Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení vyšší hlasitosti

mbiba_ce4you (143)|17.4.2010 20:37
Zdravím,

zkoušel jsem víc ROM ale žádná nemá tak hlasitý výstup do sluchátek jako Eržika. V Eržice mám volume na cca 25% a je to dostačující i v hlučném autobusu a přitom u jiných ROM mám kolikrát zvuk naplno a slyším někdy stejně kulový. Na googlu jem našel, že je to nějaká limitace EU, ale já bych si vždycky rád rozhodoval sám, co je pro mě nebezpečný a co ne, navíc já nechci ohluchnout, jen něco slyšet v MHD :-)

Můžu se zeptat, kde je zakopanej pes a jestli je to nějakej cab kterej to nastaví nebo nějaká editace registrů, nešlo by to zveřejnit? Google zatím nic konkrétního nenašel :-( HW evidentně dělá kravál jako prase, takže to umí, jen to odemknout, často používám mp3 přehrávač zkusím nějakou novou ROM, ale trápí mě, že při každým testu jsem v podstatě bez přehrávače :-(

Používám GS Player, ale tím to asi nebude...

Díky za každý tip.

Miloš B.
Adow (1267)|18.4.2010 10:21
Má to nastarosti soubor AudioPara3.csv, dávám ho do přílohy..
mbiba_ce4you (143)|18.4.2010 12:05
Aha to je takhle jednoduchý, jenom přepsat soubor a hlasitost bude parádní. Každopádně tisíceré díky, hned zítra zkusím. Když vidím obsah souboru, to muselo asi dát kus práce to všecko editovat :-)

Ještě jednou díky :-)

Miloš B.
libor_m (1026)|20.4.2010 08:50
Toto téma bylo moderátory rozděleno na dvě části. První část (ta nad tímto příspěvkem) zůstala beze změn, druhou část najdete v nově vytvořeném tématu "Nastavení vyšší hlasitosti BT handsfree".