Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Asusem A620

Warrick (5)|14.8.2004 06:24
Asi pred mesicem jsem si koupil Asus A620.A nedavno se mi stalo ze se mi seknul.Tak jsem ho restartoval tim tlacitkem vzadu a pri to resetartu mi zatuhnul jeste vic.Obrazovka se rozmazala a pomalu cernala az zcernala uplne.Na vypnuti ,nebo restart to uz nereaguje.Baterie je plne nabita.
Nevim co s tim mam tedka delat.Nekde na foru sem cetl o hard restartu ,ale nikde v manualu jsem se nedozvedel jak se to dela.
Mohl by mi to nekdo popsat nebo poradit co s tim?
Pavlucha (1496)|14.8.2004 08:59
Já bych se na hardreset v tomhle případě asi vykašlal a běžel si ho nechat vyměnit, protože mám za sebou hodně "zakousnutí", ale že by byly doprovázeny těmi obrazovkovými efekty, to tedy a ni jednou ...
Jinak u většiny PDA se dá hardreset přivodit i přidržením jednoho z tlačítek při softresetu. Zkus všechny, začni u vypínače.

Warrick (5)|14.8.2004 09:02
Diky tak jsem zkusil zmacknout vsechny tlacitka a rozbehlo se to.Uz sem mel fakt strach :)
A nevite cim by to mohlo byt?
Jestli je to nahoda?Nebo jak tomu predejit aby se to uz neopakovalo?
Treba ze sem mel preplacany disk?
PavelR. (2184)|24.8.2004 22:11
... HW reset u PDA ASUS 620: stiskout a držet tlačítko Zap./Vyp. a k tomu provést soft reset ... Spolehlivě poslouží i utilitka Pocket Toolman.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|25.8.2004 08:36
[QUOTE="Warrick"]Jestli je to nahoda?Nebo jak tomu predejit aby se to uz neopakovalo?
Treba ze sem mel preplacany disk?[/QUOTE]

Az na to prijdes, tak dostanes medaili:D Ne, vazne, takove zatuhnuti muze mit spoustu pricin - hw problemem pocinaje a nejakym spatnym programem konce. Casem se naucis, co se Pocketu libi a co ne. Nicmene pokud se to bude opakovat casteji, doporucuji reklamovat. Preci jen je to spotrebni elektronika a ta ma obcas nejake mouchy.
Mark314 (232)|14.6.2005 14:21
Tak mám tu velký problém... vlastně stejný jako byl ten první dotaz... taky mi to párkrát zatuhlo a tak jsewm dával soft reset... většinou to pomáhalo, ale teď se mi stalo následující... měl jsem svuj ASUS A620BT připojenej přes USB k PC a nabíjel se zároveň (v kolébce), když byl nabitý, vyndal jsem ho a šel jsem spát... vypadalo všechno v poho... mezitím jsem ho nezapínal ani nic jiného... Ráno když jsem vstal a jel busem do školy, tak jsem chtěl ukázat kámošovi fotky a najednou nechtěl reagovat na tlačítko ON/OFF(stalo se mi to i předtím, ale stačil soft reset a bylo po problému), tak jsem tedy dal jako vždy soft reset tlačítkem vzadu, naběhlo logo ASUS jako když se spouští a v tu chvíli to zatuhlo... obrzovka pomalu černala, až úplně ztmavla a teď nereaguje pda vůbec na nic... na žádný tlačítko a bohužel ANI NA HARD RESET... nevíte co s tím je????? nebo zeptám se jinak: nevíte jestli by se to dalo zpravit aniž bych to musel vézt do prahy na opravu????
Artie (9)|16.6.2005 09:58
Me se neco podobneho stalo, kdyz jsem presel z dlouhodobeho pobytu ve vlhkem studenem prostredi do tepla (coz srazeni vlhkosti jeste podporilo). Nejak se mu drobkovi taky nechtelo startovat, ale nic co by chvilka aklimatizace (vyschnuti) nevyresila ;)