Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné připování na GPRS

Rumcajs79 (22)|23.4.2010 14:21
Od dnešního poledne se mi PDA neustále připojuje na GPRS, a to ikdyž je připojeno přes Active Sync nebo WiFi. Ukončím připojení na GPRS a ihned se znova vytáčí... Pokud mě paměť nešálí, tak jsem nic nepřenastavoval.
Nesetkal se s tím někdo?
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2010 16:44
To se asi bude těžko dohledávat, která aplikace jse viníkem. Buď můžeš laborovat nebo záloha - HR - obnova nebo místo obnovy čistou instalaci.
Dalším možným řešením je aplikace NoData od MoDaCo.
gtz (37)|23.4.2010 18:53
[quote=Rumcajs79]Od dnešního poledne se mi PDA neustále připojuje na GPRS, a to ikdyž je připojeno přes Active Sync nebo WiFi. Ukončím připojení na GPRS a ihned se znova vytáčí... Pokud mě paměť nešálí, tak jsem nic nepřenastavoval.
Nesetkal se s tím někdo? [/quote]

U Energy / Tael to někdy měl na svědomí plugin- weather, který tahal aktualize z netu. Já používám NoData a jsem spokejený. Škoda, že se nedá nějakou aplikací nastavit jak se mají aplikace připojovat. Myslím tím v jakém pořadí, jak je to třeba u Symbianu.

Možná by stálo za to se kouknou do Task-manageru nebo do nějakého process exploreru , která aplikace je v tu dobu aktivní (pokud tam něco bude) .

weszter (231)|24.4.2010 09:33
přesně jak píše gtz... mrkni do správce běžících procesů, tam to najdeš. bývá to nejčastěji počasí, rss čtečky, povolená synchronizace mailů. Pokud Ti jde o to, abys vysloveně nikdy nic nestahoval (např. protože nemáš datový paušál), použij MoDaCo NoData (některé romky mají něco takového rovnou implementováno) - tam se dá zakázat připojení natvrdo. vybereš jaký připojení a zakážeš ho. Pokud se budeš potřebovat připojit, stačí ho zas povolit...
gard_ce4you (73)|26.4.2010 16:32
SPB Wireless Monitor Control Your Traffic, Save Your Money
Sako verife (476)|14.5.2010 14:18
pripadne doporucuji stisknout dlouze tlacitko pro hovor objevi se Communications kde mas mozna zapnuty Microsoft Direct Push. Alespon v mem pripade se mda chovalo divne a po vypnuti se uvedlo vse do normalu. Nemam ale Energy rom, tak nevim jestli ti tohle pomuze.