Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problém se synchronizací...

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Dobrý den, mám problém se svým Diamond po flashnutí a synchronizaci s Outlook mě u některých kontaktů chybý telefoní čísla maily atd... jméno kantaktu tam je ale bohužel bez čísla co stím? děkuji za každou radu ( a v outlooku je vše v pořádku a maily chodí v pohodě)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Máš ve svém popisu, že používáš i Nokii a Nokia měla (už ji dlouho nemám, tak se to mohlo změnit) jednu blbou vlastnost, že zapisovala telefonní čísla jako jiné číslo a to se nesynchronizovalo v běžném nastavení synchronizace. Takže se podívej v Outlooku pod jakým názvem to číslo máš.

Pak bych ale hledal více v počítači jak v telefonu. Podle mě je v synchronizaci seznam položek, které chceš synchronizovat, ale nemůžu to ověřit, já mám sychnronizaci s exchange serverem a tam je to nastaveno přímo na serveru. Najdi nastavení položek Kontaktů, něco tam určitě takového bude.

Ale jestli máš někde číslo a někde ne, tak tipuji na problém Nokie alias výchozí číslo se jmenuje Jiné číslo a budeš si to muset přeházet na normální číslo mobilní a nebo domů atd...

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

to bude možná ono, protože u pár kontaktů mě po přetáhnutí z nokie do outlooku chybělo číslo tak jsem je dopsal a po přetáhnutí do HTC tam myslím ty co jsem dopsal byly, njn bohužel jsem nokii používal dost dlouho a zálohal jsem si kontakty přes nokia pc suite až teď jsem musel zálohovat do outlooku kvůli pořízení HTC

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

...a čísla zadávej ve tvaru +420 602123456, tedy s mezerou mezi státní předvolbou a číslem.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdravím všechny,
    jak tady čtu o synchronizaci, přidal bych se taky. Jsem čerstvým majitelem HTC TD2 a při instalaci ActiveSync jsem narazil na problém, že mi PC oznámí, abych si nejdříve nainstaloval outlook z důvodu synchronizace všech složek. Outlook express mám, ale ten asi nebude ten pravý?!
    Díky za všechny rady.
    Roman

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Potrebuješ MS Outlook z balíka kancelárskych programov MS OFFICE 2003-2007 a vyššie, ale nie pre študentov a domácnosti nakoľko tie office neobsahujú MS OUTLOOK

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ano, musí být "velký" Outlook, nejlépe 2007 nebo 2003.

Pokud máš jen Outlook Express, musíš přikoupit SyncExpress 4 - viz .....nebo můžeš třeba využít bezplatnou službu MyPhone

Podobná témata

1. Problém se synchronizací u W7
    Od mr.roger v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 22-06-2010, 20:40
  2. Problém se synchronizací s PC
    Od olda.bastard v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-09-2008, 14:30
  3. Problém se synchronizací
    Od Martin Pospíšil v sekci + Komunikace & Synchronizace