Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se synchronizací...

Python.p (8)|24.4.2010 08:45
Dobrý den, mám problém se svým Diamond po flashnutí a synchronizaci s Outlook mě u některých kontaktů chybý telefoní čísla maily atd... jméno kantaktu tam je ale bohužel bez čísla co stím? :( děkuji za každou radu ( a v outlooku je vše v pořádku a maily chodí v pohodě)
_Amos_ (368)|24.4.2010 10:33
Máš ve svém popisu, že používáš i Nokii a Nokia měla (už ji dlouho nemám, tak se to mohlo změnit) jednu blbou vlastnost, že zapisovala telefonní čísla jako jiné číslo a to se nesynchronizovalo v běžném nastavení synchronizace. Takže se podívej v Outlooku pod jakým názvem to číslo máš.

Pak bych ale hledal více v počítači jak v telefonu. Podle mě je v synchronizaci seznam položek, které chceš synchronizovat, ale nemůžu to ověřit, já mám sychnronizaci s exchange serverem a tam je to nastaveno přímo na serveru. Najdi nastavení položek Kontaktů, něco tam určitě takového bude.

Ale jestli máš někde číslo a někde ne, tak tipuji na problém Nokie alias výchozí číslo se jmenuje Jiné číslo a budeš si to muset přeházet na normální číslo mobilní a nebo domů atd...
Python.p (8)|24.4.2010 14:57
to bude možná ono, protože u pár kontaktů mě po přetáhnutí z nokie do outlooku chybělo číslo tak jsem je dopsal a po přetáhnutí do HTC tam myslím ty co jsem dopsal byly, njn bohužel jsem nokii používal dost dlouho a zálohal jsem si kontakty přes nokia pc suite až teď jsem musel zálohovat do outlooku kvůli pořízení HTC :)
Zdenek Malinsky (9781)|25.4.2010 08:26
...a čísla zadávej ve tvaru +420 602123456, tedy s mezerou mezi státní předvolbou a číslem.
Roman70_ce4you (1)|19.5.2010 19:50
Zdravím všechny,
jak tady čtu o synchronizaci, přidal bych se taky. Jsem čerstvým majitelem HTC TD2 a při instalaci ActiveSync jsem narazil na problém, že mi PC oznámí, abych si nejdříve nainstaloval outlook z důvodu synchronizace všech složek. Outlook express mám, ale ten asi nebude ten pravý?!
Díky za všechny rady.
Roman
motofun_ce4you (44)|19.5.2010 20:17
Potrebuješ MS Outlook z balíka kancelárskych programov MS OFFICE 2003-2007 a vyššie, ale nie pre študentov a domácnosti nakoľko tie office neobsahujú MS OUTLOOK
Zdenek Malinsky (9781)|19.5.2010 20:18
Ano, musí být "velký" Outlook, nejlépe 2007 nebo 2003.

Pokud máš jen Outlook Express, musíš přikoupit SyncExpress 4 - viz .....nebo můžeš třeba využít bezplatnou službu MyPhone