Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 28 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 416

Téma: II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

No tedááááá Já když se vzdálím 100m od auta tak dostávám osypky a příušnice a vztek a...
    Jezděj tam taxíky? Do auta a na nohy zásadně nenasedám v podnapilém stavu. (pro neznalé-mé znovupostavení na nohy přijde tak na čtvrt milionu- musí se povolat ta specializovaná firma na těžké náklady z Ostravy)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Honzabr
    No tedááááá Já když se vzdálím 100m od auta tak dostávám osypky a příušnice a vztek a...
    Jezděj tam taxíky? Do auta a na nohy zásadně nenasedám v podnapilém stavu. (pro neznalé-mé znovupostavení na nohy přijde tak na čtvrt milionu- musí se povolat ta specializovaná firma na těžké náklady z Ostravy)
    Dobrá tedy. Nakládám sněhové řetězy a šéfová z Jonáše doveze sněhovej skútr o měsíc dřív (a už jsem volal kamarádům, zdali nám půjčí 120-titunovej Liebherr ).

Zasvěcení už mne znají, já i vysypat koš chodím pěšky, takže se nemusíš obávat "nějakých riskantních toulek po jevišti" (vlastně po horách ).

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od Honzabr
    Takže když zaparkuješ auto v polovině cesty mezi Sasankou a Jonášem, bude tvoje max vzdálenost od auta 75 metrů (150/2 ) Jsi v klidu a jeřáby se můžou odvolat - můžeš přeci pít Mattonku z těch Pininfarinových lahviček

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

( Fuj, letos jsem se už myl

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Jak tak koukám tak oficiální část (přednášky, besedy...) se pomalu, ale jistě přesunula do Sasanky a Jonáš už je jen na příjemné posezení.

Víte něco bližsího o programu?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Jak tak koukám tak oficiální část (přednášky, besedy...) se pomalu, ale jistě přesunula do Sasanky a Jonáš už je jen na píjemné posezení.
    Víte něco bližsího o programu?
    Něco bližšího o programu? Nóóó.. víme , ale ne prozradíme .
    Bane (vlastně bajo), povíme:
    Program bude vypadat obdobně jako na prvním srazu, tj. volný. Přijedou zástupci ("soupeřících uživatelů ") FS a HP, takže v sobotu se snad dovíme, co si koupíme po Vánocích, Vládce přiveze něco z příslušenství a já mám pro registrované účastníky malé překvapení. A dál? si budeme povídat o tom, co nás trápí. Předpokládám, že v neděli se osazenstvo rozdělí na LOOXáky a iPAQy, kteří si budou mezi sebou vyměňovat zkušenosti a zbytek, který bude pokukovat a ujasňovat si názor, co si má vastně koupit (ASUS nevyjímaje). A mezi tím bude volně prolínat diskuse na téma:
    Flashování MDA (XDA, QTEK či jak se to ještě jmenuje),
    Jak dostat na TODAY počasí,
    a další.....
    Suma, sumárum, pevný program není, vše vykrystalizuje v pátek na místě. Jedno je ale (po zkušenosti z prvního srazu) jisté: v neděli zjistíme, že jsme skoro nic nestihli probrat a že je potřeba co nejdříve uspořádat pokračování.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Já věděl, že jsem tu Sasanku někde viděl.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

A sraz se blíží, za dva týdny již bude v plném proudu seznamovací večírek.

Odkaz na www stránky Sasanky najdete nahoře, Jonáš je někde na Německých stránkách, ale hledat ho nebudu, fotky najdete zde.

Cestu najdete zde.

Nepodceňujte nadcházející zimu, už jsem zažil v Malé Úpě příjezd do sluncem zalité chaloupky a za dva dny jsem odjížděl na dvaceticetimetrové vrstvě sněhu. A cesta z odbočky hlavní silnice vede po úbočí kopce, takže smyk a následné uklouznutí může znamenat padesátimetrový let ze strmého kopce. Tak na to myslete.

Závěrem bych rád, abyste znovu přepočítali své přihlášky a pokud u někoho nastaly nějaké změny, dejte mi vědět.

Průběžně aktualizovaný seznam přihlášených:

Jonáš:
    1. ipf
    2. Pavel Koza
    3. Milan Švec
    4. JirkaP
    5. eXEden
    6. Chuck
    7. Hájek z FS
    8. seba
    9. MaPo
    10. windmaster
    11. PavelR

Sasanka:
    12. beecher
    13. hajekm
    14. mad2707 - sveze 1 spolucestujícího z Prahy
    15. Pinochio
    16. PayasPiranhas - by potřeboval odvoz z Moravy
    17. yasmeene2 - sveze 2 lidi z Prahy
    18. S474N
    19. Zdeněk Malinský
    20. Siena
    21: Pavlucha
    22. Petr Schinzel
    23. Iglo 92
    24. XP
    25. Honzabr

26. Vít

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

EXedena klidně vezmu. Bude navigovat
    Odjezd v pátek odpoledne. Budu moct vypadnout tak v 16.00, ale jsem asi schopnej se i přizpůsobit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Nejede někdo na sraz ze Severních čech přes Litoměřice ?
    Zasedl bych mu jedno místo v autě, a na benzince bych mu přispěl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Protože jsem přišel o auto,budu mít obdobnou otázku.. Nejedete někdo na sraz v pátek odpoledne,a to z Prahy? A nemáte ještě jedno volné místo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Protože jsem přišel o auto,budu mít obdobnou otázku.. Nejedete někdo na sraz v pátek odpoledne,a to z Prahy? A nemáte ještě jedno volné místo?
    Mám volno ... odjezd kolem 16.00.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Skvělé,díky. Tak se mnou předběžně počítej. Snad se mne tentokrát v práci nebudou pokoušet naštvat..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Já mám taky volné místo z Prahy.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

kurna, tak rad bych tam byl, ale nikdo z moravy nejede ? samemu se mi nechce trmacet pres celou CR :-(

Strana 11 z 28 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 126
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 15:20
  2. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 18:33
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 05-12-2005, 10:56
  4. II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 16-11-2004, 20:19