

Proc blbe? Ja mel prvni PDA v 15 :D A od te doby jsem jich vystridal 12 :D [/QUOTE]

A kousky co jsem recenzoval samozrejme nepocitam, jen ty co jsem mel naporad (ehm - spis dokud nepodlehly zkaze ci nebyly prodany :D )
Vít_ce4you (156)|15.8.2004 23:13
[QUOTE="Wuffi"]Jojo seba ma pravdu... Onehda tu ipf neco rozjizdel s pravnikem ne? Jak to vypada?[/QUOTE]

No asi by se ten pravnik hodil ... prave prestal fungovat i reproduktor, takze mi to ani nezvoni. Nejde ani po tentokrat zamernem HR. Zitra jdu tedy opet reklamovat, po minule zkusenosti kdekoli v republice - nekde na trase Pardubice, Praha, Brno, Olomouc:-) Nechcete se nekdo pridat, takovy dalsi sraz na prodejne T-mobile:-)
ipf (2136)|15.8.2004 23:34
ovi[QUOTE="blackdot"]Na kolik Vas tento sraz vysel?[/QUOTE]

Díky tomu, že dorazil hajekm, na necelou tisícovku :) ,
(ale vzhledem k vaření RÓMky jsem byl připraven na koupi nové cihly ;) .
blackdot_ce4you (139)|15.8.2004 23:59
No tak to je prijemne. Nechysta se nejaka reportaz?
Pavel Koza (4761)|16.8.2004 01:01
Mam asi 10000000 emailu, takze zatim strucne:)

1. Bylo to super (ipf ma muj neskonaly dik za organizaci):yes:
2. Reportaz bude, ocekavejte malo textu a spoustu fotek. Primo z mista to neslo, jedno z mnoha mist, na ktera vsichni operatori tak trochu zapomneli...
3. Kdyby to nekdo v tom mumraji preslechl, tak jeste jednou - prosim vsechny, kdo meli v ruce nove veci od Fujistu Siemens Computers (cti LOOX), aby se zdrzeli do doby jeho uvedeni na trh veskerych komentaru na jeho adresu. Byla to zadost osoby, ktera ta zarizeni zapujcila. Dekujeme
4. Me to prislo asi na 500Kc, ale byl jsem jen jednu noc. Vzhledem k dojmum je cena za takovy zazitek smesna:)
Wuffi (1599)|16.8.2004 08:40
hm tak dnes jsem se pridal k Vam HR taky... :oops:
ipf (2136)|16.8.2004 08:45
[QUOTE="Wuffi"]hm tak dnes jsem se pridal k Vam HR taky... :oops: [/QUOTE]
Vítej v klubu :D .
ipf (2136)|16.8.2004 08:45
[QUOTE="Jarouš"]
Nesměle navrhuji jako možný další termín ...[/QUOTE]
..přelom října a listopadu, páč:
1. již bude v prodeji zařízení, které jsme nedrželi v ruce a vlastně ani :cool: ,
2. budou aj nové peky a kdoví co ještě,
3. zbyde ještě dosti času udělat si vlastní názor a vnitřně si zdůvodnit výměnu cihly,
4. udělat si vánoční dárek.

Jééénže:
a) termín 29.- 31.10. je spojen se svátkem, takže spousta lidí spojí dny a pojede na dušičky,
b) 5.- 7.11. jsou dušičky,
c) 12.- 14.11. by mohlo být optimální.

Místo - toť problém, jako vždy. Ale uděláme to po vzoru pořádání OH, takže zájemci o pořádání II. Officiálního srazu zveřejňujte své návrhy:
Místo konání:
Termín konání:
Cena za víkend:
,
a to do konce měsíce srpna, kdy z navržených míst a termínů udělám(-e) anketu a do 10. září můžete vybírat a hlasovat. 11-tého září bude slavnostně oznámen vítěz a zároveň pořadatel,
(mnou navrhované termíny klidně ignorujte a navrhujte jakékoliv, a to zejména podle obsazenosti vámi přihlašovaných ubytovacích zařízení).
Chuck (284)|16.8.2004 10:14
No po zkušenostech s pořádajícím nultého a prvního srazu má mojí plnou důvěru velevážený ipf. Místo bych klidně nechal stejné, myslím, že všichni účastnící se prvního ofi. srazu budou souhlasit. Místo i ceny příjemné, takže klidně totéž. Termín holt bude postupem času upřesňován.
MaPo_ce4you (174)|16.8.2004 10:42
[QUOTE="Chuck"]No po zkušenostech s pořádajícím nultého a prvního srazu má mojí plnou důvěru velevážený ipf. Místo bych klidně nechal stejné, myslím, že všichni účastnící se prvního ofi. srazu budou souhlasit. Místo i ceny příjemné, takže klidně totéž. Termín holt bude postupem času upřesňován. [/QUOTE]

Naprosty souhlas s Chuckem, misto je akorat daleko odevsud a prostredi je taky super, vari se tam jako doma. Pouze poucen z predchozich nezdaru privezu nejake vinko :D:D:D:D

Jinak tady
Par fotek z 1.sjezdu ce4you
jsem dal par nahledu abyste si utvorili nazor jak asi bude vypadat fotograficka cast vladcem slibene reportaze a pripadne pripravili vymluvy typu "to nejsem ja, ale ten clovek je mi fakt strasne podobnej" atd... :D

ipf (2136)|16.8.2004 11:04
MILAN ŠVEC hlásil dopředu, že pošle dvojníka :D .
Bud_Bundy (116)|16.8.2004 16:28
Bylo to naprosto super. Místo nádherné, jídlo výborné, složení také. Ještě teď vstřebávám všechny technické i netechnické informace, které jsem dostal a že jich bylo opravdu požehnaně. Už se teším na další sraz.
ipf (2136)|21.8.2004 09:55
VZHLEDEM K PŘEVAŽUJÍCÍMU KLADNÉMU VÝSLEDKU HLASOVÁNÍ V ANKETĚ OPĚT OŽIVUJI DISKUSI A DÁVÁM MOŽNOST DALŠÍM ZÁJEMCŮM A MÍSTŮM NA POŘÁDÁNÍ PŘÍŠTÍHO SETKÁNÍ:

[QUOTE="ipf"]... takže zájemci o pořádání II. Officiálního srazu zveřejňujte své návrhy:
Místo konání:
Termín konání:
Cena za víkend:
,
a to do konce měsíce srpna, kdy z navržených míst a termínů udělám(-e) anketu a do 10. září můžete vybírat a hlasovat. 11-tého září bude slavnostně oznámen vítěz a zároveň pořadatel,
(mnou navrhované termíny klidně ignorujte a navrhujte jakékoliv, a to zejména podle obsazenosti vámi přihlašovaných ubytovacích zařízení).[/QUOTE]
Pavel Koza (4761)|21.8.2004 10:10
Ad misto - bylo to super, jen mam obavu z toho, jestli bych tam v listopadu nezmrzl... Uz ted jsem mel na sobe vic vrstev obleceni nez prumerny homeless z Hlavaku (ok, noviny chybely:), v zilach alkohol z nekolika dvanactek, sice spatny, ale presto spacak, a presto si nevzpominam, ze bych se vzbudil zpoceny...
Milan Švec (938)|21.8.2004 11:10
[QUOTE="Pavel Koza"]... jestli bych tam v listopadu nezmrzl ... [/QUOTE]
Vzpomínám, že správci objektu v Beneticích se mi zmiňovali, že mají další možnost postarat se celoročně někde kousek vedle o cca 45 lidí. Když to zvládnou pro školy v přírodě, tak snad by zatopili na jeden víkend i pro 20 - 30 šílenců, co je od PDA nezláká ani vonící oběd. :)
ipf (2136)|21.8.2004 11:45
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="Pavel Koza"]... jestli bych tam v listopadu nezmrzl ... [/QUOTE]
Vzpomínám, že správci objektu v Beneticích se mi zmiňovali, že mají další možnost postarat se celoročně někde kousek vedle o cca 45 lidí. Když to zvládnou pro školy v přírodě, tak snad by zatopili na jeden víkend i pro 20 - 30 šílenců, co je od PDA nezláká ani vonící oběd. :) [/QUOTE]

To je pravda, mají vyhlédnutý další objekt a jsou ve stádiu podpisu nájemní smlouvy. Ještě jsem tam ale nebyl, avšak vzhledem k dobrým vztahům a vždy velmi přívětivému jednání, se neobávám, že by pořádání srazu v těchto prostorách měl být problém.
JENŽE bych dal rád prostor i jiným místům, návrhů před pořádáním I. srazu bylo povícero a tak bych rád, aby si zejména kluci ze severu moravy našli něco blíž (my pražáci, pražané a další se alespoň jednou podíváme i jinam ;) ).
Takže přátelé (i nepřátelé) cihel všeho druhu, máte prostor k realizaci.
ipf (2136)|25.8.2004 07:47
Zájemci o pořádání II. Officiálního srazu, konec srpna je již za týden, a proto zveřejňujte své návrhy:
Místo konání:
Termín konání:
Cena za víkend:

Chuck (284)|25.8.2004 08:26
[QUOTE="ipf"]Zájemci o pořádání II. Officiálního srazu, konec srpna je již za týden, a proto zveřejňujte své návrhy:
Místo konání:
Termín konání:
Cena za víkend:

[/QUOTE]

Tak mám pocit, že ato zdůrazňuji k mé plné spokojenosti si nikdo netroufá překonat laťku nasazenou ipfem ;)
beecher (9270)|25.8.2004 08:52
Jelikoz nejsem dobry organizator, tak se moznosti neco poradat vzdavam, ale urcite prijedu kamkoliv a nepokrtene MDA2/DP2 pokrtime nejakou hezkou ukuchtenou verzi ROMek... :D
Chuck (284)|25.8.2004 09:02
[QUOTE="beecher"]Jelikoz nejsem dobry organizator, tak se moznosti neco poradat vzdavam, ale urcite prijedu kamkoliv a nepokrtene MDA2/DP2 pokrtime nejakou hezkou ukuchtenou verzi ROMek... :D [/QUOTE]

Mno myslím, že i ne zrovna panenské MDAčko nepohrdne nějakou novinkou...:D
beecher (9270)|25.8.2004 23:07
Jinak ja nejsem proti dobremu napadu, aby nekdo usporadal nejakou "FlashPARTY" s naucitelstvom (doucovanim) tady v Praze, ze... A to vice ci mene kdykoliv... :D ;)
ipf (2136)|28.8.2004 10:14
Koukám, jak se nám rozrůstá seznam zájemců o uspořádání druhého srazu (jenže ne tady, ale tady).
beecher (9270)|28.8.2004 11:13
Uz jsem to tam usmernil... :D
ipf (2136)|28.8.2004 12:37
Tak už si jdu koupit rukávky a kruh s kačenkou, abych se neutopil v té slivovici a čekám, kdy sem MM něco officiálně napíše :D .
madamare (167)|28.8.2004 18:23
[QUOTE="ipf"]Tak už si jdu koupit rukávky a kruh s kačenkou, abych se neutopil v té slivovici a čekám, kdy sem MM něco officiálně napíše :D .[/QUOTE]
nóó´...keby to tak bolo niekde na Morave rád sa pridám ,do kufra sa niečo tej slivovice vojde...tak by bolo sa o čom aj rozprávať. a ten termín na dušičky by som nezatracoval ...možno aj niektorá z našich mašiniek vypustí dušičku,aspoň by sme jej zapálily nejakú tu sviečku a predniesli slávnostný prípitok:D ...
ipf (2136)|28.8.2004 21:53
[QUOTE="Marek Madaj"][QUOTE="ipf"]Tak už si jdu koupit rukávky a kruh s kačenkou, abych se neutopil v té slivovici a čekám, kdy sem MM něco officiálně napíše :D .[/QUOTE]
nóó´...keby to tak bolo niekde na Morave rád sa pridám ,do kufra sa niečo tej slivovice vojde...tak by bolo sa o čom aj rozprávať. a ten termín na dušičky by som nezatracoval ...možno aj niektorá z našich mašiniek vypustí dušičku,aspoň by sme jej zapálily nejakú tu sviečku a predniesli slávnostný prípitok:D ...[/QUOTE]

Takhle vypadá pozvání? Srabe :D .
Co já teď budu dělat s rukávkama a kachničkou ;) ?
ipf (2136)|28.8.2004 21:54
Tak Moraváci, co je s Vámi?
To si nás opravdu nikdo nechcete pozvat?
madamare (167)|28.8.2004 22:44
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Marek Madaj"][QUOTE="ipf"]Tak už si jdu koupit rukávky a kruh s kačenkou, abych se neutopil v té slivovici a čekám, kdy sem MM něco officiálně napíše :D .[/QUOTE]
nóó´...keby to tak bolo niekde na Morave rád sa pridám ,do kufra sa niečo tej slivovice vojde...tak by bolo sa o čom aj rozprávať. a ten termín na dušičky by som nezatracoval ...možno aj niektorá z našich mašiniek vypustí dušičku,aspoň by sme jej zapálily nejakú tu sviečku a predniesli slávnostný prípitok:D ...[/QUOTE]

Takhle vypadá pozvání? Srabe :D .
Co já teď budu dělat s rukávkama a kachničkou ;) ?[/QUOTE]
tak ja so sa diplomaticky snažil navrhnút stretnutie na neutrálnej pode a ty takto! to je vojna! Zoberiem aj prívesný vozík a to už bude aj na malý bazén :-))
ipf (2136)|29.8.2004 08:53
MM nasadil tón diplomacie ;) , já se snažím prostě pozvat :D , nicméně Moraváci ohluchli (a nikdo nás nechce :oops: ).
beecher (9270)|29.8.2004 12:31
Ja si myslim, ze se ipf snazil naznacit MM, ze by mozna nebylo naskodu, udelat si vylet do te jeho "reštiky" a usporadat tam dalsi setkani cihlaru...
Coz by nebyl spatny napad... :yes:
beecher (9270)|29.8.2004 20:13
[QUOTE="Marek Madaj"]tak ja so sa diplomaticky snažil navrhnút stretnutie na neutrálnej pode a ty takto! to je vojna! Zoberiem aj prívesný vozík a to už bude aj na malý bazén :-))[/QUOTE]
Zapomeň na neutrální půdu, jako odměnu za flashnutí cihly uspořádáš Setkání II v té tvé reštice, ja už nebyl na Slovensku hodně dlouho a pokud si dobře pamatuji tak v Prievidzi už vůbec ne... :D ;) :yes:
Vít_ce4you (156)|29.8.2004 20:28
Ja se po necem podivam, ale przivam ted maximalni pracovni nasazeni a skoro cele zari to nebude lepsi. Ale kdyz mne neco napadne, dam to sem, OK?