Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pravidelné praskání při poslechu mp3

mbiba_ce4you (143)|23.4.2010 12:48
Zravím,

bez ohledu na ROM, kterou na svém HTC Diamond pouzivam tak pri poslechu mp3 je kazdych cca 3-4 minuty vypadek zvuku, takove prasknuti ve sluchatkach, zkousel jsem hodne prehravacu ale deje se to vsude. Netusite proc a jak z toho ven?



Díy

Mbiba

Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2010 15:12
Zkousel jsi jina sluchatka, jiny prehravac(program), jiny prehravac (hw/stroj), jine skladby v mp3 nebo jiny format skladeb (wav....) ?
mbiba_ce4you (143)|23.4.2010 15:42
jiny sluchatka nemuzu, ale dela to i kdyz to hraje z prepraku, programu asi pet, hw muzu zkusit odpoledne, mam kamosova diamonda, skladeb mraky, mp3, wma...

Mbiba

Necituj předchozí příspěvek - zbytečná citace smazána.
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2010 16:54
Pak je asi poslední možnost reklamovat.
Dubka (1)|23.4.2010 20:18
Na strankach htc.com je na tento problem opravny fix, staci stahnout a nainstalovat
mbiba_ce4you (143)|24.4.2010 16:33
Děkuji moc,

stáhnul jsem to, jenže mi to při pokusu o instalaci v zařízení napíše, že to není vhodná verze windows :-( Samozřejmě nepoužívám originální ROM, ale ROM s windows mobile 6.5.5 :-(

Dal by se někde ten program sehnat pro ten nový build windows nebo prostě pro jinou verzi než pro produkční ROM?

Díky

Mbiba
mbiba_ce4you (143)|24.4.2010 16:42
[quote=Zdenek Malinsky]Pak je asi poslední možnost reklamovat. [/quote]

Tak to ne, tím to nebude, telefonu po hw stránce nic není, jenom pouze prostě jakmile se chvíli nepoužívá, tak se asi sníží frekvence CPU a dostane se moc nízko a ten telefon pak sice frekvenci zvýší, ale je tam to lupnutí, který je slyšet...

Jenže změna frekvence přes nueDynamicClock vede k zamrznutí telefonu po pěti sekundách přehrávání čehokoliv jakýmkoliv přehrávačem. Takže už zbývá asi jen donutit ten telefon aby se nepřepínal do šetrných režimů při přehrávání hudby, ale to fakt nevím jak :-(

Ještě mě napadlo, vypnout zatržítko - vypnout zařízení pokud se nepoužívá po určitém časovém úseku v Nastavení Baterie, to by se snad dalo použít vždycky před přehráváním mp3 a pak zas dát zpátky. Byl by to sice vopruz, ale pokud to bude fungovat nakonec proč ne. Musím to vyzkoušet, jestli to vyřeší ten problém. :-)

Mbiba
mbiba_ce4you (143)|3.5.2010 14:53
Tak sem sehnal CAB s tou opravou od HTC, nainstaloval sem to do telefonu a castecne to pomohlo, praska to uz ne pravidelne kazdych 5 miut jako výpadek zvuku ale jako cvaknutí v nahrávce tak 5 x do hodiny zřejmě náhodně nebo podle další činnosti telefonu, někdy to dělá, někdy to dokáže hodinu nedělat (nebo si nevšimnu). Bitrate většinou 120, 160, nekdy vyssi nebo VBR, ale nevysledoval jsem, ze by to melo nejaky vliv :-(

Mbiba